Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маски за заваряване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Маски за заваряване

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Купих си китайска, а старата казаха че ще я оправят. Знаят къде са им батериите. Пробива се корпуса точно там и се сменят.

    ...но, трябва да кажа че китайската в абсолютно всичко е по-добра от старата ми - същото тегло, същото гънещо се HDPE/полипропилен, и... МНОГО по-добър панел с доста по-голямо зрително поле и 4 датчика, настройка за чувствителност и за задържане. На разположение е целия диапазон 5-13 DIN, и МНОГО по-добре се вижда като не е затъмнена. Сменяема батерия. Засега кусур не мога да намеря.
    Тя китайската си отговаря на всички съвременни изисквания. Конкретно с този филтър с който си купил са най-доброто в момента от китайците.

    Коментар


    • От: Маски за заваряване

      Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
      Не може да се отвори !В Редко -Пловдив преди години ми съживиха една подобна! Изрязва се панела в горната част само трябва да се знaе къде са батериите от лява или от дясно ,слагаш нови батерии и после с черен силикон залепяш изрязаното парче!
      Днес съживих и една от моите маски.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130815_110954.jpg
Прегледи:1
Размер:168.2 КБ
ID:5510585Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130815_111024.jpg
Прегледи:1
Размер:155.1 КБ
ID:5510586Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20130815_113258.jpg
Прегледи:1
Размер:128.7 КБ
ID:5510587

      Коментар


      • От: Маски за заваряване

        И на нас ни вземаха от Данчо 2 маски... наистина ми харесват... най-вече ми ляга удобно на главата, което е за мен е по-важното а не толкова дали е соларна или там с екстри... Както каза Спарки има чувствителност и задържане, както и 2 диапазона на затъмнение, от 5-8 и 9-13 както и да се изкл. затъмнението за рязане... А до колкото разбрах цената е добра.
        Моите снимки...
        https://www.facebook.com/Photography.by.Ivanko
        https://500px.com/ivankoo

        Коментар


        • От: Маски за заваряване

          Какво ви е мнението за:

          Шлем фотосоларен Origo Tech 9-13 ESAB

          Коментар


          • От: Маски за заваряване

            Първоначално публикуван от Ivanko Преглед на мнение
            И на нас ни вземаха от Данчо 2 маски... наистина ми харесват... най-вече ми ляга удобно на главата, което е за мен е по-важното а не толкова дали е соларна или там с екстри... Както каза Спарки има чувствителност и задържане, както и 2 диапазона на затъмнение, от 5-8 и 9-13 както и да се изкл. затъмнението за рязане... А до колкото разбрах цената е добра.
            Днес порязах малко с плазмения резак. Долния диапазон е префектен за целта. И понеже с 40 амперов резак рязах 12мм стомана 45, понагледах се на дъгата под всякакви ъгли. DIN 6-7 някъде ще да е била настройката, с която работех. Хем всичко се вижда, хем не се осветяваш.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Маски за заваряване

              Въпросният Шлем фотосоларен Origo Tech 9-13 ESAB е спрян от производство. Заменя го модела Warrior Tech. Новите шлемове са с по-добри характеристики и цена.

              Имат следните отличителни характеристики:
              - Нова конструкция с подобрени показатели и ергономия
              - Оптичен клас EN379: 1/2/1/2 (Origo tech: 1/3/1/3)
              - 4 сензора (Origo tech: 2 сензора)
              - Регулируемо затъмнение 9-13
              - Настройка на закъснение и чувствителност
              АИГ-Заваряване ООД
              Производител на заваръчни апарати "DEL"
              http://www.aigwelding.com
              0889 522 036

              Коментар


              • От: Маски за заваряване

                Поради липса на ръце/имам само две/ оня ден се поосветих с СОто и след една нощ с картофи на очите съм се навил за една -фотосоларна
                маска моля за съжет при избора, гледам едни китаиски по 70 80 лв. става ли нещо от тях?

                Коментар


                • От: Маски за заваряване

                  Първоначално публикуван от pokraina Преглед на мнение
                  Поради липса на ръце/имам само две/ оня ден се поосветих с СОто и след една нощ с картофи на очите съм се навил за една -фотосоларна
                  маска моля за съжет при избора, гледам едни китаиски по 70 80 лв. става ли нещо от тях?
                  Всичко е по-добро от картофите.

