Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Инверторен електрожен "Telwin"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Инверторен електрожен "Telwin"

    Здравейте,

    Някой има ли опит с инверторните електрожени Telwin? По-специално моделите Tecnica 144 или Tecnica 164?
    Чудя се дали си струва инвестицията за любителска работа от време на време.

    И един генерален въпрос: Заварявал съм с обикновен електрожен, но никога с инвертор. Голяма ли е разликата в самата техника на работа, наистина ли по-лесно ли се разпалва и в крайна сметка лесно ли се правят по-качествени и гладки шевове?

    Ник007

  • #2
    До: Мнение за Инверторен електрожен "Telwin"

    Брей, никой ли няма опит с инверторен електрожен?!? ...да сподели малко опит.

    Може разбира се и за друга марка и модел.

    Коментар


    • #3
      До: Мнение за Инверторен електрожен "Telwin"

      Ами работих наскоро с "Фрониус" - българско производство, мисля че австрийски лиценз. Кефа е абсолютен, особено ако си работил до скоро с руско желязо както аз. Тежи колкото лаптоп, гушваш си го и се катериш където поискаш. Заварява се с прав ток и предимствата са ти ясни. Удоволствие за работа и пренасяне най-вече

      Коментар


      • #4
        До: Мнение за Инверторен електрожен "Telwin"

        кемпи или kemppi потърси го v google това е наи доброто! може и fronius.

        Коментар


        • #5
          До: Мнение за Инверторен електрожен "Telwin"

          Представителството на Кемпи е в кв. Витоша - между Симеоновско шосе и Студенстски град, като свиеш покрай сервиз Юве за към Студентски град по пътя между резиденциите на първия ДЕСЕН завой завиваш НАЛЯВО пред блока и ще го видиш.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: Мнение за Инверторен електрожен "Telwin"

            Благодаря за информацията, но аз вече си купих.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X