Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за модул за дневни севтлини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за модул за дневни севтлини

    Имам нужда от помощ за конкретния модул.

    -Проблема.
    С въвеждането на закона за фаровете преди много години започна и монтажа на въпросните модули.
    Първо бяха едни големи с метални кутии а после станаха от тези малките.
    Металните просто спираха да работят но с малките положението е направо страшно.
    След монтаж на повече от 100 такива модула има дефектирали 200 защото първите сто изгоряха и тези с които бяха заменени и те изгоряха.
    Изгоряха в буквален и преносен смисъл.
    Спряха да работят повечето от тях но няколко се стопиха стопиха и кабелите си и кабелите около тях стопиха и пластмаси в таблата на няколко автомобила.
    А някой от тях не бяха евтини.
    Пробвани са всички мен известни варианти в годините повечето китайски в последно време и родни от БСМ.
    Всичките или се запалват или спират.
    Всички се използват в режим да правят дневни светлини на 20 или 30 процента или на дългите или на късите.

    -Помощта
    Търся да закупя качествен такъв модул.
    Или някой да ми произведе няколко броя такива модули.
    Или да се купят няколко модула и някой да им смени дефектиращите транзистори с качествени ако е възможно или да ги изведе на външен радиатор ако в прегряване им е проблема.
    Това което модула трябва да прави е:
    След запалване или след подаване на контакт да пусне светлините на 20 или 30 процента.
    След подаване на сигнал от габарит да деактивира действието на модула.
    След премахване на контакт спира работа на модула.
    Никакви функции като изпрати ме до вкъщи програмиране итн. не ме интересуват.
    Един или два модула трябва да управляват по минус останалите стандартно по плюс.

    Това е драмата.
    Ако има въпроси ще отговоря.
    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

    Sofrace Offroad Team

  • #2
    Човек от форума, който правеше и трип компютри за джипки ги правеше. Аз си купих 2 броя по 30 и няколко лв. броя. Имат функция фолоу ми хоум и други, които не си спомням, защото не съм ги включвал. Първия го инсталирах на тойотата на жена ми, купена от нова и ползвана 11 години. Работеше безотказно.
    Втория не знам къде го затрих.
    На сина ми за маздата купих от магазин Елимекс и вече 3 години работи безотказно.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      Моите 2 работят безотказно вече 5-6 години, поръчвани са от пловдивска фирма и бяха по около 50лв. , мисля че това е фирмата http://cardrl.eu/cardrl.htm
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • Edo
        Edo коментира
        Редактиране на коментар
        Потвърждавам за същата фирма, че са добри - имам 3 модула от тях и всички работят перфектно от самото начало на тази простотия!

    • #4
      Български от неомонтана монтирани на три коли работят безотказно повече от 5 години ,цената им беше около 10лв
      Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

      Коментар


      • #5
        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        Моите 2 работят безотказно вече 5-6 години, поръчвани са от пловдивска фирма и бяха по около 50лв. , мисля че това е фирмата http://cardrl.eu/cardrl.htm
        И мооите коли са с модули от тази фирма. Работят безотказно повече от 5 години.
        HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

        Коментар


        • #6
          Мерси за отзивите.
          Поръчах няколко броя от пловдивските пък да видим.
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #7
            Тези пловдивските ги разработи един колега от Рено форума. Не знам колко е произвел, но по едно време купуваше 1000 предпазителя Бош на веднъж.

            В началото дори продаваше на ТМ Ауто и Еуратек, защото тогава го нямаше като фабрична екстра в Тойота и Шкода

            Аз лично съм монтирал 30-тина броя на приятели и познати. Нито един от тях не е повреден. На лично мои коли съм монтирал 5 броя, като два са от когато ги направиха задължителни. Просто работят.

            Като цена съм ги купувал около 25-30 лв.
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X