Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дистанционно за централното заключване! Как?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дистанционно за централното заключване! Как?

    Здравейте искам да си сложа дистанционно на централното на автомобила си (VW Polo 1999)! Заводско си има централно,което работи перфектно! Но искам да си сложа дистанционно! Някой запознат по темата ще ми обясни ли как се свързва ако си купя само апаратчето с дистанционната! И някой може ли да ми препоръча някой сайт от където мога да си поръчам такъв kit (живея в Кипър,за това ми трябва сайт който изпраща до тук!)

  • #2
    От: Дистанционно за централното заключване! Как?

    Купуваш си произволна китайска аларма на $10 и свързваш само централното. Ако си късметлия, изкарват по 10тина години, ако не си - година-две.
    Вариант 2: търсиш сайта на CONRAD ELECTRONIC, гледаш, поръчваш. Предлагат и съвсем опростени модули, само дистанционното е приемник с 2 релета. Май не са по-евтини обаче, а и тия, които съм купувал бяха без кутийка. Не, че е сериозен проблем.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #3
      От: Дистанционно за централното заключване! Как?

      BSM продават само дистанционно /модул приемник + колкото дистанционни си поискаш/ Работи перфектно.

      Коментар


      • #4
        От: Дистанционно за централното заключване! Как?

        Кои са BSM?
        На Гугъла ми излизат някакви метереолози, а темата ми е интересна.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #5
          От: Дистанционно за централното заключване! Как?

          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
          Кои са BSM?
          На Гугъла ми излизат някакви метереолози, а темата ми е интересна.
          BSM са производители както на алармени системи така и на газови инджекциони , пробваи да ги намериш като такива.http://bsm-bg.com/#/bg/Home/
          Последно редактирано от vacho; 06-02-11, 16:26.
          Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

          Коментар


          • #6
            От: Дистанционно за централното заключване! Как?

            Бе момче, как не можа да завършиш барем едно изречение без удивителна?
            На такъв въпрос просто нямам какво да ти отговоря. Все едно няма да разбереш.

            Коментар


            • #7
              От: Дистанционно за централното заключване! Как?

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Бе момче, как не можа да завършиш барем едно изречение без удивителна?
              На такъв въпрос просто нямам какво да ти отговоря. Все едно няма да разбереш.
              E защо си толко сигорен че няма да разбера? Обясни ми пък да видим! Не подценявай хората. А удивителните просто ми харесват!!! В правилата е написано да пишем на Български,не да пишем грамотно или вярно! Не сме главни редактори на списание! И мисля че не са важни знаците (!?.,:; и т.н.) или може би не си ме разбрал какво питам?

              П.П.Въобще защо си написал коментар без умисъл да ми помогнеш? Като на такъв въпрос "просто няма какво да отговориш" еми...да не беше се хабил поне! Иначе на другите колеги благодаря за инфото! Аз модула ще си го купя,въпроса ми е КАК ДА ГО МОНТИРАМ!?
              А и както съм написал,живея в Кипър,и тези български сайтове не ми вършат работа! Но в ebay има,ще поръчам от там!

              Коментар


              • #8
                От: Дистанционно за централното заключване! Как?

                СигОрен съм, че не мога да ти помогна.
                Каквито думите - такива и мислите. Езикът е единственото, което отличава човеците от животните. Даже такава приказка има - безсловесна твар. Демек - добитък.
                Не можеш да говориш - значи не можеш и да мислиш. Което предполага, че не можеш да усвояваш писмена информация.
                Иначе сигОрно щеше да знаеш че всичко това работи по стандарта ЛПД, и да знаеш какво в него да търсиш. Проблема ти е смешно прост.
                Не си направих труда да прочета каквото си написал - кардиолозите ми забраниха да чета такива неща. А си направих труда да ти отговоря, само за да отидеш, и да се оплачеш от мене на приятелите си. Белким на някой нещо му щракне в главата.
                Неграмотен и глупав, са почти синоними. Щом имаш пари за интернет, без съмнение имаш и за буквар. Проблемът ти е не в дистанционното, а че у тебе не възниква нуждата да дочетеш Буквара.

                Коментар


                • #9
                  От: Дистанционно за централното заключване! Как?

