От: Телоподаващ апарат Einhell
Колега aig, има ли развитие по темата за евтините инвертори?
Колега aig, има ли развитие по темата за евтините инвертори?

Тъкмо се зарадвах че ще си купя и аз....ама жалко !!!!
Тъкмо се зарадвах че ще си купя и аз....ама жалко !!!!В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар