Обява

Свий
Няма добавени обяви.

устройство срещу заспиване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • устройство срещу заспиване

    Днес чух една реклама за устройство разработено в НАСА и т.н. ала-бала, обадих се и едно маце ми обясни, че представлява малка слушалка, струва 10 евро и като караш ако кимнеш като при заспиване ти надава жесток писък в ухото..
    Доставят ги на адрес и си поръчах една бройка, ще дойдат началото на октомври.
    Някой ползвал ли е такава джаджа, защото си мисля че е някаква поредна китайска диверсия с цел намаляване броя на белите хора?

  • #2
    аз от опит знам, че ако караш и много ти се доспи най добре е да си дремнеш

    това не съм го виждал, но си представи какво става, ако му свърши батерията
    drive alive

    Коментар


    • #3
      )))))))))))))
      Най-малкото от НАСА! Помияри, не че уважам НАСА, ама чак пък толкова да се злоупотребява... Тогава аз като от ЕСА един вид да предложа два пъти по-ефективно. Един дървен чеп под седалката, бендикс, като не го изключиш - право в некво отверстие, изцъклят ти се едновременно и двете очи, що само едното ухо? 20 евро!
      Кретени. Още на парните локомотиви има педалче. Като не го натисне машиниста 30 секунди и парата през свирката, тягата от щангите на спирачките, и до тука братче ...
      Некой ден без друго ще играя кегелбан с отрязани глави на рекламисти.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Стефан
        )))))))))))))
        ... Тогава аз като от ЕСА един вид да предложа два пъти по-ефективно. Един дървен чеп под седалката, бендикс, като не го изключиш - право в некво отверстие, изцъклят ти се едновременно и двете очи, що само едното ухо? 20 евро!
        побързай да го патентоваш, търсене ще има. а какво е ЕСА?
        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

        Коментар


        • #5
          Същото като НАСА, просто еврокенефа по въпроса. Място за изхвърляне на пари. Тук на никой всъщност не му отърва да хвърчи в космоса, всички са лигльовци. Истинските луди шпорят в гората в България, обаче ония лекета никога няма да вземат космонавти от тука.
          Еуро-спасе-дрън-дрън. Нещо такова. Не си струва, и секретарките са грозни, пробвах...

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от muncho
            Първоначално публикуван от Стефан
            )))))))))))))
            ... Тогава аз като от ЕСА един вид да предложа два пъти по-ефективно. Един дървен чеп под седалката, бендикс, като не го изключиш - право в некво отверстие, изцъклят ти се едновременно и двете очи, що само едното ухо? 20 евро!
            побързай да го патентоваш, търсене ще има. а какво е ЕСА?
            Ставам дистрибутор за нашия край! Голям бизнес ще завъртим и после няма да караме Баби Яги.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Стефан
              Един дървен чеп под седалката, бендикс, като не го изключиш - право в некво отверстие, изцъклят ти се едновременно и двете очи,
              През 90- те години когато много крадяха колите един стругар от завод "Електроника" беше изработил уникален механизъм - дебел стоманен шиш под седалката на ладата със страхотна бойна пружина и спускателен механизъм от стартер! Това чудо се активира заедно със стартера ако не изключиш скрития тумблер, обаче идиота не сметнал товара и перата на тумблера се залепили.
              Лежа в Пирогов един месец и като излезе продаде веднага ладата защото не можел да я гледа!

              Коментар


              • #8
                то от лададжия нещо умно не може да се очаква
                Чух рекламата на тая глупост против заспиване по радиото днес!

                Както се казваше в един виц за Ж. Желев /д-р по Философия/ "Боже, какви болести тръгнаха по света!!!"
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  Според мен може и да върши работа, но ако не пищи а ти зашепне с глас на 18 годишна....китайка

                  Имаше преди години подобна джунджурия срещу кражба - калъфка на седалката която пуска ток при всяко помръдване, ама изглежда на някого му се е включила в движение защото вече не съм чувал..

                  Коментар


                  • #10
                    Пристигна..
                    Поредната капка в морето от омраза, което бушува в мен към Китайската Народна Република!

                    Тази чекия, работи само когато клюмнеш от заспиване, но не напред и надолу, а главата ти отиде настрани и нагоре и пак не е сигурно, но ако тренираш при едно рязко завъртане на главата като кон в галоп, има шанс да изпищи, аз вече си схванах врата и я подарявам на който иска....

                    Коментар


                    • #11
                      Истинската сиситема против заспиване ..... следи положението на клепачите ..... как не ми се обяснява, ама нали се сещаш камера, компютър, софт за разпознаване на образи ...
                      АКО 3 секунди ТО чук по главата примерно и задействане на АБС !!
                      Това е истината ама ... 100 пъти по 10 евро ....
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X