Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пълна информация за озвучителната система

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пълна информация за озвучителната система

    Ето линк към саит в който можете да намерите информация за всички аудио системи на всички производители на автомобили. Обяснено е окабеляването по цветове. Така че ако не знаете вашето радио кой кабел за какво е ето: http://www.the12volt.com/installbay/...tail/1245.html
    Последно редактирано от Yordan Kolev; 28-01-08, 12:12.
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

  • #2
    До: Пълна информация за озвучителната система

    Старо, старо - новите коли ги няма ... Може би защото вече всичко става в една цялостна система и схемите се пазят в тайна ...

    Коментар


    • #3
      До: Пълна информация за озвучителната система

      Че те новите, поне тия за Европа, повечето са с някаква стандартна букса до колкото знам.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Пълна информация за озвучителната система

        Новите са на CAN bus шина! И най често са оптични

        Коментар


        • #5
          До: Пълна информация за озвучителната система

          Мда, виж това не ми дойде на акъла. Поредната ненужна гпупост според мен, но както и да е.

          Да вземат да вържат и волана към компютъра, и да се приключи.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: Пълна информация за озвучителната система

            Че той е свързан - 90% от колите, излезли като модел след 2006 година имат сензори на воланите и по всяко едно време бордовите компютри знаяк колко и накъде си го завъртял ... Това служи за различните видове стабилизатори (ESP например).
            А каво се има предвид, че някои са с електрическо серво на волана - направо сами ще се зауправляват, още малко ...

            Коментар


            • #7
              До: Пълна информация за озвучителната система

              Първоначално публикуван от optron Преглед на мнение
              ...А каво се има предвид, че някои са с електрическо серво на волана - направо сами ще се зауправляват, още малко ...
              Вече го правят. Доста фирми предлагат като екстра функцията "автоматично паркиране" (не и знам търговското име).
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • #8
                До: Пълна информация за озвучителната система

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Мда, виж това не ми дойде на акъла. Поредната ненужна гпупост според мен, но както и да е.

                Да вземат да вържат и волана към компютъра, и да се приключи.
                Има има.Тези дни гледах по телевизията но не от началото и ми убягна модела и марката на возилото.Волана беше само електроника.Няма лостове,няма нищо.Това го карам само чисто ново.Иначе му нямам доверие,ако живота ми зависи от един бушон...
                Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                Коментар


                • #9
                  До: Пълна информация за озвучителната система

                  Аз и чисто ново не бих го карал. Те самолет сума време се мъчиха докато го направят, какво остава за гражданска продукция.
                  Последно редактирано от Yordan Kolev; 28-01-08, 18:55.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Пълна информация за озвучителната система

                    Масово, промишлено убийство!
                    Не се возете на такива!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X