Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    ...маската която ползвах на щанда за пробата !
    Предполагам такава, каквато аз си купих. Родих се с тая маска! Драстично по-добра е във всяко отношение, сравнена с Optrel-а ми, който на всичкото отгоре и поправиха.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      До към 18:00 часа бях при колегите,след кратките проби определено установих неща които ме накараха да се замисля сериозно за покупка на тяхна машина телоподаващо!Незнам от къде е колегата реингар но едно ходене до панаира в Пловдив ще ти донесе само ползи а и хората имат нужда от подкрепа.....!

      п.п Аиг...каква е цената на маската която ползвах на щанда за пробата !

      А пробвали алуминия със селф контрол. Мнение?

      Коментар


      • #33
        От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

        Кога се прибирате към София ? Трябва да напазарувам малко материали и консумативи .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #34
          От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          п.п Аиг...каква е цената на маската която ползвах на щанда за пробата !
          Привет! Благодаря ти за посещението на щанда и за добрите думи! Цената на маската за панаира е 140 лв., за форума е 120. Маската наистина е много добра, подбирали сме я внимателно и на практика е най-скъпата маска която се предлага на китайския пазар в момента. Поздрави /Георги
          АИГ-Заваряване ООД
          Производител на заваръчни апарати "DEL"
          http://www.aigwelding.com
          0889 522 036

          Коментар


          • #35
            От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

            Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
            Колеги ако можете направете някоя снимка на продуктите на Дел то се видя,че няма да си оправят сайта.Да и ние които не може да идем до Пловдив нещо.
            Приемам основателната кртика. Има остарели неща по страниците, като цяло ценовата листа (старндартната) за 2013-а и снимките в нея са напълно актуални. Някои от цените от листата които сме определили за панаира са по-ниски, а за колегите от форума винаги има и още нещо ... ;-) Ако има объркване или неясноти, не се колебайте да ни търсите по телефона за въпроси. 0889 522 036 - Асен, 0882 202 949 - Георги, 0898 525 179 - Данчо. Поздрави /Георги
            АИГ-Заваряване ООД
            Производител на заваръчни апарати "DEL"
            http://www.aigwelding.com
            0889 522 036

            Коментар


            • #36
              От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              Днес бях с един колега новобранец...
              Ще те чакам с точилката...

              Майтапа настрана, наистина съм ОЧАРОВАН от това как се държат телоподаващите! Заварките стават прекрасни.
              А щанцовите ножици наистина биха допаднали на всеки обичащ бързата и чиста работа...и на всеки мразещ ъглошлайфи

              Коментар


              • #37
                От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

                Хубав павилион, добра техника, любезни домакини.

                Коментар


                • #38
                  От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

                  Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                  ... Цената на маската за панаира е 140 лв., за форума е 120. Маската наистина е много добра, подбирали сме я внимателно и на практика е най-скъпата маска която се предлага на китайския пазар в момента. Поздрави /Георги
                  А снимка на маската можели?
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-10-13, 20:56. Причина: Цитат.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

                    Ха,и ние с жена ми бяхме при вас,без да подозираме че сте колеги от форума.Жена ми си купи маска,аз взех от малките ножици.Получихме консултация,с уговорка да се чуем пак.Когато се прибрах говорих с колегата че това е един от малкото щандове,на който са ми обърнали внимание,и са ми обяснявали без досада.Професионалисти сте,готини сте,продължавайте все така.И апаратите са ви добри.Ще се чуем вторник когато пристигне нашият апарат от Германия.Поздрави.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

                      Ето това за което говорихме...Само че вертикал без чистене на боята на 1 мм. Дебелина и от първия път, луфт към 3 mm.По средата спрях да рег.тока леко,вижда се и от двете страни.
                      Прикачени файлове
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #41
                        От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

                        Първоначално публикуван от gogo_spama Преглед на мнение
                        А щанцовите ножици наистина биха допаднали на всеки обичащ бързата и чиста работа...и на всеки мразещ ъглошлайфи
                        Te ъглошлайфа не могат да заместят напълно. И зегето не могат да заместят напълно. Обаче ако дадена работа може да се свърши с тях се върши с ужасна лекота и прецизност.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

                          Благодаря на всички които ни посетиха на Панаира! За тези които не можаха да дойдат прилагам снимка на щанда. За нас Панаира беше успешен и тази година, съчетахме полезното с приятното и се забавлявахме искренно. Надяваме се така да е било и за вас!

                          Поздрави,
                          Георги
                          Прикачени файлове
                          АИГ-Заваряване ООД
                          Производител на заваръчни апарати "DEL"
                          http://www.aigwelding.com
                          0889 522 036

                          Коментар


                          • #43
                            От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

                            Вече съм горд собственик на АЦ/ДЦ ТИГ машина
                            Благодаря на Жоро за посрещането и за доброто отношение
                            скоро ще сложа снимки на първите ми заварки

                            Коментар


                            • #44
                              От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

                              Това са детаклите
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • #45
                                От: Заваряване на Панаира в Пловдив 2013

                                Явно не ми се е получило с качването на снимките от телефона,ама с аиг се разбрахме и досаждахме в събота по нощите мерси за отзивчивоста както и че ни оборудваха с AC/DC Puls magic 200A ВИГ машина !
                                Последно редактирано от Roninn; 03-11-13, 18:45.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X