Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос за гранд витара дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • въпрос за гранд витара дизел

    Здравейте колеги,имам едно запитване към вас,имам следния въпрос,в момента карам сузуки x-90 със 16 клапанов мотор обаче нещо не ми допада типа гориво и реших да сменя двигателя,намерих двигател от гранд витара 2000cc турбо интеркулер,въпроса ми е следния,двигателя има ли някакъв управляващ блок или е прост дизел с интеркулер,ако някой е влизал в такъв филм като моя ще се радвам да чуя мнения за евентуалните проблеми които се очаква да срещна при подмяната му без да подозирам за тях,за модераторите:извинете ме ако темата не е за този раздел

  • #2
    До: въпрос за гранд витара дизел

    Първоначално публикуван от tirol Преглед на мнение
    Здравейте колеги,имам едно запитване към вас,имам следния въпрос,в момента карам сузуки x-90 със 16 клапанов мотор обаче нещо не ми допада типа гориво и реших да сменя двигателя,намерих двигател от гранд витара 2000cc турбо интеркулер,въпроса ми е следния,двигателя има ли някакъв управляващ блок или е прост дизел с интеркулер,ако някой е влизал в такъв филм като моя ще се радвам да чуя мнения за евентуалните проблеми които се очаква да срещна при подмяната му без да подозирам за тях,за модераторите:извинете ме ако темата не е за този раздел
    При мен двигателя и ГНП са с електронно управление (управляващ блок) - мотор RF(на мазда) 2.0 td 99г
    Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 99г.
    Opel Corsa 1.7д 98г

    Коментар


    • #3
      До: въпрос за гранд витара дизел

      Колега има доста писано в раздела Сузуки, но общото мнение на повечето хора които са си имали работа с този двигател че не е за предпочитане. Модела има много хубав бензин 2,5литра. Каквото и да избереш гледай на теб да ти хареса. Успех в избора

      Коментар


      • #4
        До: въпрос за гранд витара дизел

        всъшност аз се спрях на този мотор поради причината че няма да ми се налагат интервенций със захвата на мотора,гледах да избегна колкото може по-малко "побългаряване"

        Коментар


        • #5
          До: въпрос за гранд витара дизел

          Най лесно е продай x-90 и си купи Витара дизел още по лесно няма да преправаш нищо горе долу са на едни пари, а и Витарата е по широка. Каквото и да решиш ти пожелавам успех.

          Коментар


          • #6
            До: въпрос за гранд витара дизел

            Първоначално публикуван от vasil lazarov Преглед на мнение
            Колега има доста писано в раздела Сузуки, но общото мнение на повечето хора които са си имали работа с този двигател че не е за предпочитане. Модела има много хубав бензин 2,5литра. Каквото и да избереш гледай на теб да ти хареса. Успех в избора
            Имам удоволствието да съм собственик на такава Витара с такъв мотор няма нищо вярно във вашето твърдение .А относно въпроса на TIROL- при мен е прост дизел с интерколер без електроника.Ако ви интересува нещо по подробно ще ви дам информация на лични .

            Коментар


            • #7
              До: въпрос за гранд витара дизел

              Първоначално публикуван от Bat Kire Преглед на мнение
              Имам удоволствието да съм собственик на такава Витара с такъв мотор няма нищо вярно във вашето твърдение .А относно въпроса на TIROL- при мен е прост дизел с интерколер без електроника.Ако ви интересува нещо по подробно ще ви дам информация на лични .

              Kолега, аз не притежавам такъв автомобил и никога няма да го притежавам защото просто не ми харесва. В този форум има много хора които разбират и преобладаващите мнения са негативнни, да не казвам почти всички, а мнения многооо. Ама сигурно те грешат
              Карайта вашата си със здраве.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X