Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

    За "българските" от Казанлък и аз съм си казвал мнението - не ми харесват. Компромис са. Еднотактници върху платка, струващи 40-60 долара в Китай. Само кутиите им са български. Контролерите на телоподаващия механизъм са крадени от DEL, самия телоподаващ механизъм също е слаб и евтин, силно приличащ на тия в Einhel например. "Трифазните" са 2 монофазни в един корпус, вързани "леко" нелегално спрямо стандарта.

    ...но, има хора, дето са доволни, включително и от коректността на въпросната фирма. В крайна сметка пазар има за всички. Просто не са мойте машини.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

      sparkybg, ние с колегата по форум- Пансим ,никога на сме спорили за телоподаващи!Освен това,аз никога не съм работил нито с казанлъшка нито с китайска телечарка ,за да изказвам мнения!Но знам единствено че именно в тоя форум до като го нямаше присъствието на DEL -Казанлъшките телечарки бяха най добрите!
      https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
      https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

      Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

      Коментар


      • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

        То на телчарките и на другите електрониката е еднаква. А дали са били най-добрите - коментари по темата не съм давал преди да знам какво има вътре. А разбрах какво има горе-долу по същото време като разбрах и какво има в DEL. По време на оная групова поръчка от немеца, от който внесохме половин бус машини.
        Последно редактирано от sparkybg; 26-11-14, 19:00.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

          Така беше, защото казанлъшките телоподаващи бяха копирани от по- старата версия на ДЕЛ. Сега , когато имаме съвсем нови разработки, когато хората от ДЕЛ, вървят напред и напред, когато електрониката им и концепциите на новите машини не могат да се копират - неминуемо резултата ще е такъв. Хората се налагат с нови продукти и нови концепции. Уверил си се в това на панаира.

          Коментар


          • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            То на телчарките и на другите електрониката е еднаква.
            Ми щом казваш сигурно е така !Аз от електроника не разбирам!
            Освен това, също не знам кой, какво и дали изобщо нещо е крал!Това за кражбата си е твърдение на Асен ,което пък аз съвсем не съм компетентен да обсъждам и предполагам че ще се съгласиш че е вярно само до доказване на противното а щом някой има претенции за нещо, към някой е редно да си ги отправи по съответния ред !Освен това ,спора е задочен! И всичко останало е само една безплатна реклама!
            Последно редактирано от welderargon; 26-11-14, 20:40.
            https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
            https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

            Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

            Коментар


            • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

              Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
              Ми щом казваш сигурно е така !Аз от електроника не разбирам!
              Освен това, също не знам кой, какво и дали изобщо нещо е крал!Това за кражбата си е твърдение на Асен ,което пък аз съвсем не съм компетентен да обсъждам и предполагам че ще се съгласиш че е вярно само до доказване на противното а щом някой има претенции за нещо, към някой е редно да си ги отправи по съответния ред !Освен това ,спора е задочен! И всичко останало е само една безплатна реклама!
              Колега, стъпваш по тънък лед. Приятелски те съветвам да не се занимаваш с тази тема. Нямаме каквито и да било претенции към въпросната фирма, което обаче не отменя събитията и фактите.

              Поздрави,
              Георги
              АИГ-Заваряване ООД
              Производител на заваръчни апарати "DEL"
              http://www.aigwelding.com
              0889 522 036

              Коментар


              • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                Ми щом казваш сигурно е така !Аз от електроника не разбирам!
                Освен това, също не знам кой, какво и дали изобщо нещо е крал!Това за кражбата си е твърдение на Асен ,което пък аз съвсем не съм компетентен да обсъждам и предполагам че ще се съгласиш че е вярно само до доказване на противното
                Ми:
                1. Аз от електроника разбирам.
                2. Няма как някой да ми докаже противното на това, което съм видал с очите си.

                Но, не въпросния контролер е от значение в случая, а останалите неща. Всеки избира сам как да работи. Ако някой от въпросната фирма иска да напише нещо по въпроса, никой няма да му пречи да го стори. Аз имам аргументи и стоя зад тях.
                Последно редактирано от sparkybg; 27-11-14, 13:52.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                  Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
                  Така беше, защото казанлъшките телоподаващи бяха копирани от по- старата версия на ДЕЛ. Сега , когато имаме съвсем нови разработки, когато хората от ДЕЛ, вървят напред и напред, когато електрониката им и концепциите на новите машини не могат да се копират - неминуемо резултата ще е такъв. Хората се налагат с нови продукти и нови концепции. Уверил си се в това на панаира.
                  М-да. От времето за което става дума досега управлението на Self Controla беше многократно усъвършенствано и надеждността му повишена.

                  Новото е, че до края на годината ще имаме официално, т.е. ще може да се поръчва опцията за добавяне на аргонов апарат към 200А МИГ/МАГ машината и опцията за добавяне на интелигентно стартерно/зарядно за автомобил към 200А електрожен или 200А МИГ/МАГ машина. Под "добавяне" разбираме вкарването на съответната функция в корпуса на съществуващата машина. Аргоновия апарат има два тока на заваряване, затихване, 2/4 такта и контактно/безконтактно палене.

                  Не е новина възможността за надграждане на 160А или 200А електрожена до съответното телоподаващо или аргонов апарат.

                  Така се грижим за запазване инвестицията на нашите клиенти.
                  АИГ-Заваряване ООД
                  Производител на заваръчни апарати "DEL"
                  http://www.aigwelding.com
                  0889 522 036

                  Коментар


                  • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                    Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                    Колега, стъпваш по тънък лед. Приятелски те съветвам да не се занимаваш с тази тема.
                    Поздрави,
                    Георги
                    Щото някой модератор ще се занимае с мен ли?Какво наруших -реда ,добрия тон или нечия хегемония?
                    Ще го имам в предвид ТОЯ приятелски съвет !
                    Последно редактирано от welderargon; 27-11-14, 18:17.
                    https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                    https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                    Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                    Коментар


                    • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                      Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                      опцията за добавяне на интелигентно стартерно/зарядно за автомобил към 200А електрожен
                      Днес си скъсах кръста да мъкна акумолатори да запаля мотокара . Аз съм един от първите кандидати за стартерно зарядната система .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Днес си скъсах кръста да мъкна акумолатори да запаля мотокара . Аз съм един от първите кандидати за стартерно зарядната система .
                        Вече го имат,видях го на пловдивския панаир.
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Днес си скъсах кръста да мъкна акумолатори да запаля мотокара . Аз съм един от първите кандидати за стартерно зарядната система .
                          Няма да си първият! Още колко като тебе и мене ще се навъдят - знаеш ли?

                          Коментар


                          • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                            Аз съм само за ъпдейт .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                              Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                              Щото някой модератор ще се занимае с мен ли?Какво наруших -реда ,добрия тон или нечия хегемония?
                              Ще го имам в предвид ТОЯ приятелски съвет !
                              Отговор: с) Нито едно от двете.

                              Дадох ти приятелски съвет, защото те имам като такъв. Темата "кой - от кого - какво" не е подходяща за обсъждане тук. «По делата им ще ги познаете». (Матей 7:20)

                              Поздрави и хубав ден на всички!

                              Георги
                              АИГ-Заваряване ООД
                              Производител на заваръчни апарати "DEL"
                              http://www.aigwelding.com
                              0889 522 036

                              Коментар


                              • От: Да обсъдим заваръчните ИНВЕРТОРИ ...

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                Аз съм само за ъпдейт .
                                И аз де!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X