Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква е другата част на тоя вентил за CO2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Каква е другата част на тоя вентил за CO2

    Има ли още такива бутилки,че вчера и днес разнасях 5 кг. като гламав по покривите на един блок.За по дребни неща с Цо трябва да осигури 2 часа работа мисля
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #17
      От: Каква е другата част на тоя вентил за CO2

      Тоз дето я взех от него - едва ли, но покрай темата гледам, че в ибея се намират.

      Коментар


      • #18
        Мислех, че съм продал тая бутилчица, но наскоро я мернах. Развих и въпросния кран с идеята да го заменя за обикновен, и да си я пълня от голямата бутилка и разкарвам с телоподаващото. Обаче в нашия град не се прескачат много такива кранове и се налага да го поръчвам по интернет. Писах на няколко продавачи, пращах и снимки на измерванията ми на резбата, но странното е, че никой досега не ми е отговорил. Та ще питам и тук някой ако е нясно дали това е размера резбата към бутилката на малките кранове за въглероден двуокис.
        Гледам че резбата е конусна най-големият диаметър е 20 милиметра
        Най-малкия около 17 милиметра
        Стъпката я изкарвам 1,9 мм
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber_изображение_2022-03-01_22-15-58-679.jpg
Прегледи:175
Размер:172.8 КБ
ID:6832394 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber_изображение_2022-03-01_22-16-00-132.jpg
Прегледи:167
Размер:200.3 КБ
ID:6832395 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber_изображение_2022-03-01_22-15-59-435.jpg
Прегледи:175
Размер:210.2 КБ
ID:6832396

        Коментар


        • #19
          Доколкото имам спомен си от Троян, Каммартон имат магазин там. Продават газова арматура.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #20
            Имат магазин. Ще проверя. Благодаря!

            Коментар


            • #21
              В Търново в Шарков има и с двата размера резби, но цената беше около 50лв. на този с малката. Бях намерил бутилка от пожарогасител, че за това търсих точно такъв. На моята бутилка беше кислороден кран и ползавх преходник, но започна да изпуска ми го смениха в една фирма за 16лв. с труда, но и зареждам от тях(това лятото на 2021г.)
              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

              Коментар


              • #22
                Ами аз зареждам в Севлиево. Веднъж зареждах в Търново и се оказа доста по-евтино там, та не ми пречи да прескоча пак до там. Къде е тая фирма?

                Коментар


                • #23
                  В с. Първомайци " Ахея"
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • #24
                    В Търново зареждаха в бирената "Болярка" . Там не ходя, че нещо ме мотаха един път и ме отказаха. В Горна Оряховица зареждат в СИАД, но там трябва да си абсолютно изряден
                    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                    Коментар


                    • Asen Kushlev
                      Asen Kushlev коментира
                      Редактиране на коментар
                      В Горна има и Ер Ликид, не знам дали зареждат там.

                  • #25
                    В Болярка съм зареждал и аз, но не вярвам да сменят и кранове на бутилки.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X