Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде може да се намери винил от билбордове?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От къде може да се намери винил от билбордове?

    Може ли да ми кажете, от къде може да се намери винил от билбордове? Стари реклами, изкарали си времето на показ и свалени. Искам да покрия второто старо мерцедеско купе, защото ще трябва да зимува на двора. Преди съм виждал такива неща на битака в София, но скоро като ходих, не срещнах.
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

  • #2
    От: От къде може да се намери винил от билбордове?

    Монтажниците си ги прибират и ги продават аз си купих 20бр по 10лв. Като видиш някъде да демонтират спираш и питаш.

    Коментар


    • #3
      От: От къде може да се намери винил от билбордове?

      На всяко табло има телефоните на фирмата, която го оперира. Звънкаш и се разбирате за подробностите. последно когато съм купувал беше нещо като 15-20лв/платно.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #4
        От: От къде може да се намери винил от билбордове?

        На битака в събота един човек изкарва, ама не вътре, а отвън като тръгнеш да излизаш с колата отляво. Преди спускането по уличката на края на плаца.
        А тук съм си записал един тел. не помня дали е неговия, ама продава винил : 0886851672. Владо.
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • #5
          От: От къде може да се намери винил от билбордове?

          Аха! Значи отвън трябва да търся! Благодаря, в събота ще видя!
          Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

          Коментар


          • #6
            От: От къде може да се намери винил от билбордове?

            2.5 - 8 лв. на квадрат за нов винил. Ширина - 2.5 или 5.0м. Ако ти поискат повече от 50лв. за употребяван,стандартно 4х3м /и това е много/ - бягай при първия продаващ рекламни материали. В НДК има фирма, може би най-голямата, печатаща такива. Пробвай

            Коментар


            • #7
              От: От къде може да се намери винил от билбордове?

              Имам приятел който работи в такава фирма.Кажи какър размер ти трябва и веднага ще го питам

              Коментар


              • #8
                От: От къде може да се намери винил от билбордове?

                Винил намерен, много благодаря на всички!
                Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                Коментар


                • #9
                  От: От къде може да се намери винил от билбордове?

                  Здравейте, ако някой все още има нужда от винил продавам чисто нов (размерите бяха объркани и трябваше да го правим отново) с големина 3.5 на 3.7 цена - 30 лв. При интерес може да ме търсите на 0888 455 755.

                  Коментар


                  • #10
                    Търся ЗДРАВ, без дефекти винил от билбордове. По принцип е нужно около 16 км. м. За Плевен/София, през уикендите. Преглеждам и взимам от мястото.
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • stefsab
                      stefsab коментира
                      Редактиране на коментар
                      Под "платнище за навес" излизат готови покривала на цена 15-50 лв. според размера. .. Питай Гошо за подробности

                  • #11
                    Виж в олх, пълно беше с обяви, от там съм взимал.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X