Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на CO заваръчен автомат.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Избор на CO заваръчен автомат.

    В сервиза сме с REDCO 200А много съм доволен !
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

    Коментар


    • #17
      До: Избор на CO заваръчен автомат.

      Моето СО го купих преди 5 год от София от фирма производител.Мисля че се казва МИГ-професионал 200-А /380V.Много съм доволен от машината и както казах 5 год ми служи вярно .За този период единственно съм имал проблем със дюзи и шланг,което между другото са си консумативи.Мисля че съм го експлоатирал доста и съм много доволен.Аз лично препоръчвам апарата да бъде трифазен и да бъде не по малък от 180А.Изправителя по възможност да бъде с диоди а не селенов.Много е по надежно.

      Коментар


      • #18
        До: Избор на CO заваръчен автомат.

        Единия ми апарат също е МИГ-професионал - 200 ампера.Добре работи ама се скапа ключа за регулиране на мощноста.Имам и 150 амперов на Редко-монофазен.Като цяло трифазния работи доста по добре.Моят съвет е като се взима такава машина . да има наблизо сервиз.Защото все някога ще се развали.И почва голямото разкарване.
        ........................
        Иван Маринов
        CRF 250 X
        Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

        Коментар


        • #19
          До: Избор на CO заваръчен автомат.

          Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
          Единия ми апарат също е МИГ-професионал - 200 ампера.Добре работи ама се скапа ключа за регулиране на мощноста.Имам и 150 амперов на Редко-монофазен.Като цяло трифазния работи доста по добре.Моят съвет е като се взима такава машина . да има наблизо сервиз.Защото все някога ще се развали.И почва голямото разкарване.
          Имам един приятел който има REDKO-170A и постоянно му гореше някакъв кондензатор.Спомням си че го сменя сигурмо 3 пъти и не знам защо така но като цяло знам че е добра марка.Много мазно заваря аз съм го ползвал и много добре маже просто,моето е малко по капризно към настроиките.

          Коментар


          • #20
            До: Избор на CO заваръчен автомат.

            Аз преди три четири години си купих РЕДКО PRAKTIK 150А монофазно,доволен съм за сега,сменял съм само консумативи.Леко и удобно за транспортиране,подходящо за домашни условия,заварява материал с дебелина до 4мм,може ипо дебело но трябва предварително подгряване.Брат ми пък е фен на Разградските "Максимал" работи със трифазно ,мисля 170А.Много добра машина за професионална употреба на добра цена,за две години не е давала дефекти!Той също има и "максималска "плазма ,и тя се представя подобаващо.Надявам се да съм бил полезен
            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

            Коментар


            • #21
              До: Избор на CO заваръчен автомат.

              Първоначално публикуван от panjeto71 Преглед на мнение
              За хромникела само аргонов апарат всичко останало е ташак.А цената....нямам думи.
              Да, ама не. Телоподаващо с неръждаема тел и аргон, или смес на аргон с кислород или ЦО2, стига да е читаво, си заварява неръждавейка перфектно.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                До: Избор на CO заваръчен автомат.

                Фирма "Уелтроник"- придставител на немската фирма Клос/ мерцедеса в заваръчната техника/ -гр.Пловдив в двора на бившето предприятие "Устрем". И продават и въстановяват миг-маг апарати, заваръчна техника и апарати за рязане-плазменно и газово... На Пловдивския панаир миналата година бяха програмирали заваръчен робота, тяхно производство до си подхвърлят футболна топка....

                Коментар


                • #23
                  До: Избор на CO заваръчен автомат.

                  браво

                  Коментар


                  • #24
                    До: Избор на CO заваръчен автомат.

                    Поредния мерцедес.

                    ...само дето инвертори не видЕх. Всичко е голямо, тежко и трансформаторно. Такива си имаме и български, при това достатъчно добри.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Избор на CO заваръчен автомат.

                      Преди десетина години си купих Редко Практик 150.Ползвам го само за домашни нужди.Струваше около 650 лева.Преди пет години не помня по каква причина му сменях металния ръкав в който върви телта.Струваше 7-8 лева и за половин час го подмених.Работи добре.Ползвам тел 0.8 мм.Върша си всякакви работи.При нужда от по голяма заварка наслагвам неколкократно и не съм имал проблеми за да се къса.Ползвам го при ремонт на автомобилите,правил съм решетки за прозорци, метален навес и много други домашни работи и съм много доволен.Даже си спомням,че за металните решетки на апартамента ми поискаха 1800 лева.Отказах се тъй като апарата си го имах,купих материали за около 300 лева и си направих чудесни решетки.С приятели коментирах,че само от решетките апарата ми се изплати двойно. Всеки който има умения на домашен майстор и може да си го позволи да не се чуди.Мой приятел има Редко от по големите ,но като гледам това което прави той го правя и аз.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X