Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AHD читава китайска камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • AHD читава китайска камера

    Тааа ... търся камера за задно виждане с читава резолюция. Някой да е попадал на такова "животно"? Иде реч за тия кубчестите със страна около 2 см.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

  • #2
    Камерата лесно, ама на какво ще я гледаш?

    Повечето са SD, и това по скромното ми мнение е предостатъчно. По-скоро наблегни на това как се справя на тъмно.

    По скромното ми мнение, не купувай такава с диодчета за осветление на нея. Често я самозаслепяват. В момента съм с такава, купена за "временно" ползване от първия магазин за селски туниХ, в който имаха. От тия, които се продават барабар със стойка за заден номер.

    Междувременно поръчах такава от същата фирма, от която ми е мултимедията, която се оказа по-зле, а уж се води малко по-марков китаец.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Оригиналната на Хюндай беше убита със сол. Заръчах от Али и работи, ама на тъмно ше ти бръкнат в окото. Та ще я гледам на оригиналната мултимедия, ама 600+ пари за оригинална или около 200 за втора употреба с незнайно състояние не ми се дават!
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        Моята е враминец BC30 и много закратко бях доволен от нея.
        Уби я слънцето много по-бързо отколкото е прилично да се случи предвид претенциите и цената.
        Полирах лещата веднъж, сега пак гледам е "мУглявината андромеда" но вече нема значение.
        Не, че съм станал по-добър, просто минах на презкурин
        Враг усраине

        Коментар


        • #5
          Камера с пластмасови лещи е обречена на такова място. Моята оригинална беше с перфектни лещи, но изсветляло оцветяване където трябва да е черно и съответно намалял контраст. Сензора изначално не е връхта на сладоледа и на тъмно не беше ъвърде убедителна като представяне. Вероятно и филтрите на сензора вече не бяха това, което трябва, защото цветовете бяха сериозно избледнели.
          Сегашния ми китаец е със стъклена леща или стъкло най-отпред. За година ползване не е мръднала, но са пльоснали 4 диода, резултатът от които е че всяка прашинка върху стъклото на тъмно вади очи.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            Преди време я предпочетох заради безжичният подход.
            Също сензора и не е wow но на светло пък и на тъмно беше прилично, въпреки малката резолюция.
            На малък екран и за тази цел няма особена полза от повече.
            Виж от по-качествена леща определено би имало!

            Та и аз съм съгласен, че не резолюцията е важна тук.
            Враг усраине

            Коментар


            • #7
              Е к'ва леща да търся барем?
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • Esper
                Esper коментира
                Редактиране на коментар
                Е к'вато ти се падне, на мен ми се падна от рециклирани презервативи, явно.

                Не съм допускал, че ще матира така агресивно, като се има предвид, че е отзад.
                Вероятно след полиране ако се сложи UV лак както на фаровете ще е по-трайно.
                Въпроса е защо аз трябва да се занимавам с такива ръкоделия за марка с такава позиция на пазара.
                И защо изобщо е пластмаса но това са едни такива хипотетични въпроси

            • #8
              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Е к'ва леща да търся барем?
              Като за начало щракни къде трябва да я поставиш.

              А защо реши че е AHD? Масово камерите за задно виждане не са. Просто добрият стар PAL, барабар с резолюцията му, пуснат по същият стадарт като на чинчовете на старите телевизори.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #9
                Стандартна камера 957603Z102 , монтирана на 961743Z050. Не му разбирам особено. ПАЛ ли е, Секам ли е? Даже нямам идея каква резолюция е оригиналната и как се вижда нощно време. Имам наблюдение над други. Китайската в момента само присъства да гледам през деня, когато имам два пръста за поркиране. Не за друго, ама джамбазите са я боядисали за мене явно. То всъщност си купих скъпо желязото (от което трябва да произведа автомобил), ама това друг въпрос.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X