Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камера за заден ход...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Камера за заден ход...

    Здравейте,
    Някой знаели къде се продават добри камери за заден ход или добри паркконтроли ???

    Ще ви бъза благодарен ако ме насочите !
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

  • #2
    Няма къде да завреш кинескопа в нещо по-малко от Газела. А кристалните екрани замръзват.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Стефан
      Няма къде да завреш кинескопа в нещо по-малко от Газела. А кристалните екрани замръзват.
      Аз съм пробвал с кристален монитор вярно че замръзват но после се оправят...
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #4
        И така колко пъти?))

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Стефан
          И така колко пъти?))
          Ами незнам точно, много пъти нищо не му стана от това ?!?
          LZ1HKW
          Реглаж на преден и заден мост
          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

          Коментар


          • #6
            Ммм ... Новите замръзвоустойчиви екрани?) Или ти трябва само в топлото време?
            Не си хвърляй парите бе човек. Като плисне калта на камерата, все едно я нямаш. Като я сложиш вътре, заради нея ще ти счупят и стъклото. Такова менте струва нещо 200 - 300 долара, разправията може да ти излезе и повече. Ония идиоти не знаят че камерата струва 20 кинта нова.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Стефан
              Ммм ... Новите замръзвоустойчиви екрани?) Или ти трябва само в топлото време?
              Не си хвърляй парите бе човек. Като плисне калта на камерата, все едно я нямаш. Като я сложиш вътре, заради нея ще ти счупят и стъклото. Такова менте струва нещо 200 - 300 долара, разправията може да ти излезе и повече. Ония идиоти не знаят че камерата струва 20 кинта нова.
              Ок !
              Какво ще кажеш за парконтрол със сензори ?
              Кое е най доброто ???
              LZ1HKW
              Реглаж на преден и заден мост
              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

              Коментар


              • #8
                Не знам, питай Иван Алексиев, той има. Стотина кинта, не ами май беше по-малко. Беше извънредно много доволен. Мене ме изнервя. И честно казано не знам за какво ми е, никоя жена не ми кара камиончето)
                Виж, ако има такива камери за стонки, може да си сложа такава шпионка в къщи. Че без да ставам от леглото да знам на кого не съм отворил))

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Стефан
                  Не знам, питай Иван Алексиев, той има. Стотина кинта, не ами май беше по-малко. Беше извънредно много доволен. Мене ме изнервя. И честно казано не знам за какво ми е, никоя жена не ми кара камиончето)
                  Виж, ако има такива камери за стонки, може да си сложа такава шпионка в къщи. Че без да ставам от леглото да знам на кого не съм отворил))
                  Аз говорих с Иван Алексиев, но той ми каза че нещо му се п..бал неговия !
                  Аз и в момента имам но не съм доволен изобщо свири когато си иска и все по-рядко когато има нужда ...
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар


                  • #10
                    Абе аз знам кой ги прави тия работи както трябва. Ама такъв прицел струва май повече от всички джипове в тоя форум на куп) И май не ги дават много-много ...
                    Няма щастие братче, квото работи е забранено, квото го има е менте. Земи си щурман, най-по и въобще. Може и да си пиеш с него, а с парктроника - само когато е на кеф. Тъпа платка.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Стефан
                      Абе аз знам кой ги прави тия работи както трябва. Ама такъв прицел струва май повече от всички джипове в тоя форум на куп) И май не ги дават много-много ...
                      Няма щастие братче, квото работи е забранено, квото го има е менте. Земи си щурман, най-по и въобще. Може и да си пиеш с него, а с парктроника - само когато е на кеф. Тъпа платка.
                      Да ти кажа парктроника помага и в гората и в града, когато трябва да паркирам на тясно място е супер ....
                      LZ1HKW
                      Реглаж на преден и заден мост
                      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                      Коментар


                      • #12
                        А една от онези камери за шпионка няма ли да стане? Тя е към 23лв чернобялата и малко повече цветната! Завираш я някаде, хем да е на сухо, хем да несе вижда много, хем и тя да "вижда" и готово. За малко пари(ако имаш дисплея) имаш незаменима естра
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от stojan_defender-a
                          А една от онези камери за шпионка няма ли да стане? Тя е към 23лв чернобялата и малко повече цветната! Завираш я някаде, хем да е на сухо, хем да несе вижда много, хем и тя да "вижда" и готово. За малко пари(ако имаш дисплея) имаш незаменима естра
                          При тази камера проблема е влагата и студа, и в двата случея я отпиши...
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • #14
                            И вибрациите. Нищо общо по идея.
                            Макар че няма хич да се учудя, ако идиотите слагат в ментетата баш битови шпионки.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X