Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турбото трябва ли да се чува?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Турбото трябва ли да се чува?

    Темата е подходяща да се из.... още веднъж. Сложих си преди две години манометър на налягането на турбокомпресора:



    След като има човек такова нещо, всички въпроси около турбото изчезват. Работи ли, или не? Кога "включва" и "изключва"? Колко налягане и кога и при какви обороти?
    Освен това, такъв манометър е индикатор за моментния разход на гориво, тъй като налягането е най-пряко свързано с разхода, а след това с обороти, натоварване и т.н...
    Абе много полезна вещ. Силно препоръчвам!

    Коментар


    • #17
      До: Турбото трябва ли да се чува?

      Колега би ли споделил от къде може да се намери този манометар и на каква цена.Благодаря предварително.
      0887632135-Краси

      Коментар


      • #18
        До: Турбото трябва ли да се чува?

        Да, и мен ме интересува. Точно тоя - електронния. За друг - нямам място, но за такъв ще намеря.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          До: Турбото трябва ли да се чува?

          Това е трансмитерът, а нещо такова е индикаторът. На мен ми бяха бартер за услуга. Един приятел пита във фирмата за цената и се хвана за главата.
          Аз го давам само като пример, може да се сложи обикновен стрелкови манометър, или по тунинг-магазините продават доста модели.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X