Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде в Русе се продават гумени тампони??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде в Русе се продават гумени тампони??

    Здравейте,
    Въпросът ми е главно към хората от Русе.
    Интересува ме каде мога да намеря гумени тампони.
    Трябват ми за да ги монтирам на една маса да се гасят вибрациите.
    Има един интернет магазин http://www.pestimenergia.bg/shop/ където хората са коректни копувал сам от там но сега ми трябват само 4 броя и все пак да купиа тампони за 10тина лева и да платя още 7-8 за доставка някък си не е икономически издържано.
    Та ако знаете магазин в Русе който продава пишете ми.
    Благодаря.

  • #2
    От: Каде в русе се продават гумени тампони??

    Улица "Доростол", спирката на ВТУ, блокчето зад нея посока парка, ще видиш мазе с избит голям прозорец и решетка на него.Леят всякакви тампони и маншони.Шефа се казва Наско, може да ти даде съвет какво от неговите изделия би ти свършило работа.

    Коментар


    • #3
      От: Каде в русе се продават гумени тампони??

      Първоначално публикуван от furry Преглед на мнение
      Здравейте,
      Въпросът ми е главно към хората от Русе.
      Интересува ме каде мога да намеря гумени тампони.
      Трябват ми за да ги монтирам на една маса да се гасят вибрациите.
      Има един интернет магазин http://www.pestimenergia.bg/shop/ където хората са коректни копувал сам от там но сега ми трябват само 4 броя и все пак да купиа тампони за 10тина лева и да платя още 7-8 за доставка някък си не е икономически издържано.
      Та ако знаете магазин в Русе който продава пишете ми.
      Благодаря.
      Разгледай в големите вериги магазини като Практикер или Бриколаж,или ако си от Русе/ напиши от къде си /,кв."Възраждане",по ул."Доростол " има едно малко блокче,до него има спирка,в блокчето от долу / в маза / има човек който изработва всякякви гумени изделия-предимно за автомобили,ако се сещаш къде е ,провери там.
      (0+)
      Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

      Коментар


      • #4
        От: Каде в русе се продават гумени тампони??

        "Плиска" е еднопосочната, която отива до Дунав мост, "Доростол" /бивша "Силистра"/е другата еднопосочна, която идва от Дунав мост и отива до паметника на Альоша.Спирката е на "Доростол", блокчето е между нея и "Парка на младежта", точно където има таксиджийска стоянка, срещу него е.

        Коментар


        • #5
          От: Каде в русе се продават гумени тампони??

          Да от Русе съм.
          Сетих се за мазата за която ми казвате. Никога не съм се заглеждал какво има там. Днес ще мина да видя. Колкото до практикер и бриколаж гледъл съм но не съм виждал там.

          Ако някой знае и други места да споделя. Благодаря на Мах и Тони

          Коментар


          • #6
            От: Каде в русе се продават гумени тампони??

            Фирма Микромакс на Борисова комплекс Водопада и там има такива работи.

            Коментар


            • #7
              От: Каде в русе се продават гумени тампони??

              Виждъл ли си там? че ми се струва че май бях питъл преди и нямаше но не съм сигурен.

              Коментар


              • #8
                От: Каде в русе се продават гумени тампони??

                Ходих до мазата където ги прави. Беше затворено но имаше ценоразпис. Нещо от рода "гумен до 20мм - 2.50лв" "Гумено метален до 30мм(демек тампон с болт какъвто ми трябва на мен) - 5лв. Очерта се че ще са по 5лв и за това повече не отидох. Проверих и на други места но на всякаде ме гледаха като телета. Накрая от Бриколаж взех 4 гумени стопери за врати. Достатачно дебели в средата вдлъбнати 5мм за главата на болта меки идеални. Продаваха се в комплект по 2бр -3.70лв
                Станаха много добре. Диаметър около 3см. За масата са идеални. Имаше и по големи и с по 1лв по скъпи но пак хубави стават за някоя по тежка машина.
                Тъй че ако на някой му потрябва да ги има предвид тия стопери.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X