Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с реле регулатора на пасат Б5 1.8 20V

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с реле регулатора на пасат Б5 1.8 20V

    Здравеите колеги знам че колата е далеч от офф роуда но тук поне има хора който разбират от такива неща
    Та проблема е следния преди няколко дни излизам с колата до Студентски град и в началото всичко беше ок, но като реших да си тръгна просто не запали..... До тук добре заредихме акомулатора запалухме и се установи че колата не зарежда. Прибрах се на акомулатор и свалих алтернатора, замерихме диодите с един приятел който разбира от такива неща и установихме че всичко е наред и че проблема е в реле регулатора. Зарадван че няма да се занимавам с ремонти на алтернатора изтичах до магазина да взема едно ново и какво ми казаха... понеже колата е от последните - 2000 година 9 месец реле регулатора на BOSH модел BR14-MO и номер F OOM145237 струва 150лв без някакви стотинки.... хубаво казвам ще се копува но тук ме попарват с отговора че го няма наличен.... и е само с заявка
    Проверих в още няколко магазина и отговора беше че нямат такова нещо... след проверка в Интернет се оказа че чисто нов оригинален в америка струва 30 долара.

    Та въпроса ми е възможна ли е някаква алтернатива за замяна на оригиналното реле или за ремонт? Да знам поне дали да търся или да се набутвам с поръчка и чакане на ново

    Благодаря предварително за помощта
    0-

  • #2
    До: Проблем с реле регулатора на пасат Б5 1.8 20V

    Проблема е решен с менте регулатор за 36лв от някакъв мерцедес ще видим колко ще изкара
    0-

    Коментар


    • #3
      От: До: Проблем с реле регулатора на пасат Б5 1.8 20V

      С менте регулатор да не купуваш акумулатор.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с реле регулатора на пасат Б5 1.8 20V

        Колега явно не е бил чак такова менте.... вече 5 години и почти 100000 км нямя проблеми. А съм сменил само един акомулатор.
        0-

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X