Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Мултицет.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Питане за Мултицет.

    Хвани градския транспорт но към конрад,а ако си събрал повечко парички към ул. Мали Богдан близо до 4 РПУ ...там са флуке...и да ги поздравиш от мен..както и продавачката в конрад понеже днес бях и там....та се знаем

    Ако не бързаш ще ти подаря едно готино уредче но ми е на село......доста е читаво прати ми напомняне към петък..!
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #47
      От: Питане за Мултицет.

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Хвани градския транспорт но към конрад,а ако си събрал повечко парички към ул. Мали Богдан близо до 4 РПУ ...там са флуке...и да ги поздравиш от мен..както и продавачката в конрад понеже днес бях и там....та се знаем

      Ако не бързаш ще ти подаря едно готино уредче но ми е на село......доста е читаво прати ми напомняне към петък..!
      Е, че те конрад, са ми на 2 крачки..Говоря за конрада, на Бул.Руски след моста "Герджика" По посока гара столипиново..
      Аз днеска се чудех да влезна, да питам..Като гледах от пътя, има от тези жълтите дето отзад се подпират, да стоят под ъгъл, да се виждат по добре.. Пък и бил за 9 лева тоз уред, поне от прочетеното в нета..Аз го мислех първоначално този Конрад, че е за някакви уредби, че гледам отпред, само уредби са сложили Та ако е вярно за 9-лева, направо да не те ангажирам да ми подаряваш твоя уред, смятам, че на теб ще ти свърши подобра работа
      Ето като този..Има наредени на една витрина, към 20 и то в различни големини..
      Мерси за помоща колера Ронинн и на останалите(май с теб трябва да се срещнем, да черпя по бира)
      Ровейки се в нета попаднах на 3тата прикачена снимка, аз не знаех, че и така може да се пробва??Възможно е нали ?? Снимката е взета от тази статия за работа с мултицет в нета..Добре де.. А какво става ако преместим полюсите на диода на "B" и от двете страни??-Пак ще светне ли ???
      П.П Поразгледах в нета за Fluke и гледам тези моделчета:
      http://www.electroninvest.com/shop/i...4&id=100042876
      http://www.electroninvest.com/shop/i...2&id=100049648
      http://www.electroninvest.com/shop/i...5&id=100030514
      http://www.electroninvest.com/shop/i...6&id=100030940
      http://www.electroninvest.com/shop/i...4&id=100028122
      Та за някой от тези ли имаш превид или ??
      А тоз бива ли го ? http://www.electroninvest.com/shop/items.php?item=130555&id=100032857
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 16-11-10, 19:31.
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #48
        От: Питане за Мултицет.

        Този от послеписа по го бива.

        Коментар


        • #49
          От: Питане за Мултицет.

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Този от послеписа по го бива.
          Той добре го бива, ама и цената му си я бива: Price 33 USD
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • #50
            От: Питане за Мултицет.

            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
            Той добре го бива, ама и цената му си я бива: Price 33 USD
            Ама и внука ти би го ползвал.

            Коментар


            • #51
              От: Питане за Мултицет.

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Ама и внука ти би го ползвал.
              Е за качество, няма грешка, не се и съмнявам Но си заслужава парите.
              Макар и да не съм много знаеш, но след 1час четене из чичката Гугъл ми се изясниха истинските марки, FLUKE (както колегата ронинн сподели) И Mastech ..
              Мерси за инфото на всички ви, щях да ви черпя, но повечето, който са участвали в темата, са ми далечко, за което съжелятам
              Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 16-11-10, 19:45.
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #52
                От: Питане за Мултицет.

                опсс, грешка, Бобчо...
                Флуке - с главни букви, другото е в курсив...

                Питай..

                и старило..

                и патило...

                Коментар


                • #53
                  От: Питане за Мултицет.

                  Това си го донесах през 1975г. от братския СС. За сумата от 140 рубли. Това си бяха 2 МРЗ по това време.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peltie 002.jpg
Прегледи:1
Размер:154.7 КБ
ID:5229005
                  Още работи без проблеми.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Питане за Мултицет.

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    опсс, грешка, Бобчо...
                    Флуке - с главни букви, другото е в курсив...

                    Питай..

                    и старило..

