Обява

Свий
Няма добавени обяви.

COLD Welding (студено точково заваряване)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
    доста малки габарити нещо подобно на онези от 125А които предлагаха преди (сега вече не се предлагат доколкото разбрах).
    Сега размера е същия но е 140 ампера
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение

      Сега размера е същия но е 140 ампера


      Вече има и дисплей.


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DEL MMA 140_2.png
Прегледи:404
Размер:560.6 КБ
ID:6839670
      АИГ-Заваряване ООД
      Производител на заваръчни апарати "DEL"
      http://www.aigwelding.com
      0889 522 036

      Коментар


      • #18
        Мога да потвърдя,че за огради на гробища дето никой не се подпира на тях е чудесно като тегло и способности малкото 145-че!
        Или поне на това съм тествал и толкова мога за сега...
        Ако не ме домързи да го взема в бойните действия мога да пробвам и в реални полеви условия,ама по скоро ще си ползвам 200тата за там,че не ми се цапа мъника в онази гняс.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Дребосъците са за ремонтни дейности, или монтажни на неудобни места. Това поради малкото тегло и размер.
          За стационарна или поне работа на удобно място-дребните нямат никакви предимства.

      • #19
        Коле аз това го знам.Там дето в момента ще ми се налага да заварявам,положението е такова,че едва ми влиза задника през дупката.Та колкото по-малък електрожена по-добре.
        Ама понеже онуй 145 ми е новичко и за у нас си,ще ползвам изпитаната 200ца пак от бай ви Асен.
        Че ми е мръсна и неугледна,ама работи ако я продухваш отвеме на време с компресора.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #20
          Ако позволите-един съвет от мен относно дизайна на машините.
          ДА-много по-важно е каква работа върши една заваръчна машина, но пък има много клиенти които ще изберат друг апарат заради външния вид.
          Дизайна с огънати ламарини напомня за комунизма, ако и другото да си е съвсем съвременно.
          Просто пластмасата, при това добре оформена е станала стандарт, дори и при професионалната техника, която рядко се избира според вида и.
          Та ако ви е възможно-сменете дизайна поне на тези машини които са предназначени за любители, ще видите как ще скочат продажбите.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • I.Stoyanov
            I.Stoyanov коментира
            Редактиране на коментар
            Дизайнерската пластмаса чини повече от огънатите тенекии, много повече, поне за серия до 100 хиляди бройки... Според мен всеки който умее да заварява и има интерес да се научи, ще му е по-важно да работи безпроблемно и адекватно това което си е купил. Наистина лъскавките ловят окото, но като му туриш електрод 3.25мм и почва да го напуска магическия дим от силовата част

          • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
            ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
            Редактиране на коментар
            Коле да преустроиш производствена линия не е евтино и ще се отрази на цената.

        • #21
          Дизайнът с огънати ламарини има едно голямо предимство пред тоя с "криви пластмаси".
          Дори и да понатиснеш ламарините, устройството все още ще има корпус. С палстмасовия, след евентуална интервенция ще имаш грозно устройство без капак или корпус, и две шепи натрошени рециклирани чашки и бъркалки за кафе.
          А ако се информираш за цената на инструментите за отливане на подобни пластмасови детайли, вероятно ще ти се насълзят очите...
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • I.Stoyanov
            I.Stoyanov коментира
            Редактиране на коментар
            Именно поради последният факт ги правят тенекиени! Щото едно конструктивно изменение и инструмента е в кофата и айде пак $$$$ за нов.

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Що си мислите,ч е не ги знам тези неща?
            В едната фирма в която съм работил лееха алуминий. Формите са подобни, и знам колко струва.
            Колко сърца съм полирал на ръка...

        • #22
          За ремонтни дейности е много важно как работи с 3 макари по 30 м а не как изглежда. Другата седмица ще си взема един 145 че вчера се катерих с моите 110 килца + 9 кила електрожен за да заваря една панта.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X