Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маски за заваряване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Маски за заваряване

    Това е твое право.

    Коментар


    • От: Маски за заваряване

      Привет, имам някаква /вероятно на 100%/китайска маска купена преди година от пазара в Димитровград за около 60лв и е същата продавана тук в града от голям магазин само че на цена малко над 100лв. За това ако човек не бърза си струва да провери на няколко места и да си избере. разликата в цените не е за пренебрегване. Моята си има регулиране от 9-13, второ защитно скъкло и авто стоп ако не се ползува някакво време. От както я имам......сажалявам че не си взех по-рано, много е полезна.

      Коментар


      • От: Маски за заваряване

        Маските от аиг са много добри,мойта работи още,но следващата ще е от тях
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Маски за заваряване

          Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
          Маските за които говори колегата са хубави отговарят ба всички изисквания за безопасност. И при нас който е дошъл от форума никога не е платил пълната цена.....
          Аз съм поредния доволен клиент от стоката и обслужването на Г-н Драгозов!!

          Коментар


          • От: Маски за заваряване

            Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
            Аз тая маска няма да я купя дори и да ми кажеш че е с 5год.гаранция !
            Щото си я пробвал, или?

            Моята маркова събира прах откак купих тая. Единственото по което отстъпва на марковата ми е механизма за стегнатост по вертикала. Във всяко друго отношение е или еквивалент, или по-добре. Панела е на порядък по-добър в абсолютно всяко отношение. И да, 4-те сензора имат значение.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Маски за заваряване

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Щото си я пробвал, или?

              Моята маркова събира прах откак купих тая. Единственото по което отстъпва на марковата ми е механизма за стегнатост по вертикала. Във всяко друго отношение е или еквивалент, или по-добре. Панела е на порядък по-добър в абсолютно всяко отношение. И да, 4-те сензора имат значение.
              Подари ми я тогава !

              Коментар


              • От: Маски за заваряване

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Срещу осветяване помагат капки, завършващи на "каин", и нищо друго. И то само за да можеш да заспиш. Не лекуват, само спират болката. Говоря от опит.

                "едни китайски за 70-80лв" е широко понятие. Има и боклуци и вършещи работа. А във форума поне 2 търговеца продават страхотни маски срещу не кой-знае колко над 70-80лв. И със сигурност от тях не само че става нещо, ами са измежду най-високите класове маски, нищо че китайски. Марков аналог на същото струва над 500-600лв.
                За на половината цена може да се вземе хубава маска ,аз работих с спидглас 100в ,батериите и се сменят(на 3/4 години веднъж) а не да режеш и дялаш .Цената е около 300 лв ,пробвал съм и две китайски ,ама или аз не съм уцелил ,,високия клас'' или са пълен боклук спрямо спидглас
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • От: Маски за заваряване

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Щото си я пробвал, или?

                  .
                  Пробвал съм естествено !Само че говорим за боклуците от 60-80лв.!Едната, я вадим от кутията и изобщо не реагира на никаква светлина.....!Връщаме я ,щото си имаше и гаранция .....Дадоха друга ,тя работи но е пълна скръб ....и с10 сензора да е, пак ще е боклук !
                  Иначе професионално си бачкам със Спидглас , тя си е с два сензора ,но проблеми няма никакви...!Е да, ако може да е с повече екстри ,ще е великолепно но пък тогава ще говорим за съвсем друга цена !
                  Само не знам, на колегата jimito как му издържат толкова дълго батериите .....ама сигурно зависи от количеството заварки ....!
                  Последно редактирано от welderargon; 16-02-14, 21:49.
                  https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                  https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                  Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                  Коментар


                  • От: Маски за заваряване

                    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                    За на половината цена може да се вземе хубава маска ,аз работих с спидглас 100в ,батериите и се сменят(на 3/4 години веднъж) а не да режеш и дялаш .Цената е около 300 лв ,пробвал съм и две китайски ,ама или аз не съм уцелил ,,високия клас'' или са пълен боклук спрямо спидглас
                    Еми те си имат означения на тях за класовете. По-горе в темата е писано за класовете.

                    Пробвал си боклуци най-вероятно. То масово такива се продават.

                    Например, въпросния SpeedGlass 100 е базовия модел на SpeedGlass и е клас 1/2/2/2. Горе-долу такава е старата ми, ако помня добре (пак по-назад в темата има снимка). Не че съм имал оплаквания - вършеше си работата и продължава да я върши като обучавам баща ми да заварява. Въпросната китайска е клас 1/1/1/2, от какъвто клас е SpeedGlass 9100, която със сигурност струва "малко" повече от 300лв. Намирам цени между 380 и 500 и кусур долара навън, без ДДС-та и прочие полюции.

