Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на телоподаващо. Къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на телоподаващо. Къде?

    Търсих с търсачката, четох темите, но не намерих подобна тема. Дано не ми е убягнала някъде.
    От години имам телоподаващо (марката не я знам в момента), италианско или немско е. Не разбирам от тази техника, но по думите на познати било читаво. Работи на 380 в и на 220 в. Аз я ползвам с моновазна мрежа. Когато 2005 година наводнение потопи дома ми го разкарах от нас преди да го е потопило и го дадох на приятел да го ползва. Миналата година си го взех, ползвах го известно време и мъките започнаха.
    За какво става въпрос:
    Прави един, два шева и телта се заварява за дюзата, след което се къса при ролката и вътре става мазало. Сменявам дюзата и започвам наново. След 3 шева ситуацията е същата. Посъветваха ме да сменя телта, защото била дебела (1мм). Купих нова тел (0.6мм мисля, че беше), смених и дюзата - същия проблем. Купувах спрейове - не става и с тях. Откачих целия шланг и го занесох на приятел да го пробва. Каза, че е заварявал няколко дни с него и проблем не е имал.

    Та в този ред на мисли, търся техник за това чудо, който да го погледне и да се произнесе. И не само да се произнесе ами и да го поправи, стига да е възможно.

    Рових из нета и намерих една единствена обява за ремонт на теоподаващи и пренавиване на електрожени.
    Става въпрос за района на София и околностите й.

    Познавате/знаете ли за такъв сервиз/човек, който би могъл да ми свърши работа?
    Или пък да дадете съвет къде да търся проблема в тази щайга, че нивицата ми започна да гние и мисля да се уча на нея с това устройство
    Последно редактирано от Evgeni Enduro; 19-11-13, 15:20.
    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
    А+
    LZ1DRZ

  • #2
    От: Ремонт на телоподаващо. Къде?

    Обади се на този човек o888седем09404 занимава се с ремонт на заваръчна техника и е в района на Овча Купел
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на телоподаващо. Къде?

      Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
      Обади се на този човек o888седем09404 занимава се с ремонт на заваръчна техника и е в района на Овча Купел
      Благодаря! Този човек е и единственият, когото намерих в нета.
      Още не съм му звъннал обаче!
      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
      А+
      LZ1DRZ

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на телоподаващо. Къде?

        Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
        Благодаря! Този човек е и единственият, когото намерих в нета.
        Още не съм му звъннал обаче!
        Не е единствения!
        И ние правиме ремонти.
        0889 522 036 - Асен Георгиев - Обади ми се
        АИГ-Заваряване ООД
        Производител на заваръчни апарати "DEL"
        http://www.aigwelding.com
        0889 522 036

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на телоподаващо. Къде?

          Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
          Не е единствения!
          И ние правиме ремонти.
          0889 522 036 - Асен Георгиев - Обади ми се
          Колега, препоръчаха те на ЛС, но вече се бях ангажирал с друг човек. Утре ще дойде да го погледне. Ако проблемът не се реши, записал съм си твоя номер!
          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
          А+
          LZ1DRZ

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на телоподаващо. Къде?

            Здравей колега! Бих се наел да помогна за ремонт на машината, но съм от Пловдив. Сервизен техник съм на такава и подобни машини. Ако имаш път към Пловдив...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X