Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за колело с алуминиева рамка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за колело с алуминиева рамка

    В магазина казаха,че това колело
    http://obiava.biz/obiavi/27315
    е с алуминиева рамка.На мен ми се струва много невероятно това да има колело с алуминиева рамка.Как мислите вие възможно ли е ? Не са ли железни/метални рамките на колелетата ?

  • #2
    От: Въпрос за колело с алуминиева рамка

    Има велосипеди с алуминиеви рамки,какво му е невъзможното.Само че са по скъпи.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за колело с алуминиева рамка

      Метални са -от метал алуминий.Трябва да тежи до 15 кг ,железните тежат 20 и нагоре.На самата рамка си пише дали е от алуминий.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за колело с алуминиева рамка

        И на мен ми се вижда много евтино, но пък във фирмения сайт пише, че наистина е от алуминий.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за колело с алуминиева рамка

          Цената е ниска и ако няма нещо друго като забележки е изгодно предложение.
          Освен от желязо, рамки има и от алуминии, магнезий, титан, карбон и други. Всичко е въпрос на пари.
          АИГ-Заваряване ООД
          Производител на заваръчни апарати "DEL"
          http://www.aigwelding.com
          0889 522 036

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за колело с алуминиева рамка

            Евтино е защото няма нищо скъпо по колелото.Кое да му е скъпото?Ниския клас команди, спирачки или преден амортисьор?Имам лоши спомени със задни обтегачи Шимано търней, така че имайте едно на ум при експлоатацията на велосипеда.Иначе ми се струва добро бюджетно решение за всекидневна употреба до работа и разходки из парка.
            Иван Маринов
            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
            ЕНДУРО ВАРНА

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за колело с алуминиева рамка

              Алуминия,като крехък и неяк материал подходящ ли е за направа на такива рамки? Да не е някаква слпав,ако е чист алуминии няма ли да се счупи колелото като се кача... Малко ме притеснява това.Имал съм много колелета,но всички са били с железни рамки (много здрави).

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за колело с алуминиева рамка

                Моят велосипед със желязна рамка се спука,алуминиевата рамка още е здрава.
                Според мен алуминиевата е по здрава и от желязната ,защото със сигурност не е
                от чист алуминии,а е от алуминиева сплав.
                Ако мислиш че в магазина те лъжат,вземи един магнит и го лепни за рамката.

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за колело с алуминиева рамка

                  За една и съща якост, алуминия е почти 3 (три) пъти по- лек!
                  Никой не прави от чист алуминии рамки. Винаги са сплави. Най-често магнезий, манган, силиций и други които уякчават значително метала.
                  АИГ-Заваряване ООД
                  Производител на заваръчни апарати "DEL"
                  http://www.aigwelding.com
                  0889 522 036

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X