Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неонова работна лампа????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неонова работна лампа????

    Закупих си гореспоменатата, лампа, но се оказа, че е за 24 волта, някои ще кажат, къде са ти очите бе, ами пратих друг човек, нямам възможност, да отида аз, та стана и тя една разправия.........
    Та може ли, по някакъв начин, да я приспособя или ще си работи с 12 волта??- Или да я заменя с друга???
    Смяна на "пурата" би трябвало да свърши работа, но не си струва, взел съм я за 3 лева
    Не е при мен колата, за да пробвам, иначе нямаше да пускам тема.......
    На нея пише 24В 8W
    П.П Изобщо нямаше и да се замисля, да я сменя, но ми е неудобно да го разкарвам пак момчето до Метро, но ако не стане...
    Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 27-03-12, 20:06.
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

  • #2
    От: Неонова работна лампа????

    Какво е това неонова лампа на 24В? Неоновите работят на няколко хиляди волта!

    Коментар


    • #3
      От: Неонова работна лампа????

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Какво е това неонова лампа на 24В? Неоновите работят на няколко хиляди волта!
      Ами не знам, пише "работна лампа Неон", в информацията пише "лампа за работа по камион"..
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #4
        От: Неонова работна лампа????

        Колега да не ти развалям кефа, ама тия луминисцентните на стават за нищо, много са калпави ,по добре потърси светодиодна лампа има с по 30-40 LED много по удачно е
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • #5
          От: Неонова работна лампа????

          Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
          Ами не знам, пише "работна лампа Неон", в информацията пише "лампа за работа по камион"..
          По-скоро е луминисцентна. А щом е за камион, по подразбиране е на 24волта. Неоновите са друга бира. Основно останаха в Лас Вегас.

          Коментар


          • #6
            От: Неонова работна лампа????

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            По-скоро е луминисцентна. А щом е за камион, по подразбиране е на 24волта. Неоновите са друга бира. Основно останаха в Лас Вегас.
            То е ясно, че камионите са на 24волта, но на каталога, нито пише 24В, пише, но не може да се види добре, а на друга, наподобяваща на тези, които са на 220В, с ламаринен рефлектор и за нея пише 12В(която е с лампа), но... Аз като я видях, ми направи впечатление веднага, да найстина може да се каже, че е луминисцентна, защото е с "пура", но пък викам 3 лева е, да ми свети 3 пъти, "берикет верси".. Май ще я сменям с другата Щом не може да се сработи с 12волтово напрежение

            Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
            Колега да не ти развалям кефа, ама тия луминисцентните на стават за нищо, много са калпави ,по добре потърси светодиодна лампа има с по 30-40 LED много по удачно е
            Колега, 3 лева е, дори и да не ми свърши работа, ще я пусна в темата за подаряване...А такива лед, съм виждал само на фенерчета, дайте малко повече информация??От къде закупихте вашата???
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • #7
              От: Неонова работна лампа????

              луминисцентната лампа има дросел ...най-вероятно няма да тръгне на 12 В при условие че дросела трябва да я запали с 24 В.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                От: Неонова работна лампа????

                Разбира се 3 лв. не се коментират изобщо ,ползвам такава светодиодна на 220 в. и ми е подарък но утре ще проуча и ще има инфо
                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                Коментар


                • #9
                  От: Неонова работна лампа????

                  Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                  Разбира се 3 лв. не се коментират изобщо ,ползвам такава светодиодна на 220 в. и ми е подарък но утре ще проуча и ще има инфо
                  На мен ми трябва, да е на 12, защото да може да е мобилна Имам преправен фенер с лампа, свети си, без проблем
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • #10
                    От: Неонова работна лампа????

                    Купи си една адаптирана за автомобилна фасунга диодна лампа, лепни и един кабел и щекер за запалка, за да не объркаш поляритета и не се занимавай с глупости.
                    Печелиш консумация, близка до нищо, лекота, компактност, удароустойчивост и трайност.
                    Кабелът с щекера може да вземеш от луминисцентната, която без угризения можеш да изхвърлиш. Покрай всичките си убавини, луминисцентните имат дарбата да гаснат точно, когато са най-необходими. Най-често от сътресение.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Неонова работна лампа????

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      Купи си една адаптирана за автомобилна фасунга диодна лампа, лепни и един кабел и щекер за запалка, за да не объркаш поляритета и не се занимавай с глупости.
                      Печелиш консумация, близка до нищо, лекота, компактност, удароустойчивост и трайност.
                      Кабелът с щекера може да вземеш от луминисцентната, която без угризения можеш да изхвърлиш. Покрай всичките си убавини, луминисцентните имат дарбата да гаснат точно, когато са най-необходими. Най-често от сътресение.
                      Съгласен съм с теб....Ама да объркаш поляритета, трябва да си бая будала
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • #12
                        От: Неонова работна лампа????

                        Колега на мойта следите и се губят ,ама може да се обадиш на колегата maystor той ще измисли нещо по случая
                        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                        Коментар


                        • #13
                          От: Неонова работна лампа????

                          Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                          Колега на мойта следите и се губят ,ама може да се обадиш на колегата maystor той ще измисли нещо по случая
                          Ще я мислим... То проблема не е спешен.... Мерси на отзовалите се
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X