Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цени и избор на чип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цени и избор на чип

    Попаднах на един датски сайт за чип тунинг, но цените ми изглеждат малко завишени. Както и обещанията за увеличена мощност - средно с 25%.

    http://www.chiptuningdirect.com

    Добре ще бъде в тази тема да съберем информация къде може да се закупи най-добрият чип за вашия джип.

    Иначе намираме стандартните лозунги:

    Up to 30% more power to your car.
    Up to 15% decrease in fuel consumption.
    3 weeks fully satisfied or your money back guarantee.
    Easy installation - you're done within the hour.
    We always ship the same day you order.
    Quick and competent support.

    плюс указания за инсталиране - PDF формат

  • #2
    До: Цени и избор на чип

    25% повече мощност и въртящ момент си е самата истина, когато става въпрос за турбодизел комънрейл или помпа дюза... На Рено 1.9ДТИ също ефекта беше впечатляващ, а и разхода наистина спадна с 10-ина % !

    при интерес мога на ЛС да Ви упътя към сигурен човек, който прави чип-тунинг на много сносни цени... и е моторист /ендураджия/
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      До: Цени и избор на чип

      Благодаря. Непременно ще се възползвам от любезността Ви, като навъртя 5000 км.

      Коментар


      • #4
        До: Цени и избор на чип

        А при бензиновите има ли ефект?
        От известно време разглеждам разни чип сайтове,и все са за дизели....
        Търся за витара V6 2.0.

        Коментар


        • #5
          До: Цени и избор на чип

          Най-голям е ефектът при автомобилите с турбо-компресор. Това, дали са бензин или дизел е второстепенно.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #6
            До: Цени и избор на чип

            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
            25% повече мощност и въртящ момент си е самата истина, когато става въпрос за турбодизел комънрейл или помпа дюза... На Рено 1.9ДТИ също ефекта беше впечатляващ, а и разхода наистина спадна с 10-ина % !

            при интерес мога на ЛС да Ви упътя към сигурен човек, който прави чип-тунинг на много сносни цени... и е моторист /ендураджия/
            Напиши ми на ЛС координатите на човека да си поговоря с него.
            Предварително БЛАГОДАРЯ!

            "Чипнах" Волво S80 и съм много доволен вече 1,5 години го карам и двг. не ми е създал никакви проблеми.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              До: Цени и избор на чип

              Да ТАКА Е! Аз чипосах моя Пасат 1.9 TDI Помпа-дюза - Все едно се качих на друга кола! Разхода не се е променил драстично но вървенето

              Коментар


              • #8
                От: Цени и избор на чип

                Колеги, аз лично предпочитам по възможност тази опция (чип тунинг/ремап) да я направя при официален представител на съответната марка. Едната от двете Астри Х 1,9 които имамеме, още гаранционна я ''чипнахме'' при един от официалните представители. Цена около 800 лв, + добавка за по-добро мазане. Изключителна динамика получи автомобила, но хубаво е да се знае, че при злоупотреба живота на съединителя се скъсява много бързо поради по-големия въртящ момент. Ефекта при ДВГ с принудително пълнене на въздух (турбо) е по-голям поради възможността да се увеличи количеството, но и да се запази отношението гориво/въздух в един и същи обем (14,7/1), докато при атмосферни ДВГ може да се увеличи само горивото. Белег за не добра свършена работа е прекомерното изпушване на дизеловите ДВГ, което говори за не оптимални настройки на отношението гориво/въздух.

                Коментар


                • #9
                  От: Цени и избор на чип

                  Има една фирмичка от Пловдив дето много я хвалят аз лично съм се абонирал и им гледам всеки проект,имат и дино.
                  Най-голямо впечетление ми направиха следните:
                  Seat Leon Cupra 2.0TFSI 236hp/300nm > 296hp/400nM 95 Octane > 308hp/430nM 100 Octane
                  BMW E65 740d 250h.p. 630 n.m. -> 297 h.p. 780 N.m.
                  Audi A4 B7 2.0 TDI 133 h.p. -> 165 h.p.
                  Seat Ibiza TDI 130 h.p./310 N.m. -> 161 h.p./410 N.m.
                  Глегам,че и на бусове масово правят ремап странно..
                  Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                  Коментар


                  • #10
                    От: Цени и избор на чип

                    Здравей колега.Може ли да дадеш някакви координати (телефон или адрес)на фирмичката?Благодаря.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Цени и избор на чип

                      Предполагам колегата има в предвид "Madness Motorsport''

                      Коментар


                      • #12
                        Здравейте колеги,някой може ли да ми даде координати на някой който се занимава с чип тунинг в София и е добър,става въпрос за Джип Гранд чероки 2.7crd...благодаря предварително

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X