Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Бустер за акумулатор NOCO GB40

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Бустер за акумулатор NOCO GB40

    Здравейте колеги!
    Днес си ми падна акумулатора от забравени светлини и един колега ми даде ток от една литиево йонна джаджа голяма колкото пакет бисквити Закуска на Бургас.
    колата е 2,0 ХДИ и акумулатора беше паднал до степен да не свети таблото.
    Това нещо стоя включено към акумулатора 1 минута и след това от първия опит двигателя запали весело.

    Мисля да си купя такова устройство.

    Та въпроса ми е някой ползва ли такова нещо и доволен ли е.Ето така се казва - Бустер за акумулатор NOCO GB40

    така изглежда Натиснете снимката за да я уголемите

Име:noco-boost-plus-gb40.jpg
Прегледи:381
Размер:81.4 КБ
ID:6927209
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

  • #2
    За един автомобил, е възможно да потрябва на 5-6 години един път.Тогава е добре да го имаш.Ако не са проблем 300 лв, вземи си го.На мен, за последните 8-9 години, би ми влязал в работа веднъж...

    Коментар


    • #3
      Доколкото си спомням имаше добри отзиви за тази марка и модел.
      Само че и аз стигнах точно до горното.
      Напълно неприемлива покупка и то с батерии за някакви инцидентни нужди в рамките на години.
      Враг усраине

      Коментар


      • #4
        Четох по руските форуми общо взето останах със "смесени чувства".
        някой са доволни някой не но прочетох един отзив че ,след третата година капацитета на устройството значително намалява.
        Аз стигнах до извода че ,за инцидентни нужди едни подходящи кабели ще са правилният избор.
        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
        Място и хора към които да принадлежи ...

        Коментар


        • #5
          Това пробвах да кажа: За инцидентни нужди играчка с батерии е крайно неподходяща.
          вАжи за всичко.
          А за това конкретно по спомени четох отзиви, че има малък саморазряд.

          Тоест: веднъж заредено - дълго време може да се разчита на него да си свърши работата.

          И работата му е със щипките.
          Функциите му като power bank за зареждане на "тамагочи"-та през USB не възнамерявам да коментирам.
          И с GSM-a мога да чупя орехи но винаги има доста по-практични методи
          Враг усраине

          Коментар


          • #6
            Имам това вече три години. Много мразя моментите, в които се чувствам безпомощен. Зареждам батерията всеки месец. Струва колкото 3-4 акумулатора, но спасява.
             
            FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

            Коментар


            • nogopechen
              nogopechen коментира
              Редактиране на коментар
              Все още струва около 700 лева.

          • #7
            Ами колкото 3-4 вече май е 1 към едно при тези цени на акумулаторите но е доста по леко от акумулатор.
            Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
            Място и хора към които да принадлежи ...

            Коментар


            • #8
              Направи си едни кабели. Умишлено казвам направи, щото масовката не стават за нищо.

              Коментар


              • #9
                Аз имам 3 различни,от НОКОто не е като да съм недоволен ма не си заслужава парите,трудно пали под 6 литра мотор за разлика от друга марка и модел която пали за 5 секунди 380 коня осмак с батерия на 7 волта.

                НОКОто го държа за мотори,че му тънки щипките и се завира на заврени места по-лесно, GB50 е модела ако има значение,по-якия от това горе
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #10
                  GOOLOO GT4000S

                  Е това препоръчвам,в момента на по-добра цена от НОКОто,палело 10 литров дизел или 12 литра бензин,5.7 литра Тунджа за нищо ги няма,ше избие кочината,събира се под седалката,идва без кутия обаче
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #11

                    Че работят,работят...ама и кабелища трябва да има човек.

                    https://www.youtube.com/watch?v=VRFwEUr_Vjc

                    Също тъй земаха да стават популярни тия със суперкондензаторите,като :

                    https://www.youtube.com/watch?v=-rj9QpwCwME

                    https://www.youtube.com/watch?v=nxdTV2E5PHs

                    https://www.youtube.com/watch?v=HKgWuuYhJXM

                    Хибридното по-горе ,швейцарското , изглежда екстра...ама и парите му...


                    Коментар


                    • #12
                      Спуеркондензаторите имат ниско съотношение обем / енергия.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • #13
                        А не е ли по лесно една платчица за 5 лева която да пищи, така щото да не си забравяме фаровете?

                        Коментар


                        • #14
                          Бюджетно решение е човек да си носи 20Ач резервен акумулатор и хубави, къси щипки.

                          Пак трябва да го зарежда поне на половин година ама поне ще струва под 100лв

                          Коментар


                          • #15
                            Най-бюджетно и практично е с кабели.
                            Освен ако действието не се развива в някаква пустош без никой наоколо.

                            Обаче като човек си навие на пръста, че му трябва някаква играчка от 9 гори ще докара вода само и само за да се аргументира.
                            Това от собствен опит.


                            Враг усраине

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X