Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телеподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Избор на телеподаващо

    Първоначално публикуван от X-pert Преглед на мнение
    А каква е разликата между "Eco control" и "Self control"?
    Въпросът ми още е актуален

    Коментар


    • #77
      От: Избор на телеподаващо

      Първото е поорязано с цел постигане на цена,колко точно -не знам,т е хоби машина.Второто -профи,имам 200А служебно-много сериозна машина,ама няма нищо самоконтролиращо се в нея.Препоръчвам я с две ръце.
      "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
      Mark Twain
      СтоЕнчA

      Коментар


      • #78
        От: Избор на телеподаващо

        Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
        Първото е поорязано с цел постигане на цена,колко точно -не знам,т е хоби машина.Второто -профи,имам 200А служебно-много сериозна машина,ама няма нищо самоконтролиращо се в нея.Препоръчвам я с две ръце.
        Има , има! Опитай се да заваряваш алуминий и ще се увериш.

        Коментар


        • #79
          От: Избор на телеподаващо

          И на не-алуминий има разлика, ама я виждаш като опиташ друга машина.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #80
            От: Избор на телеподаващо

            На алуминий е по - осезателно и впечатляващо. Дори и незапознат с материята вижда разултата!

            Коментар


            • #81
              От: Избор на телеподаващо

              Първоначално публикуван от X-pert Преглед на мнение
              Въпросът ми още е актуален
              Привет,

              И двете словосъчетания са имена на серия от модели телоподаващи.

              Серията "EcoControl" е нова за нас, първите машини бяха готови за панаирите през есента на миналата година. Основния ни стремеж в тази серия е постигане на ниска цена, без да се излагаме (много). Оттам идва и името - "Eco" - "Economy" Control.
              Засега в серията "EcoControl" имаме само един модел, планираме добавянето на още. Освен забележките за неудобния шланг, с които съм съгласен, други засега няма. Машината работи гладко, прави добър шев, постига максималния ток от 160А и ПВ 60%, механиката е надеждна.

              Серията "SelfControl" са моделите телоподаващи които сме разработили за последните 6-7 години. Името "SelfControl" е произлиза от начина по който се управлява капкопренасянето, а именно използването на обратна връзка или с други думи "СамоКонтрол".
              Моделите от тази серия които предлагаме днес са максимално изчистени от грешки, недостатъци, несъвършенства и т.н. За тази серия имаме разработен начина за надграждане от електрожен (160А, 200А и 250А) до съответното телоподаващо и модулния принцип за добавяне на функция "аргонов апарат" към 200А телоподаващото (3-в-1), модул 12-волтово стартерно за автомобил и т.н. и т.н.
              Единственото с което не можем да се похвалим в тази серия това е цената. Закъсняхме с развитието в тази посока. Взели сме мерки и се надяваме до есента да имаме резулат.

              От няколко дни на сайта са новите цени на машини и фотосоларни маски. За участниците в Офф-Роуд форума от тези цени има 10% отстъпка. Същата отстъпка има и за всички други стоки които предлагаме.

              Поздрави,
              Георги
              АИГ-Заваряване ООД
              Производител на заваръчни апарати "DEL"
              http://www.aigwelding.com
              0889 522 036

              Коментар


              • #82
                От: Избор на телеподаващо

                За алуминий не знам,ама за черно -няма!
                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                Mark Twain
                СтоЕнчA

                Коментар


                • #83
                  От: Избор на телеподаващо

                  Извинявам се ,че не е по темата ,но днес минах през магазина на "aigwelding" и останах приятно очарован от професионално отношение и внимание .Ако всички се отнасяха така сериозно към работата си и консултация на такова ниво ... Поздрави !

                  Коментар


                  • #84
                    От: Избор на телеподаващо

                    Георги, май ще взема да идвам скоро до София, че ако се отвори една работа, една от тънките телоподавки ще ми свърши екстра работа.
                    То, и за някоя плазма се облизвам, не че толкова ми трябва, но... ще взема да заформя ебаси колекцията.
                    П.С.
                    Ти, май ме забрави.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Избор на телеподаващо

                      Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                      Привет, ...
                      Колега, имаш ЛС.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Избор на телеподаващо

                        Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
                        Георги, май ще взема да идвам скоро до София, че ако се отвори една работа, една от тънките телоподавки ще ми свърши екстра работа.
                        То, и за някоя плазма се облизвам, не че толкова ми трябва, но... ще взема да заформя ебаси колекцията.
                        П.С.
                        Ти, май ме забрави.
                        Не съм! ;-) Задържам електродите докато Асен не намери кутията за да ти ги пратя заедно. Пожелавам ти работата по-бързо да върже и да си ги вземеш лично! ;-)
                        АИГ-Заваряване ООД
                        Производител на заваръчни апарати "DEL"
                        http://www.aigwelding.com
                        0889 522 036

                        Коментар


                        • #87
                          От: Избор на телеподаващо

                          Здравейте отново след търсене и четене се спрях на машините дел, но сега е въпроса кой модел е точният за мен.Трябва ми да мога да си правя витарката, например да си я закърпвам или да си направя клетка от тръби(селско производство), да си правя планки за окачване например отзад да сложа руски мост и да си направя планки, 160 амперовото на цена от 690 дали ще ми върши работа благодаря..Просто не се обаждам направо на хората от магазина да поговоря с тях защото чакам някой да клъвне на едни гуми и да не им губя времето на тях без да имам парите Не видях и мнение за VARSTROJ Profimig 160
                          Витара не e просто кола,тя е една мечта !

                          Коментар


                          • #88
                            От: Избор на телеподаващо

                            Ще ти свърши работа 160 А на ДЕЛ,а и електрожена в него може да ти е от полза ,ако планките са ти от по-дебел материал.
                            " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                            Коментар


                            • #89
                              От: Избор на телеподаващо

                              Благодаря мисля да се насоча и при първа възможност да си го взема ще трябва да посъбера пари защото и бутилка ще ми трябва маска и клапан нали така ?
                              Витара не e просто кола,тя е една мечта !

                              Коментар


                              • #90
                                От: Избор на телеподаващо

                                Ми ще ти трябват.Аз си взех от колегата aig въпросното телоподаващо,маска,бутилка,телове и т.н ,прави отстъпки човека,поинтересувай се за цената на всичко което ти трябва.
                                " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X