Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся да заменя ей тая кутия за гедоре

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся да заменя ей тая кутия за гедоре

    Стефчо, имам кутийче от чешко гедоре с пласмазов леген за камъните,Чукни тел О87 89 двеОО 89 ако я искаш. На Кремиковци е. Може събота
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • #17
      От: Търся да заменя ей тая кутия за гедоре

      Не го мисли, моя проблем отдавна е решен с бивша консервена кутия.
      Сега само седя и тъпея, защо на никой не му трябва нищо.
      Всички си поръчват отверки с смс, и ги получават тутакси пак по смс-а, или нищо не се чупи, или вече никой не знае какво е това ...

      Коментар


      • #18
        От: Търся да заменя ей тая кутия за гедоре

        Чудиш се ,че никой не събира боклуци ли !?
        Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

        Коментар


        • #19
          От: Търся да заменя ей тая кутия за гедоре

          Стефане мани тая кутия,ела си вземи крика.
          Кия Спортидж 2000тди
          Всеки шут отзад-е крачка на пред

          Коментар


          • #20
            От: Търся да заменя ей тая кутия за гедоре

            Въпрос на критерии.
            За мене например, буклук е мозъците на повечето хора.
            За тебе съвет: гламура не е в тренда през настъпващия сезон. Затова нищо и не ти предлагам. Нямам нито червило, нито лак за нокти.
            Кило злато в пустинята, също е буклук. Както и кофа вода в блатото.


            Леле! Все се каня ...
            Ама да знаеш, че ме е срам!

            Коментар


            • #21
              От: Търся да заменя ей тая кутия за гедоре

              Това е кутия от полските гедорета . Това като инструмент е уникален боклук и май само кутията му е хубава . На времето в работата имаше в инструменталната 5-6 комплекта потрошени и едвам събрах едно с всичките вложки . На повечето вътре звездата е доста плитка и поизядена всеки опит за отвиване на клеясал болт завършва с превъртане . Опитах се един път да работя с него видях че не става и го ритнах на дъното на един шкаф и от тогава си работя с някое от моите гедорета .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Търся да заменя ей тая кутия за гедоре

                А, сигурно. Никога не съм виждал какво е имало вътре.
                За полската техника имам собствено мнение, но то е крайно политнекоректно. В днешно време не бива да се обсъждат специалните сексуални потребности на съюзниците.

                Коментар


                • #23
                  От: Търся да заменя ей тая кутия за гедоре

                  Тея съветски гедорета са такъв боклук, затова никой не ги иска и свършват на вторични. Спорят за най-голям боклук с най-евтините китайски, дето и в магазина не работят. Добре че не произвеждат вече, че ще бъдат още по-зле. Ламаринените кутии не са по-стока.

                  А полските имат само едно предимство - имат всички номера камъни, някои криво-ляво отговярят на инчовите и евентуално мога да развия нещо по английската кочина
                  Обаче са незаменими за дорници за избиване и набиване на лагери.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся да заменя ей тая кутия за гедоре

                    Съветските въобще не бяха лоши . Просто руснаците не всеки път се справяха с термичната обработка и някои вложки се пукаха . От 15 години имам две гедорета едното Рико другото Сома рикото е почти ново а сомата такава нечовешка експлоатация съм и спретнал че няма на къде повече . Нямам счупена част при положение че работя и с пневматичен гайковер загубих само една вложка 17 . На руските гедорета квадрата е малко по голям и пасва идеално на квадратите на болтовете на ножодържачите на българските стругове серия С - СУ заваряваш им едно хубаво рамо и е перфектния ключ който никога не изплесва .
                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    А, сигурно. Никога не съм виждал какво е имало вътре.
                    За полската техника имам собствено мнение, но то е крайно политнекоректно. В днешно време не бива да се обсъждат специалните сексуални потребности на съюзниците.
                    То па едни съюзници на времето руснаците и германците такъв групов секс им спретнаха . Пазиш ли още ония екрементални линии ?
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от sek.1; 02-06-12, 07:33.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X