Обява

Свий
Няма добавени обяви.

чип тунинг за Pathfinder

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • чип тунинг за Pathfinder

    ако сложа чип тунинг дали няма да скъся живота на двигателя питам защото го взех преди 9 месеца сега е на 52000км. примерно ако няма проблем докъм 300 000км. не е проблем ще му сложа но ако го скъсява по бързо няма да го слагам предварително се извинявам че така тъпо го поставям въпроса ама не съм специалист
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

  • #2
    Re: чип тунинг за Патфиндер

    Предвид темповете с които караш -за 9месеца-52000км ,какво се притесняваш?
    B+

    Коментар


    • #3
      Re: чип тунинг за Патфиндер

      прочети тук
      Има доста писано "за" и " против"
      LZ1PER

      Коментар


      • #4
        Re: чип тунинг за Патфиндер

        ами защото ще го покарам още 2 максимум 3 години и марш не искам да ми се разпадне в ръцете най мразя като почнат ремонтите не съм душманин но я понастъпвам та какъв % процент ориентировъчно се съкращава живота
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • #5
          Re: чип тунинг за Патфиндер

          ама мерси peppy76 поизчетох я темата и май вече ми излете мухата ама остава да ме тормози факта че м/у 1500-2500 оборота ще си остане куц кон модератора ако може да изтрие тая тема та да не спамя и товаря форума
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            Re: чип тунинг за Патфиндер

            Моя е с чип/PBOX/сега е на 46000 км-не съм имал никакви проблеми.Вярно е че са малко километрите.А иначе разлика се усеща още при ниските обороти
            VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

            Коментар


            • #7
              Re: чип тунинг за Патфиндер

              Аз също чувам положителни отзиви за ПБОКС и дизеловите двигатели. Но доколкото знам, оптимизира работата на двигателя, само ако не се кара на ръчка...

              Коментар


              • #8
                Re: чип тунинг за Патфиндер

                ако караш "Газ до дупка" с чип може да не изкара и 5000км...
                ако караш по същия начин, както без чип /и се кефиш на по-добро доускорение/ може и 300хкм да изкара без проблем... Евентуално с една смяна на турбината...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  Re: чип тунинг за Патфиндер

                  Пламене,куц кон джип автоматик дизел?!?Да ти казвам ли бензин 3.5 280кс колко е куц - там са развърта над 4000об/м......колата ти е супер,просто вече ти е омаляла......ако искаш да си прецакаш колата слагай чип......иначе имаш и 400000км.....
                  IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                  Коментар


                  • #10
                    Re: чип тунинг за Патфиндер

                    Първоначално публикуван от outback Преглед на мнение
                    Пламене,куц кон джип автоматик дизел?!?Да ти казвам ли бензин 3.5 280кс колко е куц - там са развърта над 4000об/м......колата ти е супер,просто вече ти е омаляла......ако искаш да си прецакаш колата слагай чип......иначе имаш и 400000км.....
                    разубедих се на 100% днеска поговорих и със знаещите не слагам такава гад и тировете с около 90км/ч ще си ги оставя да си ме тормозят иначе върви повече от предишния който изобщо не вървеше ТЛК100 чист дизел 102к.с. или по позната като ТЛК105 за асвалт говоря че веднага ще ме погнат това майната му ама днес пробвах МАН 8Х4 ей голем кеф и през цялото време докато го карах дилара ми обясняваше че е дурако-устойчив дали не ставаше въпрос за мене не се усетих на време беше ме налегнало едно въодушевление и много много не го слушах чак като си тръгнах от МАН-центъра се усетих че май за мене си беше нищо утре пак съм там и ще поискам още един тест драйв и тогава............................
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: чип тунинг за Pathfinder

                      За да те тормозят тирове с 90 км/ч значи нещо има на колата.И без чип си е достатъчно мощна/ако става въпрос за 2.5dci/
                      VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

                      Коментар


                      • #12
                        Re: чип тунинг за Pathfinder

                        И другото-Нисана изобщо не е гален за тези 46000км.Няма дупка из пловдивска област и Пловдив-Банско която да не съм уцелил-ходовата част не е мръднала,освен това е каран почти винаги на MAX/двигателя/.Просто се изтисква максимума на двигателя-досега не е казал гък.Според мен много корава машина/казвам го безпристрастно,така или иначе ще го сменям след 3 месеца/
                        VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

                        Коментар


                        • #13
                          Re: чип тунинг за Pathfinder

                          Първоначално публикуван от inox Преглед на мнение
                          За да те тормозят тирове с 90 км/ч значи нещо има на колата.И без чип си е достатъчно мощна/ако става въпрос за 2.5dci/
                          за същата става на въпрос иначе на колата и има или по точно няма мигачо на калника те това и е единствения косур и ако броиме постоянно калния багажник стават два косура сега нали знаете че като се понавърти някой друг километър скоростната кутия се самообучава/препрограмира/ сама,
                          та при мене случая е такъв явно качва една предавка нагоре при тая скорост и пада в ниски обороти и за да тръгне по резко натискаш педала докрай за да включи локдауна тя естесвено се позамисля и чак тогава зацепва ама това си е време и обикновенно момента за изпреварване е отминал и вече става по рисков, тоя момент единствено се оправя като си караш с типтроника там поне ти качва една нагоре след като си поизцедил локдауна, а пробвал ли си да увеличиш скороста от круиз контрола мъкааааааа зацепва след неколко секунди а замислял ли си се че тоя мотор май е малък за това купе
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: чип тунинг за Pathfinder

                            Първоначално публикуван от inox Преглед на мнение
                            И другото-Нисана изобщо не е гален за тези 46000км.Няма дупка из пловдивска област и Пловдив-Банско която да не съм уцелил-ходовата част не е мръднала,освен това е каран почти винаги на MAX/двигателя/.Просто се изтисква максимума на двигателя-досега не е казал гък.Според мен много корава машина/казвам го безпристрастно,така или иначе ще го сменям след 3 месеца/
                            и моя не е гален не се оплаквам от ходовата част а от матора който е пъргав до един момент после увяхва но за това бавно но славно та до 190км/ч и си ги държи управлява се много леко при тая скорост стабилен е мога само да го хвалим ама матора си е муден след стоте км.
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: чип тунинг за Pathfinder

                              Че е малък за това купе-съгласен съм,но е малък като кубатура и цилиндри,но не и като мощност/можеше да е поне 3.0 и 6 цилиндъра със същите к.с./Когато го взимах преди 2г. нямаше за тези пари по добро съотношение цена/качество/мощност.Но мисля че точно с чипа, тези проблеми които описваш -почти ги няма при мен.
                              VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X