                    и патило...
                    Копнах го от нета, затова е с курсив Пък нещо още не мога да се оправя с тези екстри, но да не оспамвам темата с глупости
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #55
                      От: Питане за Мултицет.

                      Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                      ...Макар и да не съм много знаеш, но след 1час четене из чичката Гугъл ми се изясниха истинските марки, FLUKE (както колегата ронинн сподели) И Mastech...
                      За Флюк е така както си написал. Местеч или както се чете... Като чуеш за тая фирма, заемаш поза старт, извикваш силно "Старт" и побягваш колкото можеш. Китайско-виетнамско-албанска му работа. Като цяло, уредите им са по-висок клас от сниманият в началото на темата, но са ала-бала. Сериозните фирми са други и рядко се срешат по нашите магазини, та било и в Конрад. При тях, цени от $33 не се срещат, освен за някое калъфче, протектор или кабел/сонда.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Питане за Мултицет.

                        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                        Е за качество, няма грешка, не се и съмнявам Но си заслужава парите.
                        Макар и да не съм много знаеш, но след 1час четене из чичката Гугъл ми се изясниха истинските марки, FLUKE (както колегата ронинн сподели) И Mastech ..
                        Мерси за инфото на всички ви, щях да ви черпя, но повечето, който са участвали в темата, са ми далечко, за което съжелятам
                        MASTECH-a не е нищо особено. От мойте съм доволен, но не мога да кажа нищо изключително. По-добро от средностатистически китаец, но само толкова. Всъщност, като се сетя - забравил съм че го имам. Освен да сменям батерии чат-пат, нищо повече. От L-C метъра им също мога да кажа че съм доволен.

                        Належащ ми е проблема за читави сонди, обаче, защото малкия докопа неговите и ги направи на трътка. Някой да знае кой тук продава читави?

                        От това:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hds%20series.jpg
Прегледи:1
Размер:41.2 КБ
ID:5229033

                        За целите, за които го взех, също съм доволен. При това комплектацията е добра. Има си сонди всякакви, при това с не лошо качество. Компактно, с не лоши параметри, и доволно дълго изкарваща литиево йонна батерия. Цената е неприятна, особено ако се купи от тукашния магазин, но сравнено с марково е в пъти по-евтино.
                        Последно редактирано от sparkybg; 17-11-10, 02:07.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Питане за Мултицет.

                          ittso...Въз основа на какъв опит с мастеч съдиш за качествата им....че е китаец е китаец но че са добри от евтините са добри и мога да го твърдя с няколко налични уреда,Имам мастеч който струва малко над 100$ ...да бягам ли от него ??
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #58
                            От: Питане за Мултицет.

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            ittso...Въз основа на какъв опит с мастеч съдиш за качествата им....че е китаец е китаец но че са добри от евтините са добри и мога да го твърдя с няколко налични уреда,Имам мастеч който струва малко над 100$ ...да бягам ли от него ??
                            Има и друг момент - като купувах мойте (май преди 5-6 години, или повече), като че ли бяха по-добри от сега. Но това е чисто субективно мнение. Отделно, пазара е пълен с копия на MASTECH, например "V&A", определено по-некачествени от оригинала.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Питане за Мултицет.

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              ittso...Въз основа на какъв опит с мастеч съдиш за качествата им....че е китаец е китаец но че са добри от евтините са добри и мога да го твърдя с няколко налични уреда,Имам мастеч който струва малко над 100$ ...да бягам ли от него ??
                              Имам два техни уреда, за съжаление... И двата не са в ценовия клас 8.95лв. Добрата новина е, че и на двата съм им разписал "пътните документи". Само изчаквам да пристигнат заместниците им.
                              Ако си фен на марката, като дойде момента мога да ти се обадя, за да си попълниш колекцията.
                              Относно последния ти въпрос - изборът е индивидуален, но ако можеш, бягай.
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • #60
                                От: Питане за Мултицет.

                                Добре де, като му доде времето, анонсирай една обява, а пък който се интересува - ще мисли...

                                Аз лично в багажниците на колите имам по една жлътня по за десетина кинта, или по-малко, ама за работа - нещо Fluke - сякаш по-ми допада, някак си...

                                Що ли?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X