Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крушки халоген Н1,Н7,Н4 рали,компетишьн,ултра,хай или???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Крушки халоген Н1,Н7,Н4 рали,компетишьн,ултра,хай или???

    Така,оскубаха ме Американците,дрьж се.

    От Ибей Китаеца ми продаде за 13 и нещо с долар и нещо доставка Н4 крушка Осрам Офф оруд 70/65 вата.
    От тукашен интернет магазин / че обьрнах на нета хастара и няма и няма / ме оскубаха малко под 40 кинта за Н7 на 65 вата.

    Кое колко е оригинално не се наемам да кажа,като ги надупя и по цифри и по захващане и по контакти.........крушките са едно кьм едно,само модела различен,а и цената.Китаеца твьрди,че са оригинал Немски,интернета па се кьлне в това,на мен ми е през фара,номера е да светят.

    При тестче на бяла стена нормалната свети,Силвания Ултра свети по-бяло,а тия светят по-силно от Силванията.До момента от 2 вечери по няколко часа каране проблеми нихц,отивам да налазя пак Китаеца за още от тия,че като се пробрах пак единия фар на фената не светеше / ходи някьде по тьмниците ма а да видим/.

    Продьлжавам да тьрся Н1 около 70 вата за никакви пари,а тия горещо ги препорьчвам като по-добрата алтернатива на скьпарските крушки киото клякат на 5 месеца и са по около 50 кинта комплекта.За Китаеца говорим,долар и нещо от Китай до моята врата доставка,това за 2 крушки.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Крушки халоген Н1,Н7,Н4 рали,компетишьн,ултра,хай или???

      Пирон на темата

      Н7 на 65 вата свети та се цепи,доставка от Китай на под 15 кинта двойката,Осрам Германия пише ма нали да,вЕрвам им.

      Сравнение с крушки купени от тук са си еднакви,нямат разлика в нищо.Н7 му набих вече едни поне 15 часа и сьм леко очарован.Свети по-добре от Н4 на малката кола и свети по-силно / не по-бяло / от ксенона на големия 500.Каране на магистрала с ксенона 3 часа,спирам,завьртам колите и се врьщам с Н4ката сложена на жената в колата.Ми или аз нещо не сьм много в час или повече ми харесва как свети от ксенона.

      Днес трета проверка на кабелите на фара,нищо не е мрьднало та си порьчах още 2 комплекта е така да има.

      ПРЕПОРЬЧВАМ за тия с Н7 крушки или повечето нормални автомобили от близкото минало.Свети,евтина,дьржи поне за сега,лесна модификация,заслужава си всеки лев.

      OSRAM H7 65W - това на Ибей и гониш Китаеца,праща до БГто за под 2 долара,крайна цена под 15,иде ми да го цуна тоя.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        За крушки от Китай поръчах Philips Diamond vision 5000K H7 от www.dx.com . Тук цената на комплекта с отстъпки е 55лв, а на мен ми излезе 28 с безплатна доставка за 20дни. Оригинални са и светят като ксенон!

        Коментар


        • #19
          От: Крушки халоген Н1,Н7,Н4 рали,компетишьн,ултра,хай или???

          Здравейте на всички, ще ползвам тази тема, за да не пускам нова.
          Търся си Осрам Х7 65вата, но никъде не намирам, освен в e-bay, а от там не знам как се пазарува.
          Моля ако някой колега знае къде мога да открия въпросните крушки, да пише.
          Поздрави!

          Коментар


          • #20
            От: Крушки халоген Н1,Н7,Н4 рали,компетишьн,ултра,хай или???

            Аз пак търся за един Мерцедес в БГто.Темата се вижда от кога е,изгоряла крушка нямам,но пък имам 4 резерва,че ме беше страх да не гори светнатото.

            По-голяма реклама на китаеца здраве му кажи.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Крушки халоген Н1,Н7,Н4 рали,компетишьн,ултра,хай или???

              И понеже и аз съм карал такъв варел като твоите (ама с мечтания двигател в Бг 300TD) , да те питам: Сваля ли фаровете да ги изчистиш отвътре?
              Питам , щото моите преди години като бях купил варела, хем оригинален xenon , хем свети като на гробища.
              Изчистих стъклата и рефлекторите отвътре и ми "светна" , същата крушка ... всичко същото , просто без праха по стъклата и рефлекторите!
              Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
              Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
              Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

              Коментар


              • #22
                От: Крушки халоген Н1,Н7,Н4 рали,компетишьн,ултра,хай или???

                Тук кал няма,киша няма,сняг няма и фарове и рефлектори са бистри.Не женския 420 имам 65 вата както писах вместо оригиналните ватове,свети по-добре от моя 500,на брата и на бащата като всеки един от тях е с оригиналния ксенон,а детевоза на някои от тях им води двойно на милите та не е като да сравнявам нов сьс стар.

                По вьпроса - НЕ,не сьм свалял и нямам намерение.Имам цели ксенонови фарове с все игнайтьрра от 500,но пьк имам и 3 комплекта резервни крушки и като гледам как бият по 4 години без проблем то има да си ги имам още дьлго време.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Крушки халоген Н1,Н7,Н4 рали,компетишьн,ултра,хай или???

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение


                  OSRAM H7 65W - това на Ибей и гониш Китаеца,праща до БГто за под 2 долара,крайна цена под 15,иде ми да го цуна тоя.
                  Гоних го аз този Китаец, ама нещо не го догоних, някой хинт ще може ли ?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Крушки халоген Н1,Н7,Н4 рали,компетишьн,ултра,хай или???

                    И правата изгоря най после,китаеца няма 65 ватови,но пък има 70 та до стопяване на кабелите съм АЗ,че ми се намират 4-5 резервни и с това темпо ще направи милион и половина километра до свършване на крушките.

                    Баси Китаеца,утрепа Осрам,Филипс и кой си надигне главата,това ако не е моя колата и не го виждам с очите си ..........нанайси да го повярвам - точно 5 години служба на крушка,с тия темпове имам за още 15 години.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X