Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на телеподаващо

    Абе този 160 Еко Контрол не е ли всъщност произведен в Китай апарат?Лицевия панел много ми прилича на едни произведени пак там.

    Коментар


    • От: Избор на телеподаващо

      Привет,

      Колегата dido uzunov изпревари малко събитията с информацията по-горе. ;-) За което му благодаря! ;-)

      В началото на м. април участваме в машинстроително изложение в София и по традиция ще обявим нови модели и цени. За изложението ще пусна отделна тема, а относно новите модели концепцията е че вече всички монофазни електрожени (145А, 160А и 200А) могат да бъдат надграждани до телоподаващи в корпус за 5кг ролка или корпус за 15 кг. ролка и към всеки корпус може да се добави ВИГ модул, Spool Gun модул или 12В стартерно за автомобил. Част от цените за форума вече ги има по-горе, ще ги прегледам още веднаж за възможна корекция. Официалната ценова листа ще я има на сайта в най-скоро време.

      Поздрави,
      Георги
      АИГ-Заваряване ООД
      Производител на заваръчни апарати "DEL"
      http://www.aigwelding.com
      0889 522 036

      Коментар


      • От: Избор на телеподаващо

        Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
        Абе този 160 Еко Контрол не е ли всъщност произведен в Китай апарат?Лицевия панел много ми прилича на едни произведени пак там.
        Е с'а станА въргАла!
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Избор на телеподаващо

          Не целя да обидя, а просто да се информирам.В интерес на истината, апарата с който екоконтрола има сходство, работи много прилично-лично го пробвах.

          Коментар


          • От: Избор на телеподаващо

            Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
            Абе този 160 Еко Контрол не е ли всъщност произведен в Китай апарат?Лицевия панел много ми прилича на едни произведени пак там.
            Прав си. Сглобен в този си вид е в Китай по наша поъчка. Използвали сме шаблона за лицеви панели на производителя от техните модели. Тук на място правим минимален брой неща по това което получаваме от доставчика. Целта която сме си поставили е да постигнем максимално ниска цена и не крием това. Това е пилотната серия на този модел и за в бъдеще ще претърпи развитие. Има още няколко модула останали.
            До момента нямаме получени забележки освен неудобството от липсата на евро-конектор и дължината на шланга. Първото нещо, което казвам когато някой ме пита за машината е именно това, надявам се да не е имало неприятни изненади. Изненадата беше само за мен, когато установих, че на цялата партида са нарязали шланговете на 2м вместо както бях поръчал 2.5м, включително и резервните шлангове, ама .... какво да кажа.
            Колега от форума попита колко струва да се добави евро-конектор и нормален шланг (MB15, 3м) към този корпус. Сметката е допълнителни 180лв.
            АИГ-Заваряване ООД
            Производител на заваръчни апарати "DEL"
            http://www.aigwelding.com
            0889 522 036

            Коментар


            • От: Избор на телеподаващо

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Е с'а станА въргАла!
              А защо?
              АИГ-Заваряване ООД
              Производител на заваръчни апарати "DEL"
              http://www.aigwelding.com
              0889 522 036

              Коментар


              • От: Избор на телеподаващо

                Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                Не целя да обидя, а просто да се информирам.В интерес на истината, апарата с който екоконтрола има сходство, работи много прилично-лично го пробвах.
                Няма проблем. Щеше да има, ако твърдях обратното.
                Освен това, което казваш ще добавя, че нещата в този сектор (разбирай заваръчната техника) започват да приличат като компютърната техника преди години - цените падат буквално с месеци и актуален модел днес става стар модел след половин година! Чудеса.
                АИГ-Заваряване ООД
                Производител на заваръчни апарати "DEL"
                http://www.aigwelding.com
                0889 522 036

                Коментар


                • От: Избор на телеподаващо

                  Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                  Привет,

                  Колегата dido uzunov изпревари малко събитията с информацията по-горе. ;-) За което му благодаря! ;-)

                  В началото на м. април участваме в машинстроително изложение в София и по традиция ще обявим нови модели и цени. За изложението ще пусна отделна тема, а относно новите модели концепцията е че вече всички монофазни електрожени (145А, 160А и 200А) могат да бъдат надграждани до телоподаващи в корпус за 5кг ролка или корпус за 15 кг. ролка и към всеки корпус може да се добави ВИГ модул, Spool Gun модул или 12В стартерно за автомобил. Част от цените за форума вече ги има по-горе, ще ги прегледам още веднаж за възможна корекция. Официалната ценова листа ще я има на сайта в най-скоро време.

                  Поздрави,
                  Георги
                  Тогава да изчакам. Ще си заслужава дори и само да му сложите еврошланг.
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • От: Избор на телеподаващо

                    Момчета, не знам защо сте се вторачили толкова в този еврошланг за хоби машинка. Според моите лични наблюдения, за малък гараж е само в минус, защото увеличава габаритите на машината и мястото необходимо за съхранение, както и опасността от повреда. Не ми казвайте, че сте склонни всеки ден по 2-3 пъти да сваляте такъв шланг със съответното навиване и развиване на телоподаващия механизъм за изтегляне и ново подаване на заваръчния тел.

                    П.П. Бих ви разбрал само ако ми кажете, че сте склонни при всяко сваляне да изхвърляте по 4-5 метра заваръчен тел!
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Избор на телеподаващо

                      Благодаря за отговорите, за мен са ценни и полезни.Що се отнася до липсата на евроконектор, самите китайци не дават ли и такъв вариант?Машината която аз разглеждах, съм убеден че е от същия производител, (панела беше почти същия, само някои копчета бяха на други места) беше с евроконектор.
                      http://g03.s.alicdn.com/kf/HTB1wD62G...Xq6xXFXXXl.jpg

                      На мен евроконектора в началото не ми трябваше, но сега ми е безценен.Моя СелфКонтрол вече има два шланга, две бутилки и пет ролки различни телове Сега спестявам и за още една ролка тел и ще пробвам да овладея и заваряването на чугун с този метод.
                      Последно редактирано от Frysco; 22-03-16, 09:12.

                      Коментар


                      • От: Избор на телеподаващо

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        ...всеки ден по 2-3 пъти да сваляте...
                        И защо по-точно трябва да го сваляме по 2-3 пъти на ден? На моята машина се сваля, когато се сваля и ролката, а именно като го мъкна някъде. И не защото нещо ми пречи така, а защото 25 кила машина с 15 кила ролка става с една идея по-тежичко отколкото ми е комфортно да нося.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Избор на телеподаващо

                          Удобно е и от гледна точка на замяната на шланга, просто отвиваш и слагаш новия. Не е нужно непрекъснато да го сваляш, като с байонетите за MMA е, сваляш когато трябва да ги сваляш.

                          Коментар


                          • От: Избор на телеподаващо

                            Имаш голям избор на качество модели и дължини,по лесно се чисти.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Избор на телеподаващо

                              аз съм много доволен от мойто Миг-Маг 180 А ,
                              което си го взех от
                              http://viki-b.my.contact.bg/mig-220V.html

                              Коментар


                              • От: Избор на телеподаващо

                                Първоначално публикуван от danchot Преглед на мнение
                                аз съм много доволен от мойто Миг-Маг 180 А ,
                                което си го взех от
                                http://viki-b.my.contact.bg/mig-220V.html
                                И аз имам такова 160 А,също съм много доволен и са истински амперите.
                                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                                Враца

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X