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  СигОрен съм, че не мога да ти помогна.
                  Каквито думите - такива и мислите. Езикът е единственото, което отличава човеците от животните. Даже такава приказка има - безсловесна твар. Демек - добитък.
                  Не можеш да говориш - значи не можеш и да мислиш. Което предполага, че не можеш да усвояваш писмена информация.
                  Иначе сигОрно щеше да знаеш че всичко това работи по стандарта ЛПД, и да знаеш какво в него да търсиш. Проблема ти е смешно прост.
                  Не си направих труда да прочета каквото си написал - кардиолозите ми забраниха да чета такива неща. А си направих труда да ти отговоря, само за да отидеш, и да се оплачеш от мене на приятелите си. Белким на някой нещо му щракне в главата.
                  Неграмотен и глупав, са почти синоними. Щом имаш пари за интернет, без съмнение имаш и за буквар. Проблемът ти е не в дистанционното, а че у тебе не възниква нуждата да дочетеш Буквара.
                  Мисля че тук не е мястото да избиваш комплекси! И интернета не го плащам! Поласкан съм че отдели времето си да ми пишеш глупости! Надявам се поне ти да си "грамотен и умен" а не като мен! България заслужава такива хора като теб!

                  П.П. Надявам се да не те дразнят удивителните!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дистанционно за централното заключване! Как?

                    Благодаря.
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дистанционно за централното заключване! Как?

                      Мда. Приличен отговор. Само дето аз не съм родом от дискотеката. Та и комплексите ми са неразбираеми за задния ред на твоя хор.
                      Жалко.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дистанционно за централното заключване! Как?

                        Стефане,мойте уважения! Но не мога да те разбера за какво говориш! Дано ти да се разбираш! Ще ти дам един съвет. Когато не познаваш един човек,и не знаеш нищо за него,не говори против него,не коментирай какво той би разбрал или не,защото не ти си човекът който е наясно кой какво разбира и кой какво може! Ако нямаш намерения да помогнеш на човек който не се срамува да попита за нещо което не знае,си мълчи! Защото мисля че и ти не знаеш,просто си изпитал нужда да дрънкаш глупости и в моята тема,виждам че и не само!


                        Ще съм благодарен ако някой ми обясни монтажа на подобна система! По подробно ме интересува подредбата на жиците? Че не са ми ясни кой цвят за какво е,и кое от модула към кое се връзва!
                        Последно редактирано от Георги Хаджийски; 06-02-11, 21:23.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дистанционно за централното заключване! Как?

                          О! Значи можело и буквите да си идват на мястото ...
                          Не ми давай съвети, нямам къде да ги прибирам. Нито с какво да ти ги платя. И изобщо не давай съвети на хора, които не познаваш. Също съвет.
                          Приключваме със сарказма. Просто следващия път пиши на вменяем български, и никой няма да ти се подиграва.

                          Всички тия буклуци работят с не помня кой протокол, по стандарта ЛПД. Значи дистанзионните дрънкулки на ключовете, и приемниците, са едно и също.
                          Вътре в тях има някви пик контролери, и никакви други проблеми, освен програмни. Няколко души във форума могат да ги препрограмират. Намери какво да е, ще ти ги свържат.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дистанционно за централното заключване! Как?

                            Всяка подобна системка, независимо дали е универсален комплект дистанционно/приемник или си е готова аларма, идва с упътване, с цетовете на жиците и с разположението на изводите. Плюс процедурата за "обучение" на дистанционно, ако има такава.
                            От там нататък ти трябва или схема на инсталацията на колата (салона конкретно) или да си намериш кои жици са за управление на централното - примерно от бутона за заключване (ако има такъв) или от ключа, или от машинката на шофьорската вратата (зависи от колата).
                            Полото съм го ръчкал, но нямам абсолютно никакъв спомен. Както и да е, не е сложно. Важно е да не пропуснеш да сложиш предпазителите (на алармите са в комплекта, на другите ще си ги добавиш, щото някои нямат) и да не оплескаш плюсове и минуси.
                            Абе с малко мислене и какъв да е мултицет става, стига да не си тотално скаран с жиците.

                            Внимавай с какво изолираш проводниците и как правиш връзките! Да не стане играчката плачка.
                            Ако ти трябва нещо по-специално - Стефан е прав, може да се препрограмират, поне повечето, но ... не ти го препоръчвам.
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дистанционно за централното заключване! Как?

                              Насочил съм се към това нещо: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Car-R...Q5fAccessories
                              Мисля да го поръчам! Пък да видим!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X