                    Сега, ако някой ми подарява въпросния SpeedGlass и въпросната китайска, то е ясно че ще избера 3М. Ама ако трябва да я купувам нещата стоят по по-различен начин, еле пък при положение че не си изкарвам хляба със заваряване. Нищо че включително със заваряване си изплатих и струга, и фрезата, и телоподаващото и сигурно няколко 9100-ци.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Маски за заваряване

                      Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                      Пробвал съм естествено !Само че говорим за боклуците от 60-80лв.!Едната, я вадим от кутията и изобщо не реагира на никаква светлина.....!Връщаме я ,щото си имаше и гаранция .....Дадоха друга ,тя работи но е пълна скръб ....и с10 сензора да е, пак ще е боклук !
                      Иначе професионално си бачкам със Спидглас , тя си е с два сензора ,но проблеми няма никакви...!Е да, ако може да е с повече екстри ,ще е великолепно но пък тогава ще говорим за съвсем друга цена !
                      Само не знам, на колегата jimito как му издържат толкова дълго батериите .....ама сигурно зависи от количеството заварки ....!
                      Еми пробвай въпросната, даже само от любопитство. Токувиж си се изненадал. Има и екстри, 2 диапазона, регулация на чувствителност, регулация на скорост, и когато не е затъмнена е доста по-светла и по-жълтееща от старата ми. Досущ като въпросния модел на Камертон за над 700 кинта, дето пробвах преди време на панаира.

                      А че тия за 70-80лв масово са окаян боклук - 2 мнения по въпроса няма.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Маски за заваряване

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Еми пробвай въпросната, даже само от любопитство. Токувиж си се изненадал. Има и екстри, 2 диапазона, регулация на чувствителност, регулация на скорост, и когато не е затъмнена е доста по-светла и по-жълтееща от старата ми. Досущ като въпросния модел на Камертон за над 700 кинта, дето пробвах преди време на панаира.
                        .
                        Не , не ми трябва !Аз за вкъщи си мога и с класическата ,с обикновено стъкло !Ако в работата не гоня производителност, ще се откажа и от Спиидглаз- а даже! Няма по добро виждане от обикновеното класическо стъкло ,дори и през Спиидглаз- а !
                        https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                        https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                        Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                        Коментар


                        • От: Маски за заваряване

                          Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                          Не , не ми трябва !Аз за вкъщи си мога и с класическата ,с обикновено стъкло !Ако в работата не гоня производителност, ще се откажа и от Спиидглаз- а даже! Няма по добро виждане от обикновеното класическо стъкло ,дори и през Спиидглаз- а !
                          Сега разбрах защо толкова бързо ти падат батериите а ти си заварял с джама .Не работя на КОНВЕЕР ,някой ден я ползвам за час ,някой ден изобщо ,някой ден 12 часа ...........
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • От: Маски за заваряване

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Еми те си имат означения на тях за класовете. По-горе в темата е писано за класовете.

                            Пробвал си боклуци най-вероятно. То масово такива се продават.

                            Например, въпросния SpeedGlass 100 е базовия модел на SpeedGlass и е клас 1/2/2/2. Горе-долу такава е старата ми, ако помня добре (пак по-назад в темата има снимка). Не че съм имал оплаквания - вършеше си работата и продължава да я върши като обучавам баща ми да заварява. Въпросната китайска е клас 1/1/1/2, от какъвто клас е SpeedGlass 9100, която със сигурност струва "малко" повече от 300лв. Намирам цени между 380 и 500 и кусур долара навън, без ДДС-та и прочие полюции.

                            Сега, ако някой ми подарява въпросния SpeedGlass и въпросната китайска, то е ясно че ще избера 3М. Ама ако трябва да я купувам нещата стоят по по-различен начин, еле пък при положение че не си изкарвам хляба със заваряване. Нищо че включително със заваряване си изплатих и струга, и фрезата, и телоподаващото и сигурно няколко 9100-ци.

                            Напълно е възможно ,аз и за това за вкъщи не се престараших да си взема китайка ,ами си взех една............ чакай да ти я снимам за да я видиш ,макар че е оригинал пак не мога да сравня със спидито .


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC15800.jpg
Прегледи:1
Размер:68.6 КБ
ID:5564837 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC15801.jpg
Прегледи:1
Размер:95.6 КБ
ID:5564838 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC15797.jpg
Прегледи:1
Размер:142.0 КБ
ID:5564839
                            Последно редактирано от jimito; 17-02-14, 18:36. Причина: снимки
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • От: Маски за заваряване

                              Тази маска е Оптрел.
                              Класа и е 1/2/1/ като за последния показател не е посочена цифра.
                              Като цяло - много добра маска.
                              Недостатък - заляти батерии - много трудно подлежат на подмяна.
                              Дръж я на светло - ще изкара повече.
                              АИГ-Заваряване ООД
                              Производител на заваръчни апарати "DEL"
                              http://www.aigwelding.com
                              0889 522 036

                              Коментар


                              • От: Маски за заваряване

                                Благодарско за инфото колеги, като идвам към София ще мина да си купя .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X