Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един уред за икономия на енергия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Още един уред за икономия на енергия

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    Ъъъъ... Спарки... На мен ми е ясно. Чудя се колко народ ще изгорят от лакомия обаче...
    И заслужено. Който няма глава на раменете си да мисли трезво, да си бере плодовете от простотията.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: Още един уред за икономия на енергия

      Големите вериги като Метро са напълно наясно с правните норми ,и затова поддържат скъпоплатени юристи които да заблуждават успешно евтините овчи душици.Звучи грубо ,но за жалост е ,горчива истина.
      Румен Николов

      0888 358 572

      Коментар


      • #18
        До: Още един уред за икономия на енергия

        Ето още един нов уред за икономия на ток ---> IESBOX - някой има ли инфо за него?
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • #19
          До: Още един уред за икономия на енергия

          Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
          Ето още един нов уред за икономия на ток ---> IESBOX - някой има ли инфо за него?
          Купи и ще кажеш на останалите

          Коментар


          • #20
            До: Още един уред за икономия на енергия

            Мда. 30-те процента, дето спестява, си ги дърпа от "етера". Смуче тъмна енегрия и я превръща в светла, топла, течна или там каквото ти е кеф.

            Чиста далавера!!!
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              До: Още един уред за икономия на енергия

              А на мен ми казаха за някакво устройство Main Fuse, което се монтира на главния кабел и като се завърти наляво прави 100% икономия
              Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

              Коментар


              • #22
                До: Още един уред за икономия на енергия

                Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
                А на мен ми казаха за някакво устройство Main Fuse, което се монтира на главния кабел и като се завърти наляво прави 100% икономия
                Това не е интересно. Остаряла технология.

                Я се разтършувай из интернет да видиш хората какви открития правят напоследък. Шапката ще ти падне.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  До: Още един уред за икономия на енергия

                  Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
                  А на мен ми казаха за някакво устройство Main Fuse, което се монтира на главния кабел и като се завърти наляво прави 100% икономия

                  Превод в ефир - Main fuse - Панцерен бушон.

                  Уреда за икономия на енергия у нас се нарича ЕРП. Ама как да си купим?
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #24
                    До: Още един уред за икономия на енергия

                    Аз подочух по телевизията за един нов уред - Би.Би., достатъчно мощен да свали сметките на цялата страна, какво е това на едно домакинство
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #25
                      До: Още един уред за икономия на енергия

                      Вие пък съвсем оспамихте темата и разочаровахте евентуалните купувачи. Икономията я има, но тя е толкова малка, че някой може да не я забалежи. Затова след като си купите някое от устройствата икономисваще ел. енергия спазвайте няколко "прости" препоръки:
                      Изгасяйте осветлението като не Ви е абсолютно необходимо.
                      Намалете темп. в къщи с поне 1С, а ако не се топлите на ел. енергия - още по добре.
                      Помислете си какво ще вземете още преди да отворите хладилника.
                      Къпете се с по-хладка вода. Така намалявате образуването на бръчки по кожата.
                      Пeрете и пускайте съдомиялна нощем.
                      Проверете някой добър съсед дали не се е закачил за вашия ел-мер.
                      И т. н. т.

                      Всичко описано по-горе в комплект с много други препоръки за пестене на ел. енергия действа!
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #26
                        До: Още един уред за икономия на енергия

                        Мисля, че изяснихме същността на уреда. Нека прекратим развитието на дискусията в такава насока.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X