Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телоподаващ апарат Einhell

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Телоподаващ апарат Einhell

    Там е само че в откриващата брошура което може да означава че това е цената само за деня на откриването или до изчерпване на наличните количества.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #77
      До: Телоподаващ апарат Einhell

      ВИКИ Б имат вече инверторен телеподаващ апарат, планира се да е в няколко класа от любителски до професионален ,цените няма да надвишат тези на трансформаторните БГ апарати !Доколкото разбрах планират участие на пловдивския панаир!
      Последно редактирано от welderargon; 22-08-09, 09:01.
      https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
      https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

      Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

      Коментар


      • #78
        До: Телоподаващ апарат Einhell

        Малиййй, човека пита за Айнхел, а тук се донесоха от 9 та в 10-ти кладенеца вода.
        Айнхел има 3 класови, и разбира се ценови, нива. Това от Метро и Практикер е за еднократна, в рамките на година, употреба. Средното ниво- синьо на цвят- е за по-честа хоби употреба, а наситено червено - профи. Но и цените са като за профи. Тук някой писа за Райдър, че били БГ, само надписите са БГ, иначе е ЧН (КНР). Качеството, дори и при масовки като Айнхел, е с пари. Иначе има и ефтино , и качествено, но обикновено се продават по итделно.
        Така че Аинхел е добро ако плащаш добре, и е по-тънко от много други.
        НЕ ПРОДАВАМ АЙНХЕЛ - за сега.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #79
          До: Телоподаващ апарат Einhell

          Никога не съм се набутвал с такъв апарат, но мои приятели досега само са патили. От тази марка стойте надалеч - всеки път когато го включите в мрежата все едно хвърляте ези-тура дали ще влезе в гроба

          Пожелавам безпроблемно ползване все пак! Силно се надявам да греша! Пък и времената се менят...

          Коментар


          • #80
            До: Телоподаващ апарат Einhell

            Аз също съм с такъв апарат Einhell. На моменти работи перфектно, но имам и забележки при определени случаи. Моите забележки са подобни както тези описани от dido uzunov. като цяло за непрофесионалисти е добър.

            Коментар


            • #81
              До: Телоподаващ апарат Einhell

              Ето каква е равносметката от заваръчното:
              Имах съмненния, че заваръчното не работи както трябва и днес с колегата Кольо от форумът изпробвахме заваръчното. Потърсих го защото моят опит със заварките е малък и ми беше трудно да преценя доколко добре върви апарата. Изводът е, че апарата заминава в сервиза за доработка! Заварка почти не прави а само "опушва" метала. Ръкохватката "подскача" по метала и ... няма заварка.
              Да видим в сервиза какво ще кажат...
              Жалко, че не бях го изпробвал първите дни когато го купих. Тогава все още можех да го върна в магазина.
              Благодаря на колегата Кольо, че се отзова и помогна!

              Коментар


              • #82
                От: Телоподаващ апарат Einhell

                Moeто телоподаващо е Еinhell SGA 150, но неработи добре , слабо е . Може ли да го подобря по някакъв начин ? Подмяна на траф , или нещо друго ?

                Коментар


                • #83
                  От: Телоподаващ апарат Einhell

                  Първоначално публикуван от deko60 Преглед на мнение
                  Moeто телоподаващо е Еinhell SGA 150, но неработи добре , слабо е . Може ли да го подобря по някакъв начин ? Подмяна на траф , или нещо друго ?
                  Трудно. То е като да подобряваш трабантче. Не става мерцедес от него, и това си е. По-добре опитай да го продадеш цялото и си купи читава машина.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Телоподаващ апарат Einhell

                    Да доразкажа какво се случи. Лятото бях оставил заваръчното за 30 дни в сервиз на Еинхел и нищо. Не бяха го пипнали дори. Като го вземах ме убеждаваха, че проблемът му в дюзата била и други подобни глупости, а аз дори не бях заварял снего. Нямаше никаква промянав работата му.
                    След това го дадох в сервиз на Редко и след кратък престой сега работи безупречно (доколкото му позволяват възможностите все пак)
                    За моите нужди при моето ниво на работа ме устройва. Може би след известно време ще усетя нуждата от по-мощно и по-добро заваръчно... .Следващото определено ще е много по- марково
                    Благодаря на колегите, които помагаха с мнения и съвети!
                    П.П Подменени бяха някои кондензатори и бронята.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Телоподаващ апарат Einhell

                      Някой виждал ли е телоподаващите които се продават в "Баумакс", марката е "Gube" или нещо от сорта. Има два вида от 150 и 170 А, това по мощното като го разгледах телоподаващия механизъм ми се видя надежден, сигурно е с ел.клапан на газта и за любителска работа ми се струва добре, а цената е 600лева. Ако имате опит споделете, на мен ми се стори читав китаец!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Телоподаващ апарат Einhell

                        Ако е трансформаторно, просто си купи българско, от Редко, Струна, Харко и прочие. В момента има един Einhell при мен. Отчайващ е направо, дори много под очакванията ми, а те и без друго не бяха цветущи.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Телоподаващ апарат Einhell

                          Абе направо ме е яд да дам за българско с китайски части 200-300 лева повече, а на ме ми трябва за хоби работи заваряване на ламарина максимум 1,5мм.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Телоподаващ апарат Einhell

                            Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                            Абе направо ме е яд да дам за българско с китайски части 200-300 лева повече, а на ме ми трябва за хоби работи заваряване на ламарина максимум 1,5мм.
                            1. Трансформаторните български не са с китайски части.
                            2. Всяко, купено от български производител е в пъти по-добро от боклуците, дето продават по големите вериги.

                            Einhell-а конкретно е тотално недоразумение. Няма такава скрап.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Телоподаващ апарат Einhell

                              Ако можеш опиши накратко какво точно си установил като слаби места на Ейнхела!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Телоподаващ апарат Einhell

                                Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                                Ако можеш опиши накратко какво точно си установил като слаби места на Ейнхела!
                                Че то силни места няма. Всичко е направо смехотворно.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X