Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде настройват дистанционни за аларма?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде настройват дистанционни за аларма?

    Здравейте, на алармата си имам само едно дистанционно, и наскоро и то даде фира Някой знае ли от къде в София мога да си купя ново дистанционно и да ми го настроят за алармата, или да ми поправят старото..... дайте кординати ако може ! Мерси !

    п.с. Намерих ето тази фирма- http://www.ravena-bg.com/showpage.php?PageID=2 - те поправят само български дистанционни, ако някой знае други- нека пише !
    Последно редактирано от Vladislav Kostevski; 06-02-08, 10:11.
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

  • #2
    До: Къде настройват дистанционни за аларма?

    Здравей, моя съвет е да смениш алармата. Получаваш ново устройство с две дистанционни и гаранция (обикновено две години). За около 130 – 150 лв. има добри аларми с монтаж, под тази цена има някакъв компромис ( едно дистанционно, некачествен монтаж, подводни камъни с гаранцията и т.н.). Важно е да се знае, че монтажа е 50% от качеството ( сигурността ) на алармата и е добре да отидеш при професионалисти. Мога да препоръчам фирма в София, но за да не мине като реклама ще го направя при желание от твоя страна. Поздрави!

    Коментар


    • #3
      До: Къде настройват дистанционни за аларма?

      марка,модел?

      Коментар


      • #4
        До: Къде настройват дистанционни за аларма?

        Алармата фабричната за автомобила ли е или е допълнително слагана ?

        Коментар


        • #5
          До: Къде настройват дистанционни за аларма?

          RAK, J&J, BSM, Lesi, също и тук.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #6
            До: Къде настройват дистанционни за аларма?

            Благодаря ви за мненията, колеги. Днес намерих една фирма, която се занимава с монтаж на аларми- намира се на ул. Д. Хаджикоцев, близо до парка. Ще ми поправят моето дистанционно. Варианта с нова аларма действително е най-добър, но не ми се вижда рентабилен при положение , че всичко друго е ОК !
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • #7
              До: Къде настройват дистанционни за аларма?

              Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
              Благодаря ви за мненията, колеги. Днес намерих една фирма, която се занимава с монтаж на аларми- намира се на ул. Д. Хаджикоцев, близо до парка. Ще ми поправят моето дистанционно. Варианта с нова аларма действително е най-добър, но не ми се вижда рентабилен при положение , че всичко друго е ОК !
              Влади питай ги дали могат да правят 2-ро дистанционно, че и аз съм само с едно.
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • #8
                До: Къде настройват дистанционни за аларма?

                Тъпото при допълнителните аларми е, че дистанционните за тях са "твърдо" програмирани или могат да се препрограмират, но никой у нас не се занимава ... Поради тази причина възникват някои неудобства:
                Първо само с едно дистанционно отпада вариантът за ревервна връзка ключове при евентуално самозаключване. По-точно отключването на самозаключила се кола става по-щумно.
                Мторо - една от възможните причини да липсва дистанционно е загубването му, което застрашава сигурността - ако някой го намери, може да намери и колата.
                Поради факта, че никой у нас не препрограмира дистанционни, най-лесен излиза вариантът със смяна на алармата. Тъпа работа, ама как да е ... !?

                Коментар


                • #9
                  До: Къде настройват дистанционни за аларма?

                  Да питам и аз нещо, свъзано с темата.
                  Става въпрос за дистанционно за печка Вебасто. В РЕЯ ми казаха, че трябва да включва от 6-700м. Но то включва от 20-30см ?!! Оказа се прекъсване в антената, която е лентова и се изтегля. В момента работи само при почти прибрано положение. ГСМ-аджиите, които дадоха диагнозата отказаха ремонт. Дали някой има идея къде могат да го поправят / трябва ми за 30-40м/
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Къде настройват дистанционни за аларма?

                    Обикновено самата аларма се обучава да работи с определено дистанционно. Стига да е известен модела и марката, и да се намери съвместимо дистанционно. Това, което евентуално се настройва е честотата.

                    Кодовете на дистанционните обикновено са твърдо заложени в самите дистанционни. А алармата има режим, в който се обучава да работи с тях.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X