Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помощ при избор на хоби 3в1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помощ при избор на хоби 3в1

    Здравейте,

    Преди имах инверторен елекрожен, но не се справях и го подарих. Купих си телоподаващо без газ, добавих му изправителна схема, но пак нещо не се справям и се оказва, че ламаринки всъщност най-добре се заваряват с TIG. А и пушека от електроди и flux core телка е доста и не ме кефи. Та сега искам да си купя 3в1. Изцяло е за хоби употреба, тънки метали и ламарини и рядко ползване. Да е леко. Набелязал съм няколко машини:

    Комбиниран инверторен телоподаващ заваръчен апарат Geko G80096 3 в 1 / 200A MIG / TIG / MMA 230V /

    Телоподаващ синергичен апарат TIG TAG MIG250M / 180А / комплект за заваряване

    Kомбинирано телоподаващо 3 в 1 SHERMAN DUALMIG 210 S4 /MIG-TIG-MMA, 200 A, ролка 5 кг/

    ТЕЛОПОДАВАЩО MIG 250 SNY С ЕЛЕКТРОЖЕН И МИКРОПОРОЦЕСОР, което е от тези от Хасково магазини.


    Дали някоя от тези би била добра или нещо друго, което кажете, че става с моите изисквания.

  • #2
    Всички стават . За който умее да заварява . Както и обратното .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от kdobrev Преглед на мнение
      Здравейте,

      Преди имах инверторен елекрожен, но не се справях и го подарих. Купих си телоподаващо без газ, добавих му изправителна схема, но пак нещо не се справям и се оказва, че ламаринки всъщност най-добре се заваряват с TIG. А и пушека от електроди и flux core телка е доста и не ме кефи. Та сега искам да си купя 3в1. Изцяло е за хоби употреба, тънки метали и ламарини и рядко ползване. Да е леко. Набелязал съм няколко машини:

      Комбиниран инверторен телоподаващ заваръчен апарат Geko G80096 3 в 1 / 200A MIG / TIG / MMA 230V /

      Телоподаващ синергичен апарат TIG TAG MIG250M / 180А / комплект за заваряване

      Kомбинирано телоподаващо 3 в 1 SHERMAN DUALMIG 210 S4 /MIG-TIG-MMA, 200 A, ролка 5 кг/

      ТЕЛОПОДАВАЩО MIG 250 SNY С ЕЛЕКТРОЖЕН И МИКРОПОРОЦЕСОР, което е от тези от Хасково магазини.


      Дали някоя от тези би била добра или нещо друго, което кажете, че става с моите изисквания.
      Колега купи ли си някой от тези апарати? Ако си кажи си мнението за покупката.
      И аз се оглеждам за този модел
      Комбиниран инверторен телоподаващ заваръчен апарат Geko G80096 3 в 1 , но немога да намеря отзиви за него,ако някой има такъв моля нека си каже мнението.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X