Обява

Свий
Няма добавени обяви.

мнение за струг и фреза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • мнение за струг и фреза

    Зрдавейте! Реших да си оборудвам работилницата с малко по-големи машини. Преди имах едно стругче ТОС 80 и една фрезичка Родина, а сега вече имам нужда от по-големи машини. Прочетох много теми и вече имам конкретно питане. Интересувам се от струг С8 или подобен и фреза 675, от къде може да се намерят възможно най-запазани (ако може нови ) и на каква цена (ореантировачно). Или дали е удачно вместо тези машини на старо да взема нови китаиски , фреза - DM7045FG и струг CT6128/610... Машините ще ползвам главно за разработване на прототипи, така че няма да са натоварени. Материалите които ще обработвам са главно алуминий, пластмаси, гетинакс, текстолит и много рядко някакви меки стомани. Инсталацията позволява до 2,2кВт монофазно или с трифазно но през инвертор. Всяко мнение ще ми е от полза и за това благодря предварително.

  • #2
    От: мнение за струг и фреза

    Тези 2,2kW ми се виждат малко за по-големи машини.

    Коментар


    • #3
      От: мнение за струг и фреза

      За ц8 стигат .
      Търсене му е майката, приготви пари и най-важното е да не бързаш, търсенето може да отнеме до няколко месеца . Разпитай стругарите, които познаваш и търси в интернет, хубавите оферти се предават от устра на уста . Ако нямаш време вземи китайците, поне купуваш и започваш да работиш, с моя си играх един месец, докато го ремонтирам и подкарам всичко по него на монофазен ток .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X