Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камера за заден ход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Камера за заден ход

    Искам да сложа на комбайна камера за заден ход. Ще се ползва най-вече за да виждам като закачм теглича на количката за хедера.

    Из нета има голямо разнообразия на модели, но кажете нещо читаво и евтино. Не ми трябва някакво супер качество на изображението, просто да се вижда къде е теглича.
    Ако има възможност за слагане и на втора, че и трета камера които да се включват една по една на екрана ще е супер, но и без тях може.
    Важното е да е евтина и надеждна, а не да работи ден и половина.
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    Кольо като знам отзад какви вибрации са трябва камерата да е бая здрава.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Искам да сложа на комбайна камера за заден ход. Ще се ползва най-вече за да виждам като закачм теглича на количката за хедера.

      Из нета има голямо разнообразия на модели, но кажете нещо читаво и евтино. Не ми трябва някакво супер качество на изображението, просто да се вижда къде е теглича.
      Ако има възможност за слагане и на втора, че и трета камера които да се включват една по една на екрана ще е супер, но и без тях може.
      Важното е да е евтина и надеждна, а не да работи ден и половина.
      Ако искаш, мога да ти подаря една.Пратиха ми я заедно с мултимедията, но аз си взех такава дето се слага на мястото на едната лампичка за осветяване на номера. Та тая се търкаля някъде из нас.Сина е с такава и вече около година си работи.
      Последно редактирано от kameno karp; 07-06-21, 08:35.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Я виж модела на камерата, ако може да се съеши с дисплея на Иван-ще изкараш някакви бири...

      • kameno karp
        kameno karp коментира
        Редактиране на коментар
        https://aliexpress.ru/item/328539800...319933edtfyEk7
        Камерата е тая от снимката, дето я подаряват. Днес ще поразровя кутиите да видя къде съм я забутал.

    • #4
      Слагал съм 3 от най-евтините в ибея или алито и вече по над 2 години си работят. По спомени към 50 лв с дисплея (огледало). За да спестиш 2 дисплея искаш да добавиш квадратор. Не мисля, че ще спестиш нещо, освен съвсем малко място в кабината.

      Коментар


      • #5
        и аз мога да ти подаря камера+ дисплей, купувах ги за пикапа преди години от ибей, но няма да ги слагам.
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #6
          Баси, то човек да не поиска акъл-ще го затрупат от подаръци.
          Амиии-Еконт Шумен, офиса на 8 Март, за Николай Колев. 0898 942541. Естествено за моя сметка.

          На събор ходиш ли? Или по разни събития, състезания, или каквото там? Разни бири-мири, кебапчета, пържоли....
          Последно редактирано от Кольо; 08-06-21, 06:14.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            внимавай с поканите, че мен по пиенето ме няма, но мога да изям кебапчета и пържоли за поне 2-3 камери

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Изяждането или изпиването на каквото и да е, в каквито и количества да е, с приятели-не се брои за разход, а за душевен приход.
            Така, че когато има възможност-само се обозначи.

        • #7
          Това е камерата. Да я пращам ли?
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210608_191259.jpg
Прегледи:335
Размер:475.7 КБ
ID:6747134 ​​​​​​​
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Ами какво да кажа-Иван ще прати неговата, но имам идея да сложа още една за да виждам дърветата като давам назад(ще ми писна да изправям ламарини отзад), та прати я. Ако не я ползвам-ще я подаря на следващия който се сети за камера.

            Бири-мири и кебапчета-мебапчета важат и за теб. Ти поне си близо до събора, та ще е лесно.

          • raico
            raico коментира
            Редактиране на коментар
            Аз съм със същата. Дава добро изображение на китайска мултимедиа.

        • #8
          Да докладвам, че камерите са поставени на Ленчето, едната да показва теглича, другата да гледа за внезапно поникнали дървета отзад(преди малко нямаше дърво, откъде се взе, че и дебело...), двете работят на един дисплей. Смяната на камерите я реших по най-елементарния начин-просто сменям буксата. Искаше ми се да го направя по-културно-с някакво копче, ама айде сега...

          Благодаря и на двама ви, както казах-бири-мири, кебапчета-мебапчета, само се обозначете по събори или други мероприятия. Мен лесно ще ме намерите-половин България знае кой е Колю от Шумен. Не съм го измислил аз, това е лаф на един познат
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            бирите лесно, важното е с Ленчето да сте доволни ))

        • #9
          Аз си го представях така : на двете камери кабелите вързани към буксите на едната и с две ЦК ключета (преди снадката) изключваш едната и включваш другата. Ама щом системата е готова, така и ще си остане.
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            И аз така си го представях, ама мързела е по-силен от мен

        • #10
          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          ...Смяната на камерите я реших по най-елементарния начин-просто сменям буксата. Искаше ми се да го направя по-културно-с някакво копче, ама айде сега...
          При подобна експлоатация тая букса няма да изкара дълго...
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            То са чинчове, колкото изкарат. По два пъти на ден за 20-30 дни в годината...
            Ако нещо се скапе-ще го изремонтирам, а ако не може-смяна с ново, поне не са скъпи.

            Днес вали доста добре, ще видим колко им е IP на камерите, че едната е баш на дъжда...

        • #11
          https://www.ebay.com/itm/39338890030...QAAOSweKJbuWkI
          Вземи си едно такова! Не е много пари. И ще имаш място и за още една камера. Но аз ще се повторя, че бих си взел още един дисплей.

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            То без пари...
            Ама както казах-не мисля да се заигравам повече. Тази жътва ще е както съм го направил, и ако не е трайно-може да взема тази джаджа.
            Ама за няколко лева ключето дали ще е по-трайно от чинчовете?

        • #12
          Пък моя екран си има входове за 2 камери. Като търсих да е 7 цола излезе такъв.

          Има копче, а може да се свърже и сигнал от светлината за заден ход да ги сменя.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X