Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Made in Bulgaria

    Вади се кабела (+) и там се слага ръкохватката, по горе се прехвърля на електрожен от металното ключе , амперите се настройват от най десния потенциометър .
    Работи завидно добре и в двата режима (телоподаващо-електрожен) като електрожен мога да го сравня с кемпи и фрониус от други нямам наблюдение. Като телоподаващо също много добре работи абе нямам забележки евала на Данчо и компания.

    Коментар


    • От: Made in Bulgaria

      Не ама и аз мога да кажа същото . На времето намерих само 3 електрода 5 мм в работата и се опитах да включа защитата ама само успях леко да загрея ръкохватката .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Made in Bulgaria

        За високите амперажи-ясно,те не ме интересуват.До сега съм изгорил има-няма 1/2 кутия елктроди 4-ка,просто не ми се налага да работя с такива.Виж обаче силно ме интересуват ниските -примесно с 2.5 на 70,60,50 ампера.
        ПП: говоря за базични електроди,рутил не ползвам.....
        "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
        Mark Twain
        СтоЕнчA

        Коментар


        • От: Made in Bulgaria

          Основно използвам телоподаващото,и много рядко "електрожена",ако се налага да се "продуха" нещо( не става със флекса) или евентуално да заваря някой по специфичен детайл.Не ми се е налагало да работя 2,5мм,основно със 3,25 и 4мм.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Made in Bulgaria

            Само пробата ще отговори на твоя въпрос. И после да напишеш тук във форума, как се е представил... не за мен, за останалите. Аз знам.
            Панайот Бърдарски
            0887 60 77 22

            Коментар


            • От: Made in Bulgaria

              Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
              Само пробата ще отговори на твоя въпрос. И после да напишеш тук във форума, как се е представил... не за мен, за останалите. Аз знам.
              Ами , като знаеш , защо не споделиш и ние да узнаеме?

              Коментар


              • От: Made in Bulgaria

                Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
                Само пробата ще отговори на твоя въпрос. И после да напишеш тук във форума, как се е представил... не за мен, за останалите. Аз знам.
                Aз знам също,пробата съм я направил.Питам защото се чудя дали само при мен ли е тоягата или с всички е така.Пък до сега никой не се оплакал....
                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                Mark Twain
                СтоЕнчA

                Коментар


                • От: Made in Bulgaria

                  Е, сега всички разбраха
                  Панайот Бърдарски
                  0887 60 77 22

                  Коментар


                  • От: Made in Bulgaria

                    Какво точно прави , че и аз да следя при пробата. До сега не съм работил много с електрожена, за тънките и финни ламарини и за алуминия ползвам телоподаващото и искам да ви кажа, че е перфектно!

                    Коментар


                    • От: Made in Bulgaria

                      Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
                      Aз знам също,пробата съм я направил.Питам защото се чудя дали само при мен ли е тоягата или с всички е така.Пък до сега никой не се оплакал....
                      Какъв е точно проблема ? Не че много съм работил с 2.5 и 3.25 базични но поне при мен проблем няма .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Made in Bulgaria

                        След светкавична реакция от страна на момчетата от АИГ всичко е наред.Дойдоха на място взеха я и на другия ден я върнаха.Аз лично не съм я тествал,нямах време,но колегите казаха че е ОК.На телоподаващо е без забележка.За три дни стопих една ролка тел 1.0 (15кг)и съм срашно доволен.Като я тествам лично ще пиша пак.
                        "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                        Mark Twain
                        СтоЕнчA

                        Коментар


                        • От: Made in Bulgaria

                          Интересува ме как се справят БГ телоподаващи инвертори с неръждаема тел? Естествено газ аргон.

                          Коментар


                          • От: Made in Bulgaria

                            Перфектно се справят. При грижи проблема най-често е в заварчика, а не в машината. И за неръждавейка естествено не се ползва чист аргон. Чист аргон при телоподаващи се ползва най-вече за алуминий.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Made in Bulgaria

                              По книга май беше аргон с 4% кислород .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Made in Bulgaria

                                С до 4%. И с CO2 може. Пак нисък процент.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X