Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MB 307D ДВГ ремонт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MB 307D ДВГ ремонт

    Пускам темата от името на приятел.
    Чудех се дали тук или у ретро раздела е мястото понеже т'ва е дърто на библия.
    Всъщност още по-дърто, некъде преди старият завет е!
    Набор '85 конкретно.

    Та печката работи но чука кофти.
    При повече обороти - повече.
    Като загрее - винаги.

    Търси се човек в района на София/Винкеландия който да го отвори и евентуално направи.
    Не да дава акъл!
    Проверявал е на няколко места, помоли ме даже да се обадя на Петко.
    Никой не ще да бара тия дърти железа все едно са прокажени.

    Човекът е наясно, че стойността на ремонта може да излезе колкото още един такъв динозавър ма иска да го ползва още.

    Така че давайте координати на човек, дето би се хванал с ремонт на тая антика.
    Не толкова разумно ли е да се прави.
    Работа като работа!
    Последно редактирано от Esper; 07-02-23, 19:46.
    Враг усраине

  • #2
    Ремонтът може да надхвърли с много курдисване на читав двигател от подобен изгнил бус...

    Коментар


    • #3
      Т'ва е ясно за всички както съм писал.
      Некой обаче треве да се поизцапа преди присъдата.
      И не е бус а бордови но това пък хептен няма значение в случая.
      Враг усраине

      Коментар


      • #4
        Ако се стигне до вадене на мотора и пращане из други краища на родината, във Варна имам няколко приятели дето ще го направят.
        И аз бих се хванал, ама в идните два месеца ме няма. Иначе си е морално остаряло, ама пък кораво желязо.

        Коментар


        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          Мисля, че поне засега подобен вариант не се предвижда.
          Мерси все пак.

      • #5
        По наше село се сещам за трима поне, дето ще го направят, ма е на 200 км.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          Не мисля, че ще издържи подобен преход но го маркирам като възможност.

        • Asen Kushlev
          Asen Kushlev коментира
          Редактиране на коментар
          На собствен ход не си и помисляйте, ще стане тотал щета с това чукане. А цените на превоза вече са дебели...

        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          Именно заради цените на превоза иска да си оправи камиончето!

          Продължава да дири някой в граово и шопландия за да не се налага развозване.
          Тук обаче изглежда всички станаха от Големото Добрутро и не им се цапа.
          Всеки дири на хляба мекото но все още понякога се налага да се свърши и такава работа

      • #6
        Сега говорих с приятел в София,имащ много бусове и камиончета.Преди 2 години е правил основен ремонт на двигател на Спринтер първо поколение-2 месеца и 5000 лвЗа разправиите с майсторите не иска да се сеща.Същият има за продаване добър 410 Д,94 година,с брезент и падащ борд.До 3,5 тона е.Ако твоят човек се интересува,пиши ми на лично съобщение

        Коментар


        • #7
          Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
          Сега говорих с приятел в София,имащ много бусове и камиончета.Преди 2 години е правил основен ремонт на двигател на Спринтер първо поколение-2 месеца и 5000 лвЗа разправиите с майсторите не иска да се сеща.Същият има за продаване добър 410 Д,94 година,с брезент и падащ борд.До 3,5 тона е.Ако твоят човек се интересува,пиши ми на лично съобщение
          Не ми е ясно защо продължаваш с този спам по темата? Много ясно е написано какво се иска и какво се търси!
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #8
            0877 95 72 54 Асен . Много добър монтьор е по мерцедесите и не страда от скруполи . Сервиза му е при мен в завода . Аз имам МВ 310 бордови . Мотора е петака 2.9 атмосферка . По принцип е милионник .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • Esper
              Esper коментира
              Редактиране на коментар
              Мерси Станьо.
              Предавам телефона!

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X