                  Коментар


                  • От: Маски за заваряване

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Всичко е по-добро от картофите.
                    Срещу осветяване помагат капки, завършващи на "каин", и нищо друго. И то само за да можеш да заспиш. Не лекуват, само спират болката. Говоря от опит.

                    "едни китайски за 70-80лв" е широко понятие. Има и боклуци и вършещи работа. А във форума поне 2 търговеца продават страхотни маски срещу не кой-знае колко над 70-80лв. И със сигурност от тях не само че става нещо, ами са измежду най-високите класове маски, нищо че китайски. Марков аналог на същото струва над 500-600лв.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Маски за заваряване

                      Първоначално публикуван от pokraina Преглед на мнение
                      Поради липса на ръце/имам само две/ оня ден се поосветих с СОто и след една нощ с картофи на очите съм се навил за една -фотосоларна
                      маска моля за съжет при избора, гледам едни китаиски по 70 80 лв. става ли нещо от тях?
                      Не стават!По-добре удвои сумата ,или инвестирай 20лв в обикновенна с черно стъкло и се научи да кимаш....
                      "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                      Mark Twain
                      СтоЕнчA

                      Коментар


                      • От: Маски за заваряване

                        Ела при нас да ги пробваш маските. За очите резервни части няма.
                        Оптичен клас на качество по EN 379 1/1/1/2
                        4 сензора,
                        Запазване на бързодействие до минус -10 градуса,
                        два обхвата 5-8 и 9-13 ДИН,
                        регулиране на чувствителност,
                        регулиране на закъснението от тъмно към светло,
                        сменяема батерия и сигнал за смяната й,
                        нечуплива пластмаса на каската,
                        регулиране на огланика на приближаване и отдалечаване към лицето,
                        различни цветове и картинки,
                        СПЕЦИАЛНА цена за Off-road BG.
                        АИГ-Заваряване ООД
                        Производител на заваръчни апарати "DEL"
                        http://www.aigwelding.com
                        0889 522 036

                        Коментар


                        • От: Маски за заваряване

                          Маските за които говори колегата са хубави отговарят ба всички изисквания за безопасност. И при нас който е дошъл от форума никога не е платил пълната цена. Имам ги в 4 цвята. Тези по 80 лв на пазара с най-евтините соларни стъкла, без фискален бон и съответно гаранция Франция.

                          Коментар


                          • От: Маски за заваряване

                            Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                            Тези по 80 лв на пазара с най-евтините соларни стъкла, без фискален бон и съответно гаранция Франция.
                            И ако са с фискален бон ,ще станат ли по добри !!!? Пак прекалихте с рекламите !
                            https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                            https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                            Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                            Коментар


                            • От: Маски за заваряване

                              Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                              И ако са с фискален бон ,ще станат ли по добри !!!? Пак прекалихте с рекламите !
                              Не, ще станат с гаранция
                              Ако опрат нещата до КЗП не се занимават с теб ако нямаш фискален бон. Отделно че тези от 80 лв са с капсуловани соларни филтри, така за да извадиш батерията някога има вероятност да го счупиш. Отделно времето за реакция е по-голямо, виждащата част е по-малка, не се регулират в два диапазона, не са с 4 сензора, не отговарят на EN 379 1/1/1/2...Не е реклама, колко мислиш ще забогатея от една маска? И машини и въобще техника не се купуват от пазара на Малашевци, а от място където има сервиз, съпорт и т.н. Това е като компютър от Технополис, да ме извиняват.

                              Коментар


                              • От: Маски за заваряване

                                Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                                Не, ще станат с гаранция
                                Ако опрат нещата до КЗП не се занимават с теб ако нямаш фискален бон. Отделно че тези от 80 лв са с капсуловани соларни филтри, така за да извадиш батерията някога има вероятност да го счупиш. Отделно времето за реакция е по-голямо, виждащата част е по-малка, не се регулират в два диапазона, не са с 4 сензора, не отговарят на EN 379 1/1/1/2...Не е реклама, колко мислиш ще забогатея от една маска? И машини и въобще техника не се купуват от пазара на Малашевци, а от място където има сервиз, съпорт и т.н. Това е като компютър от Технополис, да ме извиняват.
                                С бон, без бон ,с гаранция или без ,пак ще са си същите боклуци !
                                Има маркови за по над 200лв.,пак със соларни неразглобяеми панели ....! Така че това не е най големия проблем ....!Нито пък 4те сензора ....!
                                Аз тая маска няма да я купя дори и да ми кажеш че е с 5год.гаранция !
                                https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                                https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                                Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X