Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

    не
    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

    Коментар


    • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

      Андро, а твойто и мойто си работят безгрижно и на 160-170. Пробвано, при това на 200А. Никви грижи при 30см шев.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

        Първоначално публикуван от Камен Калчев Преглед на мнение
        не
        Значи по скоро е за тенекеджийска работа.

        Коментар


        • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

          Свърши това, което ти казах с кабела. Резултата гарантирано ще ти хареса. Пробвано е. Ще си набавиш поне едни 15-ина волта при товар, демек когато заваряваш, щото тогава пада и още, заради рехава/стара инсталация.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Андро, а твойто и мойто си работят безгрижно и на 160-170. Пробвано, при това на 200А. Никви грижи при 30см шев.
            Да чукаме на дърво.

            Коментар


            • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              ТСЪ! Т'ва ни го щтъ! Няма си пулсове. )))))))

              Мойто по-убаво!!

              Искам 200А 40%, монофазно, до 30 кила, с пулсове. Дотук май само една "Cebora" отговаря на тия условия.
              Това също. Има и двоен пулс.Ама цената пак си я бива.
              http://www.kimex-bg.com/BG/Kemppi/6A...pact_Pulse.pdf
              Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

              Коментар


              • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                Първоначално публикуван от joe007 Преглед на мнение
                Това също. Има и двоен пулс.Ама цената пак си я бива.
                http://www.kimex-bg.com/BG/Kemppi/6A...pact_Pulse.pdf
                Не е монофазно. А и цената наистина си я бива.

                Ще чакам някой хубав ден китайците да направят.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                  Първоначално публикуван от vasisava Преглед на мнение
                  Здравей колега.Ако се колебаеш за коя БГ марка,сьвета ми е вземи си редко 170-200 амперов.Натройките са доста добри,а и рькохватката е по -удобна /по принцип е немска/.С редко работя от няколко години,по малките модели си имат проблеми,докьто големите не,поне аз не сьм разбрал от колеги.Но ако заваряваш дебели планки не мисля че телоподаващото е по удачния вариант от електрожена,има и други марки аз например сьм фен на кемпи,малко е известна сред колегите,но повярвайте ми това е една 'глезотия' за заварчика.
                  Кото препоръчваш Кемпи що не побликува и цената Аз доста време работих с едно , което действително е "Мерцедеса" в заваряването ,но и цената си е като за Мезцедес 12000 лв.

                  Коментар


                  • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                    Предлаг ми ви да погледнете тук:
                    http://www.varstroj.si/index.php/aparati-za-migmag-zavarjavane.html
                    апаратите са добри и са може би на най-евтини цени!
                    https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                    https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                    Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                    Коментар


                    • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                      Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                      Предлаг ми ви да погледнете тук:
                      http://www.varstroj.si/index.php/aparati-za-migmag-zavarjavane.html
                      апаратите са добри и са може би на най-евтини цени!
                      Странно ми е само тази фирма защо не продава машини за заваряване със съблечен електрод , а само с облечени . Голяма еротика щеше да падне !
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                        Първоначално публикуван от carex Преглед на мнение
                        Кото препоръчваш Кемпи що не побликува и цената Аз доста време работих с едно , което действително е "Мерцедеса" в заваряването ,но и цената си е като за Мезцедес 12000 лв.
                        Колега , когато апаратите на Lincoln са заварявали металните конструкции на небостъргачите , директорите на Кемпи още не са били родени. Това по повод на "Мерцедесите".
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                          По принцип Кемпи са с по-малко история да (60г.)но с значително развитие.А лошото при Линкълн е че в България има само турски и италиански машини.А Кемпи се прави само в Финландия(за сега).
                          Аз по принцип не одобрявам да се сравняват марки,а конкретни машини в конкретни класове.Защото в един клас машината на единия производител е по-добра,но в другия е обратно.
                          Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

                          Коментар


                          • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                            Първоначално публикуван от joe007 Преглед на мнение
                            По принцип Кемпи са с по-малко история да (60г.)но с значително развитие.А лошото при Линкълн е че в България има само турски и италиански машини.А Кемпи се прави само в Финландия(за сега).
                            Аз по принцип не одобрявам да се сравняват марки,а конкретни машини в конкретни класове.Защото в един клас машината на единия производител е по-добра,но в другия е обратно.
                            +1 . Това се и опитах да кажа , но ти се изрази по-точно от мен
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                              Ооо, ФИнландия. Това е много добре. Имам студийни монитори произведени там /то те май са от малкото държави, които си пазят производството и не са го изнесли на Изток/ и съм повече от доволен.

                              Коментар


                              • До: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                                Ооо, ФИнландия. Това е много добре. Имам студийни монитори произведени там /то те май са от малкото държави, които си пазят производството и не са го изнесли на Изток/ и съм повече от доволен.
                                Мдааа , пример за това е Нокиа. Наскоро дори в Румъния усвоиха производството
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X