Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазери

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лазери

    Купих с два лазарни нивелира. Двама от моите работници си устроили "лазербол", след което една седмица си лекуваха очите.Тези лазери са сравнително маломощни.

    Московски тийнейджъри са почнали направо диверсионна дейност на летище Шереметиево. Въоръжени с мощни сини и зелени лазери, те ги насочват към кацащите самолети и заслепяват екипажа. Като по чудо още няма инцитенти, съобщава Интефакс.

  • #2
    От: Лазери

    Не е по чудо, просто не всичко което хвърчи се яде. И не всеки лазер сваля самолет.
    А тия ще ги хванат, и ще им лепнат по 15 години, при първоначален строг режим. После приятелите им ще се запишат в кръжока по дърводелство, където да си завират един на друг дървени чепове. Сигурно боли по-малко, от кубинката на снайпериста, до третите куки на връзките.
    Уволни ги - лицата са дебили, и не знаеш в каква беля ще те вкарат утре. От училищния курс по физика е известно, че НЕ СЪЩЕСТВУВАТ БЕЗОПАСНИ ЗА ОЧИТЕ ЛАЗЕРИ.

    Чувам, че били започнали да светят в очите на вратарите по футболните мачове. На мястото на съдийската колегия, бих заповядал незабавно прекратяване на мача при първото светване.

    Коментар


    • #3
      От: Лазери

      Че то и на китайските лазерчета ключодържатечета за по лев - два пише не насочвай към очите опасни за очите и тнт.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: Лазери

        Това са дебили. Те не могат да четат по презумпция. Могат само да се кискат, и да точат лига, додето мучат. Освен това могат да се возят сами в автобуса, който чупят. Това ги и издига над имбецилите, които не умеят да се качат в трамвая, могат само да счупят спирката. И над идиотите, които биват доставяни във вип ложите на носилки.

        Прочее, не съм против всички такива конфискуфани предмети, МВР да ми даде безплатно. Калпавите все едно ще изгоря в процеса на експериментите, а от хубавите ще направя неща, които с малко помощ пък аз ще дам например на Гражданската отбрана, на пожарникарите, на моряците. Ползата ще е голяма за всичкото нормално население. Собствените ми условия за неразгласяване, некрадене, незлоупотреба, без друго са по-груби от законовите.
        Последно редактирано от Стефан; 08-06-11, 06:21.

        Коментар


        • #5
          От: Лазери

          Ако си купил лазерен нивелир - и момчетата са си играли с него - значи вече нямаш ВЕРЕН лазарен нивелир. Повторното юстиране струва едни пари дето да те е срам да си помислиш.
          АИГ-Заваряване ООД
          Производител на заваръчни апарати "DEL"
          http://www.aigwelding.com
          0889 522 036

          Коментар


          • #6
            От: Лазери

            Смеехме се на американците, че извадили закони да се пише за всяка възможна опасност. Примерно, да не се сяда на вратичката на печката. Виждал съм лично такъв надпис.
            Дойдохме на техния хал.
            "На сешоар: “Не ползвайте докато спите.” (ебаси, това ми е единственото останало време да си суша косата)
            На пакетче чипс: “Спечелете много награди. Покупка не е необходима. Повече информация в пакета.” (специална оферта)
            На луксозен сапун: “Упътване: Използвайте като обикновен сапун” (дано да не ви е първия сапун)
            На кутия със замразена храна. “Указания за употреба: Размразете.” (ммммммммм, хитро)
            На пакетиран десерт (напечатано на дъното): “Не обръщайте” (късно, късно)
            На полуготов пудинг: “Продуктът ще бъде горещ след загряването” (не думай)
            На ютия: “Не гладете дрехите върху тялото” (въпреки че спестява време)
            На детски сироп против кашлица: “Не карайте кола и не работете с машини след използвенито на лекарството” (мдаа, ще можем жестоко да снижим броя на строителните инциденти ако разкараме тия 5 годишни пишлемета от багерите)
            На хапчета за сън: “Внимание: Може да предизвика състояние на сънливост” (НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ)
            На опаковки с коледни светлини: “За употреба само в помещения и извън тях” (а къде не може?)
            На кухненски робот: “Да не се ползва за другата цел” (тука вече неам думи)
            На пакет с ядки: “Внимание: съдържа ядки” (ще го има и в новините)
            На пакет с ядки: “Инструкция: Отворете пакета. Яжте ядки.” (Дишайте. Издишайте.)
            На детски костюм Супермен: “Носенето на този костюм не ви позволява да летите.” (върнете ни парите)
            На моторна резачка: “Не се опитвайте да спрете резачката с ръце или гениталии” (значи е имало опити)

            "
            http://yako.bnt.bg/viewtopic.php?p=1...6e7c191d54f200

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X