Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

    Жалко едно истинско професионално зарядно, работил съм с такова, но сега се съмнявам да намериш като резервна част само автотранформатора.Такова цяло зарядно се продава в едно магазинче за ел части до женския пазар.

    Коментар


    • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

      Трафа е здрав, което доста ме зарадва и насърчи, днес си купих нов ампермер ,но малко по-голям до 40 амп и фазов регулатор също 40 амперов който да замени автотрансформатора. Утре ще измисля временен радиатор за регулатора и ако проработи- ще заслужи истински, като на солидстейт релетата

      Коментар


      • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

        Ама ти регулатора да не го слагаш от вторичната страна на трафа, та си взел толкова голям? На първичната може и да не му трябва радиатор.

        Коментар


        • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

          Ей сега слизам до мазата да си наточа вино и ще снимам

          Коментар


          • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF1827.jpg
Прегледи:1
Размер:189.8 КБ
ID:5444642Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF1833.jpg
Прегледи:1
Размер:177.0 КБ
ID:5444643розовите са за фазовия регулатор, колкото и да не съм в час по добре да си замълча

            Коментар


            • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

              Оня ключ 12/24 волта Рязко ли превключва...в смисъл 3 степени 12 0 24 волта или се движи плавно което ме съмнява понеже не видях тиристорно управление характерно за ония времена !
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

                Това са стари мощни с реостатно регулиране изправители.ключа е за Рязко превключване.Бива да им се ползува трансформатора за баш много стационарно устройство.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  ...с реостатно регулиране...
                  Аз реостат не видях. Видях автотрансформатор.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

                    Aз пък видях електрожен!

                    Коментар


                    • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

                      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                      Aз пък видях електрожен!
                      Ако мислиш да му ползваш трафа за това - не става. Става за телоподаващо, с някои условности.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

                        Бъзикам се. Това нещо излежда страховито. За акумулатори на подводница може да е ОК, не му разбирам

                        Коментар


                        • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

                          Не е точно автотрансформатор,но не е и реостат,схемата му трябва да е нещо такова:
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

                            По ония години рядко ще видиш нещо толкова масово и произведено от единствения производител в Държавата,което да е опасно за живота.Моделите сигурно са повече,но основно са два големи туча с регулиране в първичната и реостат във вторичната(и огромни Селени).
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

                              Ако схемата е като горе, вероятно в случая е променлива индуктивност. Не пече като другото.

                              ...макар че ми е малко странно, ама това е мислено в едни други времена...
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Работещи схеми на зарядно за автомобилен акумулатор

                                Ремонтирам един ТЕС на подобен принцип ! Докарах го до кривата круша и отлежава от миналата седмица да ми дойде музата !
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X