Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за ПОМОЩ при диагностицирането на Е200 в Ст. Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за ПОМОЩ при диагностицирането на Е200 в Ст. Загора

    Колеги, брат ми отново има проблем с четириочката. Всъщност два. Единия е че климатика духа само горещо на ниска скорост на вентилатора. Не приема никакви команди при връткането на бутоните за топло/студено и за скороста на вентилатора. Освен това веднага включва вентилатора на радиатора на климатика отпред на максимална скорост. Другия проблем е че двигатела запалва, притриса, изпуква и загасва. При няколко запалвания и загасвания се оправя и докато е топъл няма проблем. Отскоро, обаче като загасне не иска да пали.
    Та знаете ли някъде да има Стар Диаг. в Ст. Загора? Имате ли идеи за евентуални причини?
    Колата е Е200, 16V, 96 г. без климатроник

  • #2
    До: Моля за ПОМОЩ при диагностицирането на Е200 в Ст. Загора

    Здравеите ,в стара загора има два* диаг. до колкото знам сервиз BOSH до КАТ ама в последно време имат доста работа,И сервиза на СБА в сградата на СБА.А вече и в по малките сервизи имат диагностика но незнам за модела имат ли софт. А ако има фирмен сервиз наи добре там но не съм сигурен дали имаме тука. наи добре питаите при bosh И СБА после по по малките сервизи. утре имам път на там ама те пък няма да работят...
    Последно редактирано от Sofeto; 27-04-08, 18:26.
    S10 & Frontera

    Коментар


    • #3
      До: Моля за ПОМОЩ при диагностицирането на Е200 в Ст. Загора

      В Бош имат ли СТАР Диагнозе или имат само Бош?

      Коментар


      • #4
        До: Моля за ПОМОЩ при диагностицирането на Е200 в Ст. Загора

        Незнам трябва да се иде на място да се пита...по принцип много ги хвалят там не връщат никои уЖ...
        S10 & Frontera

        Коментар


        • #5
          До: Моля за ПОМОЩ при диагностицирането на Е200 в Ст. Загора

          А някакви идеи за естеството на проблемите?

          Коментар


          • #6
            До: Моля за ПОМОЩ при диагностицирането на Е200 в Ст. Загора

            Празна система на фреона и регулаторите ти набиват перките веднага след като му включиш климатика.Да го закачат на машината,да му смукнат фреона,да я изпразнят и да я пьлнят пак.

            Прекьсването може да е от доста неща,Кажи какви кодове вади машината и го гадаем после,тама.................регулатор за празните обороти,моя е под вьздушния филтьр ма и ми е друга системата,не е двойка мотор.Това си иска диагноза ма ти си го знаеш.Гадателството се почва сьс списьк на нащета сменяни по колата и какво точно е правено.

            Да я закачат,тя ше си каже.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              До: Моля за ПОМОЩ при диагностицирането на Е200 в Ст. Загора

              Да ходи при Вальо ... до КАТ (Бош сарвиз)
              Не ти трябва стар диагноза!!!

              Диагностика от 100 км.
              1. Да му видят дроселната клапа .... според мен се нуждае от смяна
              (хиляда лева на стигат ....)
              2. Да му напълнят климатика!

              Ако НЕ да идва при мене!
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X