Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на позлатени защитни стъкла Aulektro от Германия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    И аз мога да чакам, не ми е зор. Така или иначе имам с какво да заварявам.

    Коментар


    • #62
      Няма зор. Когато тогава.

      Коментар


      • #63
        thedethwalker, занимава ли ти се да попиташ този дистрибутор на Аулектро- има ли златни стъкла с размер 50 х110?И дали по цвят и отенък са като големите?Понеже на мен такива стъкла ще са ми точно по размер за маската която ползвам. Тъкмо няма да се занимавам да режа стъкла или да си търся друга маска!
        https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
        https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

        Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

        Коментар


        • #64
          Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
          thedethwalker, занимава ли ти се да попиташ този дистрибутор на Аулектро- има ли златни стъкла с размер 50 х110?И дали по цвят и отенък са като големите?Понеже на мен такива стъкла ще са ми точно по размер за маската която ползвам. Тъкмо няма да се занимавам да режа стъкла или да си търся друга маска!
          Погледнах в сайта на Аулектро -размера на стъклата е 51 x 108 mm..Премерих и размерите на прозрачните стъклата които си купувам -50х108 са!А на обикновените черни стъкла Aulektro (които доскоро се намираха по магазините ) са 51 х 108мм.Така че,този размер напълно ме устройва.Остава въпроса дали при дистрибутора има този размер позлатени стъкла от всички DIN-ове?
          https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
          https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

          Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

          Коментар


          • #65
            Чакаме си, няма грижи. И без това от дъжд на вятър паля телта .

            Коментар


            • #66
              Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
              Погледнах в сайта на Аулектро -размера на стъклата е 51 x 108 mm..Премерих и размерите на прозрачните стъклата които си купувам -50х108 са!А на обикновените черни стъкла Aulektro (които доскоро се намираха по магазините ) са 51 х 108мм.Така че,този размер напълно ме устройва.Остава въпроса дали при дистрибутора има този размер позлатени стъкла от всички DIN-ове?
              Имат естествено. Първият път когато ги питах за цени забравих да спомена размер и ми казаха цената на най-малките (50x108mm са най-малките които имат). Цената обаче им е 2.80 евро (ще ти излезе между 6 - 6.60лв). Само не знам дали имат от всички DIN-ове. Кажи ако цената те устройва, ще питам и за DIN-ове.


              Добре, значи обявявам "изчакване". 56 бройки запазени. Остават още 4 ако някой има желание.
              Последно редактирано от thedethwalker; 19-02-20, 21:42.

              Коментар


              • #67
                Първоначално публикуван от thedethwalker Преглед на мнение

                Имат естествено. Първият път когато ги питах за цени забравих да спомена размер и ми казаха цената на най-малките (50x108mm са най-малките които имат). Цената обаче им е 2.80 евро (ще ти излезе между 6 - 6.50лв).
                .
                Много странна търговска политика имат!По малките стъкла по скъпи... А аз си мислех че, ако не са по евтини ще са поне на една цена !!
                Оставам тогава на поръчката за размер 90х110мм.
                https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                Коментар


                • #68
                  Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение

                  Много странна търговска политика имат!По малките стъкла по скъпи... А аз си мислех че, ако не са по евтини ще са поне на една цена !!
                  Оставам тогава на поръчката за размер 90х110мм.
                  И на мен ми е малко странно. Дистрибутора беше казал нещо от сорта, че големите са по-евтини защото предимно тях купуват заварчиците в Германия и явно по-бързо вървят. Може и Аулектро да им продава малките на по-висока цена защото трябва да направят повече срязвания на стъклото или пък има по-голям процент неуспеваемост и загуби при рязането. Нямам идея. А може и да не поръчват много бройки от малките, тъй като не се купуват много и поради тази причина Аулектро да им ги продава на по-висока цена.
                  Последно редактирано от thedethwalker; 19-02-20, 21:54.

                  Коментар


                  • #69
                    Потвърждавам че и аз нямам проблем с изчакването.
                    Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

                    Коментар


                    • #70
                      Аз също мога да чакам. Имам достатъчно маски.
                      Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                      Коментар


                      • #71
                        Ако не съм закъснял да поръчам и аз по едно стъкълце DIN9, DIN10, DIN11, DIN12

                        Коментар


                        • #72
                          Първоначално публикуван от falcoh Преглед на мнение
                          Ако не съм закъснял да поръчам и аз по едно стъкълце DIN9, DIN10, DIN11, DIN12
                          Не си закъснял, споко. Това означава, че бройката стана 61. Повече не мога да поръчам.



                          Ето ги и "резултатите":
                          ник DIN9 DIN10 DIN11 DIN12
                          welderargon 2 2 2 2
                          dancoo 1 1 1 1
                          dido7 0 1 1 1
                          m4r1qn 1 1 1 0
                          Myyy 1 1 1 0
                          Totko 1 1 1 1
                          Anyuser 0 1 1 0
                          Geni E 1 1 1 1
                          ctef 0 0 1 0
                          maistor-Sm 1 1 1 1
                          julionavaro 0 0 2 2
                          Explode12 1 1 1 1
                          V0lk 0 1 2 0
                          naswel 1 1 0 0
                          falcoh 1 1 1 1
                          thedethwalker 2 2 2 2
                          Общо 13 16 19 13

                          Коментар


                          • #73
                            Благодаря!
                            Остава да чакаме по-нататъшното развитие на поръчката и доставка.

                            Коментар


                            • #74
                              Някакво развитие по въпроса с поръчката има ли?Не вярвам да има проблеми с доставките, въпреки че истерията е голяма....
                              https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                              https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                              Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                              Коментар


                              • #75
                                Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                                Някакво развитие по въпроса с поръчката има ли?Не вярвам да има проблеми с доставките, въпреки че истерията е голяма....
                                Няма развитие. Имайки в предвид пандемията нещата могат да се позабавят и още. Само за информация, в Германия има 27000 заболели от COVID-19 и 92ма починали за момента. Предполагам там също има извънредно положение. Дистрибутора каза в последният си имейл (на 5ти март), че когато имат всичко налично ще ми пишат. На мен лично в момента ми е неудобно да ги притеснявам, а и е рисковано да се поръчват неща от чужбина точно сега. Последното нещо което искате е да дойде пратка с вирус. Ако има развитие ще пиша в темата веднага. Надявам се всички да проявят разбиране. Да сме живи и здрави, пазете се!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X