Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

    здравеите
    може ли някои да ми каже , 135 , 136 и 137 за какви процеси на заваряване става вапрос
    знам само 111 , то е за електродагово заваряване

    Коментар


    • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

      111- Ръчно електродъгово заваряване
      114 - Електродъгово заваряване с метален топящ се електрод, тръбен тел без защитен газ
      121- Подфлюсово заваряване с електроден тел
      125- Подфлюсово заваряване с трръбен електроден тел
      131- Заваряване в инертна газова среда с метален топящ се електрод (МИГ)
      135- Заваряване в активна газова среда с метален топящ се електрод (МАГ)
      136- Заваряване в активна газова среда с метален топящ се електрод, тръбен тел със защитен газ
      141- Зваряване в среда от инертен газ с волфрамов електрод (ВИГ)
      15 - Плазмено заваряване
      81- Газокислородно рязане
      311- Газокислородно заваряване
      Последно редактирано от joe007; 02-04-09, 19:57.
      Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

      Коментар


      • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

        здрасти
        има ли някои саит да прочета за тези цифри , по подробно
        или е само това

        Коментар


        • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

          тук пиша , извинявай
          тарся работа като заварчик , с документи сам
          някои ако може да помогне , по вазможност в чужбина
          Email : omorfulis@abv.bg
          GSM : +359884207425

          Коментар


          • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

            Първоначално публикуван от omorfulis Преглед на мнение
            тук пиша , извинявай
            тарся работа като заварчик , с документи сам
            някои ако може да помогне , по вазможност в чужбина
            Email : omorfulis@abv.bg

            GSM :...
            С документи , ама какви ?
            Последно редактирано от giorgio; 15-06-09, 13:43.
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              С документи , ама какви ?
              111 ; 135 ; 136
              това е което имам , ако варши работа може да се разберем
              Последно редактирано от giorgio; 15-06-09, 13:44.

              Коментар


              • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                здравейте
                може да не по темата, но имам едно въпросче каде е магазина на струма или представителството.Благодаря

                Коментар


                • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                  Тяхната страница от известно време не работи. Може би не си плащат хостинга, или нещо от сорта.

                  Открих това:
                  http://struna.121771071.company.bg/

                  Звънни и ги питай. Аз знам къде са, но не можа да обясня. Близо са до ТЕЦ Земляне и до обувния техникум (който не знам дали все още е това).
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                    http://struna.dir.bg/ST-BG.htm

                    Коментар


                    • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                      Колеги аз като нов в това начинание на заварачните апарати искам да попитам дали този модел на Solter има добри показатели и да питам това 3в1 дали е добра комбинация,става въпрос за не толкова професионално исползване за момента
                      http://www.solter.com/index.php?menu...a&prd=62&cat=5
                      0898707872-Здравко

                      Коментар


                      • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                        Първоначално публикуван от ribar4eto Преглед на мнение
                        Колеги аз като нов в това начинание на заварачните апарати искам да попитам дали този модел на Solter има добри показатели и да питам това 3в1 дали е добра комбинация,става въпрос за не толкова професионално исползване за момента
                        http://www.solter.com/index.php?menu...a&prd=62&cat=5
                        Добра е машината -инверторна технология е и ПВ-ето доста добро -45% (160А) т.е. на максимален ток !
                        На МИГ-МАГ режим може да се ползва ролка 5кг. с тел до 0,8 .
                        ВИГ режима работи с контактно палене и има възможност за регулиране на началното нарастване на тока и спада на тока в края на заварката!
                        В режим електрожен по каталог може да се ползват електроди до 3,25 но най вероятно ще роботи и с 4мм електрод. Solter е испанска марка и поне на мен до момента не ми е позната и нямам информация за тези машини! Не знам на каква цена ще я купиш но според цените в руските сайтове излиза около 1500лв. Ако се купува такава машина добре е да е с пълно оборудване защото свързването на бренерите може да не е стандартно !
                        Последно редактирано от welderargon; 18-01-10, 22:43.
                        https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                        https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                        Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                        Коментар


                        • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                          Първоначално публикуван от ribar4eto Преглед на мнение
                          Колеги аз като нов в това начинание на заварачните апарати искам да попитам дали този модел на Solter има добри показатели и да питам това 3в1 дали е добра комбинация,става въпрос за не толкова професионално исползване за момента
                          http://www.solter.com/index.php?menu...a&prd=62&cat=5
                          Аз тук цената я виждам около 1100 Евро -в PDF - файла . Ама докато дойде до Бг .....
                          Гледам че куплунзите са евростандарт , пък и те хората си я продават оборудвана доколкото разбирам.
                          Иначе по това което пишат си заслужава ... остава открит въпроса със сервиза и дали ще и се използва пълния капацитет - т.е. заварчика трябва да може да работи по 3-те метода
                          . .. а то иначе е все едно да си купиш джип с готов лифт , шнорхели и т.н. , блокажи на двата моста , плюс чисто нови гуми мууд терен , а да го караш единствено по асфалт - на задно
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                            Ами цената на която ми е предлагат тази машинка близо 2500лв за сервиз дали ще има в България ще гледам да провера до края на седмицата и ще пиша ако някой се интересува
                            0898707872-Здравко

                            Коментар


                            • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                              Първоначално публикуван от ribar4eto Преглед на мнение
                              Ами цената на която ми е предлагат тази машинка близо 2500лв за сервиз дали ще има в България ще гледам да провера до края на седмицата и ще пиша ако някой се интересува
                              Цената само за машината ли е или с оборудването ? Защото в PDF - файла май оборудването е отделно като Accesorios incluidos: (Включени аксесоари) към машината е само кабел масата !
                              А допълнително се купуват други Accesorios: като: бренери за ВИГ и МИГ/МАГ ,редуцирвентил и ръкохватка с кабел за ММА
                              Като само ВИГ бренера -е 130,00 €
                              https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                              https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                              Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                              Коментар


                              • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                                А МИГ/МАГ бренера изглежда си е някакъв техен. Педерастка работа. От там и TIG бренера - също. Двойно педерастка работа.

                                Всъщност не знам дали TIG бренера се мушка в гнездото за МИГ/МАГ, или е от обикновените, с кранче на ръкохватката. Ако с кранче, тогава поне той е стандартен.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X