Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за телоподаващо устройство.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за телоподаващо устройство.

    Здравейте, колеги скоро си купих телоподавка тлемиг 170 на фирма телвин италия, моля ви кажете някой ако има информация да ли я бива тази машина. Благодаряви!

  • #2
    До: Съвет за телоподаващо устройство.

    А защо не си взе Българска машина?
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за телоподаващо устройство.

      Имам такава от две години и половина. Редуцир вентила издържа 2 - 3 месеца. След 6 месеца шланга е направо боклук. Скоро значи след две години ключа за степените ми ги дава през една.Предните колеленца на няколко пъти паднаха. Последно ги заварих за корпуса. Заварява се много добре черно, неръждаемо и алуминий. За алуминия трябва и газова горелка.Като цяло машината е добра. Корпуса е излишно голям. Вентилатора е много неприятен. Веднъж годишно почисти с прахосмукачка вътре магнитопровода, бубините, всичко.Тефлоновата "спирала" можеш да я изхвърлиш ако не ползваш алуминий.Българските машини са по -добри за парите си.

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за телоподаващо устройство.

        Колега шланга сменявали се на тези машини, и ако си го сменил каква марка е

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за телоподаващо устройство.

          Шланга не съм сменял. Само го ремонтирам. Започват от 75 - 80 лв. Има много добри български шлангове напълно оборудвани около 100 лв . Карай сега докато се строши. После ремонтирай. Топчетата тел изглеждат много лъскави но може да случиш на ръждиво. Да знаеш като не върви добре тела, възможна причина може да е насъбрала се ръжда в ръкохватката. Успех!
          Последно редактирано от Жечко Русчев; 25-08-07, 13:14.

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за телоподаващо устройство.

            Благодаря ти колега за съвета!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X