Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

    То като автоматичните хъбове бе,като ги увъртиш с грес или гъсто масло, нищът да фключват пущините!На Хилти греста е добра ,тая за каретата е масова и я има навсякъде в авточасти ,даже да е в мехче топиш опашката и газ на машината.Добре смазва и издържа на нормално греене.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

      Като казахте хилти,може ли да споделите какво свястно/продукт продават хилти,относно ръчните инструменти за пробиване.
      Как веднъж не попаднах на свястно нещо от тях.Машина тяхна нямам,няма и да имам,за около 30-40 свредла най различни,всичко е изпотрошено в най кратки срокове.Вчера ми се строши свредло на най невероятно място,всеки път изненади.Зарекъл съм се да бягам оттам през глава,ама трябва по често да си напомням.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

        Ами имал съм почти всичко до миналата година дето са изкарвали като асортимент включае и комплектите тип сак дето можеш да си вземеш примерно с една и съща батерия акум.шлайф,перфоратор и винтоверт.Хубавото е че можеш да си вземеш едно зарядно с теб и да си въртиш батериите както ти харесва.
        Обаче пусто цената им е непоносима.А големи отстъпки съм ползвал винаги.Както с химическите им анкери.Хубаво нещо ама ценатаааааа,един фишър да вземеш прави същото пък цената е мааалко по-друга.
        За мен хилти отдавна не са това което бяха.Имам перфоратор/къртач от 90+ година модел.Нещото е желязно в истинският смисъл на думата.
        Докараха ми го от вън на смешна цена.Бях скептичен тъй като питах за части и естествено хилти казаха,че нямат.
        Викам колкото изкара толкова.Е изкара и продължава да изкарва.И не мре.А го ползват идиоти да ме прощават.
        Същите убиха за няколко дни бош 11ка до степен да няма смисъл от ремонтиране поради цената на ремонта.
        Хилтито деяни.Ама умре ли нещо по механиката излиза в пенсия ама.....
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
          Аз слагам графитна грес за автокарета
          Такова животно няма. Греста е молибденова и няма нищо общо с графитната. Графитна не бива да се използва за нищо повече от панти...
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

            Говорим за черна грес, нали? Затова й викаме по нардному графитна?

            Защото аз имам 3 вида грес, една от тия руските в буркан, която е бяла. Един картуш черна, която едно време я купувах за универсална. И един картуш червена, която я избирах за каретата на карданите. Обаче убий ме, молибденова, литиева и т.н. не мога да ги запомня коя коя е и за какво е, та затова малко като идиот питам

            Коментар


            • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

              Съществува си графитна грес и тя е различна от молибденовата. На външен вид и двата вида са черни.

              Коментар


              • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

                Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                Както с химическите им анкери.Хубаво нещо ама ценатаааааа,един фишър да вземеш прави същото пък цената е мааалко по-друга.
                Дай линк за добър заместник, моля.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

                  Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                  Такова животно няма. Греста е молибденова и няма нищо общо с графитната. Графитна не бива да се използва за нищо повече от панти...
                  Има и е в комбинация с молибденова +температуроустойчива !Вискозитета няма нищо общо с обикновената графитна грес!И понеже съм видял секви смазки по авто -сервизите ,на тая база правя заключения кое е добро за тези машини като цена,оригиналните смазки за перфоратори и къртачи са скъпи,а като не сваляш малка или голяма машина цял ден от ръцете си ,гледаш с кво да облекчиш работата си .Биеш 10 -15 отвора в 25-30 см.бетон с Ф 82мм. и заставаш лице в лице с истината и за машини и за смазки!
                  Последно редактирано от faster; 07-04-17, 19:53.
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

                    Покажи я де. Графитната за карета.
                    Калин Владов,09РСПБЗН

                    Коментар


                    • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

                      Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                      Покажи я де. Графитната за карета.
                      Отиваш в първия магазин за руски части и я намираш. Никакъв проблем.

                      Коментар


                      • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

                        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                        Има и е в комбинация с молибденова +температуроустойчива !Вискозитета няма нищо общо с обикновената графитна грес!И понеже съм видял секви смазки по авто -сервизите ,на тая база правя заключения кое е добро за тези машини като цена,оригиналните смазки за перфоратори и къртачи са скъпи,а като не сваляш малка или голяма машина цял ден от ръцете си ,гледаш с кво да облекчиш работата си .Биеш 10 -15 отвора в 25-30 см.бетон с Ф 82мм. и заставаш лице в лице с истината и за машини и за смазки!
                        Че Ф82, машината си дупчи сама
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

                          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                          Има и е в комбинация с молибденова +температуроустойчива !Вискозитета няма нищо общо с обикновената графитна грес!И понеже съм видял секви смазки по авто -сервизите ,на тая база правя заключения кое е добро за тези машини като цена,оригиналните смазки за перфоратори и къртачи са скъпи,а като не сваляш малка или голяма машина цял ден от ръцете си ,гледаш с кво да облекчиш работата си .Биеш 10 -15 отвора в 25-30 см.бетон с Ф 82мм. и заставаш лице в лице с истината и за машини и за смазки!
                          И колко да е скъпа оригиналната ?
                          Тубичка на Крес, Бош и т.н. е под 10 лева, а при мен кара години, пък не знам, аз бая си дупча.
                          Ники Клочев за перфоратори на мен ми е препоръчвал да слагам гъсто масло, а той не е като да не е виждал - според него перфораторче не може да стопи греста и ... , а маслото освен всичко и измива разните песачинки.

                          Коментар


                          • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

                            Почвам да мисля че говорите за различни неща,има на SDS MAX перфоратори които се пълнят с грес,ако няма спират да чукат.Още ли говорим за смазване на патронника
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              Дай линк за добър заместник, моля.
                              Ще ти снимам в понеделник и двата вида флакони който ползвам в момента.
                              Единият тип го дават за влажна повърхност,а другият става и за подводно където го и ползвах.
                              За сега нямам ядове.Дано и за в бъдеще да е така,че гаранцията е бая години.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: Съвет при купуване на ударна бормашина или перфоратор

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Почвам да мисля че говорите за различни неща,има на SDS MAX перфоратори които се пълнят с грес,ако няма спират да чукат.Още ли говорим за смазване на патронника
                                Аз пиша за СДС плюс.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X