Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да отремонтирам СО-то

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде да отремонтирам СО-то

    Апарата е Айнхел купен от Метро. Изведнъж изпука и спря да заваря. Дайте съвет къде да го занеса?

  • #2
    От: Къде да отремонтирам СО-то

    Редко,Харко,Струна,Тефи. Имат си сайтове там има телефони.
    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
    Mark Twain
    СтоЕнчA

    Коментар


    • #3
      От: Къде да отремонтирам СО-то

      Ako си от София, може да се обадиш и на АИГ-то или Данчо (ДЕЛ).
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Къде да отремонтирам СО-то

        Здравей,
        Заповядай при нас. Ще го погледнеме веднага.
        Улица Цар Симеон бл. 331А. Входа е от към Цар Симеон. Близко голямо кръстовище е с Константин Величков. Тръгваш по Цар Симеон посока центъра и веднага на кръстовището на Зайчар и Цар Симеон на ъгъгла от дясната страна. Има няколко стъпала пред магазина.
        Ако искаш първо ми се обади 0889522036 Асен Георгиев
        АИГ-Заваряване ООД
        Производител на заваръчни апарати "DEL"
        http://www.aigwelding.com
        0889 522 036

        Коментар


        • #5
          От: Къде да отремонтирам СО-то

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          Ako си от София, може да се обадиш и на АИГ-то или Данчо (ДЕЛ).
          Цъ. Щом "заваря" , а не "заварява" , ще е по- на изток от Сф . Това ми показва боба де , при хвърляне .
          Сори за спама
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #6
            От: Къде да отремонтирам СО-то

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            Цъ. Щом "заваря" , а не "заварява" , ще е по- на изток от Сф . Това ми показва боба де , при хвърляне .
            Сори за спама
            Руси
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Къде да отремонтирам СО-то

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Руси
              Русье , Зарата и южно . Казано на военен жаргон .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #8
                Re: Къде да отремонтирам СО-то

                От Русе е бат Славян. Не се шегувкайте с него щот е голям и лош.

                Коментар


                • #9
                  От: Къде да отремонтирам СО-то

                  Владо, имам една комшийка дето от 40 години ми "заваря", та "произношението" не е гаранция за местоживеенето. Да не споменавам, че от 5 години съм единствения туземец в новата ни кооперация.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къде да отремонтирам СО-то

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Владо, имам една комшийка дето от 40 години ми "заваря", та "произношението" не е гаранция за местоживеенето. Да не споменавам, че от 5 години съм единствения туземец в новата ни кооперация.
                    Аааа в това спор няма .
                    Изключения има и в двете посоки . Та тЕ и в другата посока : преди време един комшия се прибира ( не от дълга командировка или дълго отсъствие , а ходил за риба , ама му писнАло че не кълве и решил да се връща ) и "заваря" жена си да прави "заварка" с един по-млад от нея . Обаче комшията як и голям кат бат` Славян
                    Кютека завършил в негова полза ( на комшията) , жена му отнесла и боя и е@@@ето и в крайна сметка впоследствие някак си се помириха .

                    ... та в изразите да "завАря" нещо и да "завАря" някого , има съществена разлика . Затова е хубаво да се стремим към правилната терминология .

                    ПС . А ти внимавай с комшийката
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Къде да отремонтирам СО-то

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      "заваря" жена си да прави "заварка" с един по-млад от нея
                      “заварчик“?
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Къде да отремонтирам СО-то

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        “заварчик“?
                        E , "заварчик" . Първо кефа , после боя .Аз що ви казвам , че стават грешки заради неправилната терминология .
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Къде да отремонтирам СО-то

                          Еми как викаш на човек дето го заварят с чужда булка?
                          Заварчик? Или заварчик ще е тоя дето го заваря - т.е. съпруга?
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Къде да отремонтирам СО-то

                            Оакахте темата на човекОТ. Големи сте калпазани
                            Славян е от РусЕ.
                            По темата:
                            По ''Николаевска'' Срещу SKY BAR Има един магазин, дето продават заваръчна техника ''Кънев Инструмент'' Човека е технически грамотен, моето той го е ''тунинговал''
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #15
                              От: Къде да отремонтирам СО-то

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Еми как викаш на човек дето го заварят с чужда булка?
                              Заварчик? Или заварчик ще е тоя дето го заваря - т.е. съпруга?
                              заварен се нарича!
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X