Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защита на кабелни снопове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Защита на кабелни снопове

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Почти няма изолирбанд, който не гори. Т.е. има, ама струва достатъчно за да го няма в кварталната работилница. За този с плат, освен по стълбовете навън, не знам друго приложение.
    Абе виждал съм. С плат или с нишки някакви. Ама съвсем нямаше нишо общо с едновремешния. Тогава не си купих, а сега пък не мога д анамеря.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: Защита на кабелни снопове

      За имане - има. И стъклен, и къв ли не. Ама се слага само в еднократни неремонтируеми изделия.
      Жиците в сноп пускат един и половина пъти по-малко ток от свободните. За кво ти е и да ги стегнеш, та хептен да оплескаш работата? От тва че ПешО и КирЕ не са чувале за топлина и взаимна индукция, не следва че трябва да съсипват колите на хората.

      Коментар


      • #18
        До: Защита на кабелни снопове

        Така си е. Гледам кабелите по новите коли са разхвърлени, минават откъдето си искат, но пък са по-тънки...
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #19
          До: Защита на кабелни снопове

          Дам, само не ми стана ясно Стефане, на кабела кво му пука дали е прибран в сноп в канал, със свински опашки, изолирбанд или пружина. Поддържали горенето..... Ми то и изолацията им поддържа горенето. Като се запали, дали ще горят 200 грама ПВЦ повече или по-малко ... Имало индукция .... Индуциране на е.д.н. има при движещ се проводник напречно на магнитното поле.... До колкото знам, всички автомобили са с постояннотокови инсталации, та не знам какво точно се индуцира, пък и кабелите в снопа обикновено са успоредни .... Не съм чул за проблем по ел. инсталация на автомобил, защото е на сноп. А за това, че е трудничко за ремонтиране, си прав, но чак пък невъзможно...
          Последно редактирано от kuzdov; 28-07-08, 22:15.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #20
            До: Защита на кабелни снопове

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            За имане - има. И стъклен, и къв ли не. Ама се слага само в еднократни неремонтируеми изделия.
            Жиците в сноп пускат един и половина пъти по-малко ток от свободните. За кво ти е и да ги стегнеш, та хептен да оплескаш работата? От тва че ПешО и КирЕ не са чувале за топлина и взаимна индукция, не следва че трябва да съсипват колите на хората.
            Стефане, при колите все пак става въпрос за постоянен ток с ниско напрежение Индукцията много я няма тук - поне не е като при променливия Теоретично си прав, но на практика не мисля, че ще е проблем.
            Повечето коли и дори УАЗ са на снопове и то бандажирани с някакви парцали.
            Дори сигналните кабели от датчиците по много от колите вървят на бандажирани снопове. Аз лично използвам едни черни гофрирани и разцепени тръби. Свалих ги от една убита темпра.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X