Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на позлатени защитни стъкла Aulektro от Германия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз се записвам за две бройки, 10 и 11.

    Коментар


    • #17
      За мен по 1бр.9,10,11
      https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
      https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

      Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

      Коментар


      • #18
        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:helmetchartjpg.jpg Прегледи:0 Размер:22.0 КБ ID:6557571 Сега се сещам да уточня нещо важно,което трябва да се има в предвид при употребата на златните стъкла. Ако ще ползвате стъклата с над 100-150 Ампера, стъкло с DIN 11 може да Ви е малко е светло.
        Таблицата е за ориентиране.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от welderargon; 07-02-20, 21:35.
        https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
        https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

        Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

        Коментар


        • #19
          Още малко уточнения свързани с цената:

          1) Писах имейл до GGBG относно доставката и казаха, че е 3 лв за всеки започнат килограм, следователно виж 2)
          2) Според сайта от който поръчвам теглото на DIN9 съклото е 0.07кг, а DIN10 и DIN11 са по 0.06кг, следователно общото тегло за 30 бройки е между 1.9-2.1кг (зависи как закръглят теглото в сайта), следователно цената за доставката до България ще е или 6лв или 9лв, следователно виж 3)
          3) Ако намерим купувачи за всички стъкла то тогава цената ще е 9.55 - 9.70лв за стъкло.

          Слагам като краен срок 16.02.2020г. (естествено ако сме близко до целта ще удължа срока).

          Ако не се намерят купувачи за всичките стъкла пак ще направя поръчка. Но тогава:
          1) Ако все още има желаещи, то цената за стъкло ще е между 10.50 - 12.40лв за стъкло. (12.40лв ще е цената ако само аз си поръчвам , и пада с около 5-15 стотинки за всяко следващо стъкло)
          2) Ще можете да поръчате повече или по-малко бройки, както и други DIN-ове, каквито вие желате (има DIN12, DIN13 па даже и DIN14, вижте сайта - линк), просто ми казвате какво искате.

          *Нито една от тия цени не включва доставката до вас със СПИДИ или ЕКОНТ, само доставката до България.
          **Със сигурност е възможно заявяването на наложен платеж с нецяло число като цена в СПИДИ или ЕКОНТ (точно днес получих пратка в СПИДИ с наложен платеж 32.31лв).
          Последно редактирано от thedethwalker; 07-02-20, 22:44.

          Коментар


          • #20
            Пишете ме и мен в заявките за един комплект DIN 9,10,11
            Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

            Коментар


            • #21
              Бърз ъпдейт на ситуацията:
              Ако някой иска други DIN-ове(12, 13 или 14) мога да добавя единични бройки към поръчката, като цената им ще е около 10.10 - 10.40лв за стъкло (Това е в случай, че се съберат купувачи за другите стъкла).

              Запазените бройки за момента са:
              ник DIN9 DIN10 DIN11
              welderargon 1 1 1
              dancoo 1 1 1
              dido7 0 1 1
              Myyy 1 1 1
              моя милост 2 2 2
              Остават още 5 броя DIN9 и по 4 броя от DIN10 и DIN11.

              Коментар


              • #22
                И за мен един комплект DIN 9,10,11

                Коментар


                • #23
                  Аулектро е част от Сен Гобен Секурит, хора занимаващи се с автостъкла може да имат възможност да внесат директно от производителя без изненади.

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от V0lk Преглед на мнение
                    Аулектро е част от Сен Гобен Секурит, хора занимаващи се с автостъкла може да имат възможност да внесат директно от производителя без изненади.
                    Нямам такива познати . Ако някой има такива връзки да разпита. Бях писал имейл на Аулектро, но явно не се занимават с дребни поръчки (нищо ново).
                    Сега мисля да пратя имейл до сайта от който ще поръчвам да им задам малко въпроси относно стъклата, па ако е възможно да пратят и някоя снимка на стъклата.

                    Коментар


                    • #25
                      Питай ги ако взема от трите вида по 30 - 40 стъкла колко ще свалят цената.

                      Коментар


                      • #26
                        и аз се записвам за по 1 брой от 3те ДИН
                        O888 749-O86
                        C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
                        NC 750

                        Коментар


                        • #27
                          Един бърз ъпдейт на ситуацията:

                          Запазени бройки за момента са:
                          ник DIN9 DIN10 DIN11
                          welderargon 1 1 1
                          dancoo 1 1 1
                          dido7 0 1 1
                          Myyy 1 1 1
                          Totko 1 1 1
                          m4r1qn 1 1 1
                          моя милост 2 2 2
                          Остават още 3 броя DIN9 и по 2 броя DIN10 и DIN11

                          Коментар


                          • #28
                            За мен ако може освен ДИН 9, 10, 11 и един ДИН 12

                            Коментар


                            • thedethwalker
                              thedethwalker коментира
                              Редактиране на коментар
                              Може естествено, само че цената на DIN12 както вече споменах е около 10.10-10.40лв за стъкло. Само напомням да не станат грешки.

                          • #29
                            Имам много важни добри и лоши новини относно поръчката!!!

                            1) Добра новина: Свързах се с Аулектро!
                            2) Лоша новина: Най-малката бройка стъкла която мога да поръчам от тях е 1000 бройки. Продават ги по 100 стъкла в кашон, като най-малко можеш да си купиш 10 кашона.
                            3) Лоша новина: Питах ги за сайта от който мислех да поръчвам стъкла и казаха, че не знаят от къде тази фирма купува стъкла, т.е. https://www.sb-schweiss-shop.de/ не е официален дистрибутор на Аулектро.
                            4) Лоша новина: Поради горната причина отменям офертата и всички цени които дадох до сега! (и не забравяй да видиш 5) )Няма да поръчвам от този сайт. Просто няма смисъл да поемам излишен риск.
                            5) Добра новина: Аулектро ми препоръчаха техен дистрибутор в Германия от който ще мога да поръчам малки бройки и стъклата ще е сигурно че са оригинални!!! Ще се свържа с него и ще го питам за цени и т.н.

                            И едно важно пояснение:
                            Стъклата са със златно покрите, а не сребърно както си мислех. В английският превод на сайтът им са написали "Silvered /gold coloured protective lenses", от там идва и моето объркване, поради което моля да ме извините. Ако някой админ или модератор види този пост моля да промени "посребрени" с "позлатени" в заглавието на темата, ако това е възможно естествено.

                            (Редактирано след промяната на името на темата) Благодарности на админа/модератора
                            Последно редактирано от thedethwalker; 12-02-20, 16:37.

                            Коментар


                            • #30
                              Питал ли си дали са сини или зелени? През сините наистина се вижда по-добре, обаче по-рано имаше предупреждение на сайта на Аулектро, че не са подходящи за заваряване.
                              Аулектро произвеждат и прозрачни трипластови стъкла, някой ако реши да поръчва десет кашончета може да включи и такива.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X